Fotograf 25.5.2018 BB do 600 e.

Hľadáme šikovného a spoľahlivého fotografa na našu svadbu v BB , radi by sme sa zmestili do 600 e , nájde sa taky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sssima Samozrejme :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám ešte voľný, viac informácií posielam do správy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@sssima pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@sssima urcite sa najde, ale neurobte tu chybu, ze budete pozerat LEN na fotky. Tie sú dôležité, ale rovnako dôležite je ako vznikajú, či je pri nich zábava, alebo stres, kopa opakovania záberov a celodenné režírovanie, alebo o fotografovi ani nebudete vedieť. Zistite si kedy vam fotograf fotky doda, v akej kvalite, s akym spracovanim. Keď sa porozprávate s fotografmi, zistite, aké sú vaše potreby a ich riešenia problémov. Budte narocna, chcite o fotografovi vediet viac nez len ze si pozriete 5 jeho najdokonalejsich fotiek z poslednych 4 rokov fotenia. Viac postrehov a rád sa dočítate aj na blogu na mojej webstránke, kde nájdete aj moje portfolio a cennik. Prist za vami do BB nie je problem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
@sssima Dobrý deň, rád budem Vašim svadobným fotografom. Som zo Zvolena. Pozrite si moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, som tu pre Vás.:-) Prajem Vám príjemný deň, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Termin mam volny. Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio))
Odpovedať
Profilova fotka
@sssima Dobrý deň. Váš termín mám voľný. Prosím pozrite moje práce
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?