Fotograf - 4.7.2015 - Trencin

Hladame fotografa na 4.7.2015 do Trencina, piste mi ponuky do spravy. Vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Termín zatiaľ voľný! :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme a budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem :-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer prajem, skúste pozrieť aj moju tvorbu. Bližšie informácie nájdete na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť aj moje portfólio, možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. :-) Pre viac info píš!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný a ponuku posielam.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslala som Vám IP s ponukou našich služieb. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, možno sa Vám zapáčia naše fotky, sme pár svadobných fotografov Jana a Peter-Pier Photography, ja z Trenčína pochádzam, poznám ho veľmi dobre :-) Váš termín máme zatiaľ voľný, nech sa páči pozrite si naše portfólio, želám pekný večer a dobrý výber :-) Jana
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den! v uvedeny termin vam viem ponuknut svoje sluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
Rad vam ponuknem moje sluzby :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, ponuku som vám poslala v správe. Prajem krásny predĺžený víkend a výborný výber Beata
Odpovedať
Profilova fotka
my sme mali Majku Jakušová - milá osôbka a nádherne fotí odporúčam ;) kontakt - https://www.facebook.com/fotojakusova...
Odpovedať
Profilova fotka
Svadba s RBG STYLE Hľadáte svadobného fotografa, vizážistku, stylistku všetko v jednom ? Vsaďte na RBG STYLE tím profesionálov. Špecializujú sa od zachytenia atmosféry, svietenia, kompozície, vizáže, modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam až po výsledný efekt PERFEKTNÉ FOTKY z vášho jedinečného svadobného dňa. Tento RBG STYLE tím je flexibilný , príde za Vami hoci aj na kraj sveta . Hlavnou prioritou tohto tímu je spokojnosť zákazníkov.
Odpovedať
Profilova fotka
No hlavne ani neuvazujte nad fotografkou Lenka Kosicka. Maximalne sme na nu nahnevani, absolutne neprofesionalna fotografka, dnes sme po 7 mesiacoch dostali fotky s albumom nad ktorym sa nam pozastavil rozum, totalne obycajny a skaredy. Komunikacia s nou je nulova, riesi si svoje sukromne problemy namiesto prace. Dva mesiace nam nedvihala telefony, ani neodpovedala na sms ani maily. Prachy zobrala a tym to pre nu haslo. Tuto pani fotografku neodporucam ani svojmu nepriatelovi!!!! Fotografku KOSICKU nikdy viac!!!!!!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?