Fotograf 28.9.2019, Levoča a okolie

Zháňam fotografa na 28.9.2019. Svadba je v Levoči. Mám záujem o komplet balík. Od príprav až po Redovy tanec.
Odpovedať
Profilova fotka
@snikolak
Odpovedať
Profilova fotka
@snikolak
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád ponúknem svoje FOTO služby . :-) Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@snikolak
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín vašej svadby máme ešte voľný ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
@snikolak Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Aktuálnu tvorbu nájdete na mojej web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný večer, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak nazriete aj na naše portfolio .... termín u nás aktuálny ! VIDEO+FOTO
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, predstavujem Vám moju krátku ukážku svadobných fotografií, v prípade záujmu ma môžete kontaktovať, Váš termín mám voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ja by som Vám chcel ponúknuť fotobúdku resp. Fotokútik. Radi Vám pripravíme rámčeky na ktorých budú Vaše mená, dátum svadby a pod. Máme tiež zábavné rekvizity a pekné pozadia. Všetky fotky budú vytlačené hneď po odfotení v neobmedzenom množstve. V ponuke je toho veĺa, ale lepšie to prekonzultovať po telefóne. Všetko na našom webe.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?