Hľadám fotografa na svadbu 27.5.2016 v Košiciach

Zhanam fotografa na 27.5. v Kosiciach. Zatial sme oslovili dvoch ale zda sa nam privysoka cena 820 eur za foto + video (zakladny balik) Neviete odporucit niekoho kto ma vyhodnejsiu cenu? Alebo to je uplne normalne? ...kedze je to vyska bezneho mesacneho platu, zda sa mi to prehnane vela. Ratali sme tak s 500 € max. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, ak chcete kvalitnejšie služby, tak 500 (a viac) eur je cena LEN za fotografa.... Ak chcete Foto a Video do 500 eur, tak mozno niekoho zozeniete, ale treba pocitat s tym, ze kvalita bude veeeelmi biedna.....
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotoslužby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@svadba_27_5 Ahoj za dobré foto a video je to dobrá cena. Iba slušný fotograf ťa môže vísť priemerne 400 - 500 Eur. Ak sú dobrý a páči sa ti ich práca, tak je to určite primeraná suma. Určite nájdeš tieto služby aj lecnejšie, ale je veľmi pravdepodobné, že aj kvalita pôjde dole. Skús popozerať a vypýtaj si ponuky od viacerých dodávateľov a porovnaj kvalita/ cenna. Neboj sa ísť aj trochu mimo svoj región, možno natrafíš na porovnateľnú kvalitu a nižšiu cennu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pre Vami uvedený termín som Vám k dispozícii.
Odpovedať
Profilova fotka
@svadba_27_5 Dobrý deň, som k dispozícii.
Odpovedať
@svadba_27_5 kedze je to vyska bezneho mes. platu... Ale na ten si samotny zamestnanec nemusi kupovat techniku do prace za 15-30 tisic eur, platit uctovnicku, cestnu dan, dan licenciu atd atd...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si moje fotografie a ponuku v internej pošte.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, ponúkam Vám moje služby fotografa. V prípade záujmu ma kontaktujte, rád poskytnem bližšie info. A moje vyjadrenie sa k cene a prečo a čo za čo, atď... http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend... S pozdravom, Dávid Doroš
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den zelam, fotim po celom Slovensku za viac nez priaznive ceny :) nahliadnite, moj profil Vam je k dispozicii...ak Vas moja tvorba zaujme, kludne sa ozvite :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @svadba_27_5, ponúkam fotografovanie. Budem rada, keď si pozrieš moje portfólio.
Odpovedať
Profilova fotka
@svadba_27_5 Dobry den, kvalitne sluzby vzdy budu stat o nieco viac, za preciznu praci su tvorca povie svoju odmenu. Precizna praca bude vzdy ziadana, pevne verime vsetci co tvorime svadby sirokej verejnosti, ze kazdy ma svojho zakaznika, a kazdy zakaznik ma svojho favorita - odhliadnuc od ceny. Pevne verim,ze si najdete zo vsetkych ponuk svojho favorita. Vsetko krasne prajem-e ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný viac info na webe. v prípade záujmu a otázok ma neváhajte kontaktovať! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
;-) Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Nech sa paci, termin mam volny, mozete si pozriet moju pracu.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny, info na požiadanie alebo na webe :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@svadba_27_5 Dobry podvecer prajem! Ponukam Vam moju malickost :) , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat. S pozdravom Riky
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Na Kosice je to nizka suma pomali aj za zleho fotografa a kameramana.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?