Fotograf 26.5.2018

Profilova fotka
Ahojte hľadáme fotografa na 26.5.2018.
Odpovedať
Profilova fotka
@lukas84 Vyberajte si fotografa rovnako starostlivo, ako vyberáte, šaty a všetky ostatné doplnky. Nenechajte sa ohúriť úžasnými portrétmi - v niektorých prípadoch vznikli na svadobnom workshope s modelkami a modelmi. Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Pre video odporúčam PANDORASBOX @pandak Viac informácií posielam v správe.
Odpovedať
Profilova fotka
@lukas84 Skúste pozrieť aj môj web.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@lukas84 Dobry, termin mam volny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lukas84 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@lukas84 Peter Švancar
Odpovedať
Profilova fotka
@lukas84 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Pozrite si moju tvorbu. Ke´d budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@lukas84 Pekný večer termín máme volný. Pozrite si našu tvorbu
Odpovedať
Profilova fotka
Odporúčam jednoznačne p. Stančík .
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade záujmu nás kontaktujte a zašleme Vám cenník. Ak ste si nenašli svoj balík, nezúfajte emoticon vieme Vám naceniť balík podľa Vašich predstáv. Neváhajte nás v prípade akýchkoľvek otázok kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň:) termín mám voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte v správe :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ďakujeme všetkým za ponuky už sme vybrali.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?