Fotograf 5.5.2018 (KE) do 400e

Ahojte, zhanam fotografa na svadbu 5.5.2018 v KE. Pripravy sa nebudu fotit, fotenie by zacalo svadobnymi portretmi a trvalo by do redoveho tanca cca 1-2 hodine rannej. poprosim do ceny 400e (nasla som uz zopar dobrych fotografov do tejto sumy, no termin je zial obsadeny) Vopred dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše foto a video služby. V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
@daludapefotoavideostudio Dakujem, mozte mi zaslat do spravy cennik.
Odpovedať
Profilova fotka
@sofkabarbie Poslala som :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň rada Vám ponúknem svoje služby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana + fotografa. 8-) Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, kamerový žeriav, foto-knihu atď ... S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Dobry den, dakujem za ponuky, mozte mi rovno zasielat aj cenniky do spravy dakujem
Odpovedať
@videostudiomavex Mate spravu. dakujem
Odpovedať
Este nejaky fotograf? 5.5.2018 Kosice prosim s cennikom do spravy dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@sofkabarbie Dobry den, termin mame dostupny pre foto aj video, Prajeme Vam aby ste si vybrali podla svojich predstav len to najlepsie ;-) Vsetko dobre prajeme WooW Production Foto Video
Odpovedať
DAKUJEM VSTEKYM, UZ SME SI FOTOGRAFA VYBRALI, takze uz to NIEJE aktualne dakujem :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?