Fotograf 20.06.2015 Prievidza

Profilova fotka
Ahoj, hľadáme šikovného fotografa na našu svadbu :) Svadba je 20.júna 2015 v RS Púšť, Sebedražie. Vedeli by ste mi niekoho odporučiť??? Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termín Vašej svadby mám ešte voľný, viac info na stránke alebo emailom...
Odpovedať
Profilova fotka
Jednoznačne by som odporučil seba :). Portfólio a bližšie informácie nájdete na mojej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@kkoz Dobrý deň. Termin mám voľný. Cestovné je v cene balíka.
Odpovedať
Profilova fotka
@kkoz Dobry den, termin mam volny a ponukam Vam svoje sluzby. V pripade zaujmu ma mozete kedykolvek kontaktovat.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@kkoz ahoj my sme si dali Martina Minicha, ešte nemáme po svadbe ale čítala som na neho pozitívne ohlasy tak snad bude dobrý...Tiež máme svadbu na Púšti v Apríli a akurát riešime menu..nevieme čo si vybrať :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak sa Vám páči naša tvorba rada Vám odpoviem na Vaše otázky. :-) Fotografia vznikla na svadbe na Červenom kameni. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@veva87 ahoj, ďakujem toho sme tiež kontaktovali, ale už bol obsadený :( tak hľadáme ďalej.. my sme tiež už riešili menu, asi niečo tradičné. Akurát nás známa vystríhala, že teraz ako predjedlo ponúkajú nejaké poháre, ževraj to krásne vyzerá, ale moc sa to nepapká...
Odpovedať
Profilova fotka
@kkoz no to bude určite ten koktail, my budeme mať asi syrové kornútky so šunkovou penou. Ale vraj celkovo tam veľmi dobre varia, tak som zvedava :)
Odpovedať
Profilova fotka
@veva87 áno, to som aj ja počula, ja som hlavne nechcela riešiť nič ohľadne jedla. len si vybrať menu a potom ho naservírované spapkať :) my rozmýšľame kuraciu paštétu a toast...
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje foto služby.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?