Fotograf 25/06/2016 Viglas Zamok

Dobry den prajem Vedeli by ste mi odporucit overeneho fotografa z okolia BB,ZV,LC,ZH popripade niekoho komu nerobi pricestovat na Viglasky zamok? Mam predstavu aby sa svadobne fotografie niesli v duchu vintage/glamour style, aby to pasovalo na zamocku atmosferu, niekto kto vie vykuzlit neopakovatelne momenty na fotkach a zaroven nebude prilis rusivim faktorom. Za kazdu infosku pekne dakujem Nerozhodna nevesta
Odpovedať
Profilova fotka
@nerozhodnanevesta Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Ešte to máme volné:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nerozhodnanevesta Dobrý deň, cestovanie nie je problém. Skúste si pozrieť moju prácu. Ak Vás zaujme, rád doplním bližšie informácie.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu ja na facebooku a web stránke. Keď Vás moja tvorba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
termin mam este volny a zamkove svadby sa ma pacia :) s cestovanim nie je problem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, budem rada, keď pozrieš moje portfólio. Rada pricestujem. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť aj moje práce. Vintage styl milujem a Váš termín mám zatiaľ voľný. S cestovaním nieje probém :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko, pozrite si moju stranku, fotky sa vam urcite zapacia. No a potom ma nevahajte kontaktovat ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme taktiež voľný . Teraz máme svadobné balíčky aj s 10% zľavou ak chcete zažiť pohodové ,uvolnené fotenie sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry, Vas termin mame zatial volny. Dalsie foto a ceny balickov najdete v mojom profile. V pripade rezervacie do konca februara mame pre Vas 10% zlavu ;)
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny, bližšie informácie na požiadanie alebo na webe :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný a cestovanie nerobí problém :) V príapde, že sa vám moje fotky páčia ma prosím kontaktujte. Mám aj novinku v podobe štýlového dreveného USB boxu. Všetci novomanželia dostanú foto aj na takomto USB :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?