Fotograf, 22.6.2019, okres Poprad

Profilova fotka
Dobrý deň, hľadám fotografa, ktorý by mal voľný termín 22.6.2019 na fotenie svadobných portrétov a svadobného obradu. Viete mi niekoho doporučiť? Ideálne okres Poprad. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer,rád sa vrátim pod Tatry na Vašu Svadbu. Ukážky sú z Spišskej Soboty. :-) Viac info i na mojej web stránke. Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja1125 Dobry vecer, pozrite si moju tvorbu na webe. Ak Vas zaujme, nevahajte ma kontaktovat.
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja1125 Dobrý deň, rád budem Vašim fotografom. Aktuálnu tvorbu nájdete na mojej web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný večer, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžete si kľudne pozrieť aj moju tvorbu tu alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Na všetky vaše otázky odpoviem a cenník môžem poslať do správy. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sueart Ďakujem, prosím o cenovú ponuku do správy.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
ak by sa vám naša práca páčila sme tu pre vás termín je zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň veľmi rada Vám ponúknem svoje služby. Pre bližšie informácie ma prosím kontaktujte v správe. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ja prevádzkujem fotobúdky a Váš termín mám ešte voľný. Všetky otázky by mal zodpovedať môj profil, ak nie, rád Vám odpoviem na Váš email. Do fotobudkovania.
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja1125 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň , budeme radi ak nazriete na naše portfólio a pozriete si našu tvorbu. Ponúkame kompletné profesionálne foto+video služby.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?