Hľadám fotografa do 400 EUR, 7.9.2019, Modra

ahojte najde sa nejaký fotograf ktorý by fotil náš svadobný deň ? kedže nechceme svadbu príliš predražiť tak ideálne do 400 EUR Ďakujem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@diana_a_michal ak nechcete svadbu prilis predrazit, odporucam osekat ine polozky. ak to vase moznosti, samozrejme, dovolia. chapem, ze niekedy sa proste neda. avsak za 400 eur, navyse s terminom o rok, najdete doslova iba "nejakeho" fotografa. drzim palce :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, pozrite moje portfólio. Ponuku posielam do IP. Prajem pekný deň :)
Odpovedať
Profilova fotka
skúste pozrieť moju prácu, na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry deň, v prípade záujmu si skúste kliknúť na moju webovú stránku, nájdete tam aj portfólio aj cenník služieb.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
dobrý deň termín mám voľný ... posielam ponuku do internej pošty
Odpovedať
Profilova fotka
Kvalitné fotografie, ale aj nekvalitné Vám ostanú na celý život, preto odporúčam prehodnotiť výdavky a ušetriť na tom čo je menej podstatné a na spomienkach nešetriť. Táto chyba sa už nedá napraviť žiaľ nikdy :-( Objednajte si kvalitného fotografa radšej na kratší čas na to najpodstatnejšie. Takto sa dá ušetriť a nešetriť na kvalite :-) Prajem šťastnú ruku pri výbere fotografa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto alebo video služby. V prípade, že Vás zaujala naša tvorba rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Máte odo mňa IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň som svadobný fotograf z Okresu Prievidza ale fotím po celom Slovensku a ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme 🙂cenník na mieru podľa vašich požiadaviek 300€. 📸 termín na svadobné fotenie mám voľný 📸 viac informácií o sebe mám v profile 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Dobrý deň hľadám fotografa do 500 eur od 13 do 1 v noci. Poprosim aj nejake portfolio poslať iba vážny záujem dátum svadby 28.8.2021
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?