Menu Forum

Fotograf 23.6.2018 Lipany

27. jan 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
janka831
Registrovala sa 20. januára 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Sabinov.
  • Svadba bola 23. júna 2018
fotoportrét
fotoportrét
janka831
Registrovala sa 20. januára 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 10 príspevkov. Okres Sabinov.
  • Svadba bola 23. júna 2018
 Hladam fotografa na svadbu 23.6.2018, okres Sabinov.
27. jan o 13:32  •  Svadba bola v júni 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

Foto a video - Okres Nitra
14
fotoportrét
fotoportrét
photostancik
FOTO Stančík
PRO

Foto a video - Okres Nitra
14
 @janka831 Dobrý deň,

dovolím si napísať Vám pár rád, ktoré by pri výbere fotografa mohli pomôcť:

1. Pokiaľ hľadáte fotografa na celý deň, znamená to, že Vás čaká neľahká úloha – ak sa chcete správne rozhodnúť, je potrebné pozrieť si prácu mnohých fotografov a mali by ste si pozrieť niekoľko celých svadieb od každého z nich. Budú to hodiny a hodiny sedenia za počítačom. Za predpokladu, že to nevzdáte po troch pokusoch, kedy budete mať pocit, že sa pozeráte stále na tie isté vyčačkané portréty. Pretože celé svadby ukazuje málo mojich kolegov.
2. Majte na pamäti, že krásne fotky zo zámku automaticky neznamenajú, že rovnaké budete mať aj Vy. Preto je dôležité dôkladne preskúmať viaceré práce fotografov – až potom zistíte, či je jeho práca konzistentná a krásne fotky neboli unikátnym dielom náhody.
3. Nehľadajte človeka, ktorý má fotoaparát a urobí Vám fotky. Hľadajte človeka, ktorý sa vie pozerať.
4. Nenechajte sa zlákať princeznovským pozlátkom. Overte si, či fotky, ktoré Vám fotografi ukazujú, nevznikli na workshope s modelkami.

Moju ponuku Vám posielam do správy a prajem pekný deň.
27. jan o 14:40  •  www.photostancik.com/sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (26 r.)
Foto-ateliér Nika a Fizzy
nikoleta jančichová PRO

Foto a video - Okres Partizánske
34
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (26 r.)
Foto-ateliér Nika a Fizzy
nikoleta jančichová PRO

Foto a video - Okres Partizánske
34
 Dobrý deň ak by ste mali záujem sme tu pre vás termín máme ešte voľný zasielam vám aj cenovú ponuku emoticon
27. jan o 15:01  •  www.nika-art.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simonross (39 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
13

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
simonross (39 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
13

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 4 rokmi)

Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
27. jan o 21:23  •  www.simonross.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Na reklamu slúži profil Profesionála".
5. feb o 20:20 • peter_contos_fotograf