Menu Forum

Fotograf 20.06.2015 Prievidza

2. jan 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
kkoz
1
Registrovala sa 14. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
kkoz
1
Registrovala sa 14. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Prievidza.
 Ahoj, hľadáme šikovného fotografa na našu svadbu emoticon Svadba je 20.júna 2015 v RS Púšť, Sebedražie. Vedeli by ste mi niekoho odporučiť??? Ďakujem emoticon
26. dec 2014 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
9

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
9

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 2 rokmi)

Termín Vašej svadby mám ešte voľný, viac info na stránke alebo emailom...
26. dec 2014 o 11:15  •  www.simonross.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

Foto a video - Okres Bratislava
23
fotoportrét
fotoportrét
nedeliak
Nedeliak Photo
Daniel Nedeliak PRO

Foto a video - Okres Bratislava
23
 Jednoznačne by som odporučil seba emoticon. Portfólio a bližšie informácie nájdete na mojej stránke.
26. dec 2014 o 16:47  •  www.nedeliakphoto.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

@kkoz Dobrý deň. Termin mám voľný. Cestovné je v cene balíka.
26. dec 2014 o 22:21  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tiborgartner (36 r.)
Tibor Gärtner fotograf
Tibor Gärtner PRO

Foto a video - Okres Bytča
4
fotoportrét
fotoportrét
tiborgartner (36 r.)
Tibor Gärtner fotograf
Tibor Gärtner PRO

Foto a video - Okres Bytča
4
 @kkoz Dobry den, termin mam volny a ponukam Vam svoje sluzby. V pripade zaujmu ma mozete kedykolvek kontaktovat.
27. dec 2014 o 08:58  •  www.tiborgartner.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
13
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
13

27. dec 2014 o 11:35  •  www.jlfoto.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veva87
11
Registrovala sa 9. januára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 28 príspevkov a 2 inzeráty. Má 6 priateľov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
veva87
11
Registrovala sa 9. januára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 28 príspevkov a 2 inzeráty. Má 6 priateľov. Okres Prievidza.
 @kkoz ahoj my sme si dali Martina Minicha, ešte nemáme po svadbe ale čítala som na neho pozitívne ohlasy tak snad bude dobrý...Tiež máme svadbu na Púšti v Apríli a akurát riešime menu..nevieme čo si vybrať :D
27. dec 2014 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Včera)

Dobrý deň,
ak sa Vám páči naša tvorba rada Vám odpoviem na Vaše otázky. emoticon Fotografia vznikla na svadbe na Červenom kameni. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
27. dec 2014 o 13:38  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kkoz
1
fotoportrét
fotoportrét
kkoz
1
 @veva87 ahoj, ďakujem toho sme tiež kontaktovali, ale už bol obsadený :( tak hľadáme ďalej.. my sme tiež už riešili menu, asi niečo tradičné. Akurát nás známa vystríhala, že teraz ako predjedlo ponúkajú nejaké poháre, ževraj to krásne vyzerá, ale moc sa to nepapká...
1. jan 2015 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
veva87
11
fotoportrét
fotoportrét
veva87
11
 @kkoz no to bude určite ten koktail, my budeme mať asi syrové kornútky so šunkovou penou. Ale vraj celkovo tam veľmi dobre varia, tak som zvedava emoticon
1. jan 2015 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kkoz
1
fotoportrét
fotoportrét
kkoz
1
 @veva87 áno, to som aj ja počula, ja som hlavne nechcela riešiť nič ohľadne jedla. len si vybrať menu a potom ho naservírované spapkať emoticon my rozmýšľame kuraciu paštétu a toast...
1. jan 2015 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinko999_2
Martin Gura - fotograf
Martin Gura - fotograf PRO

Foto a video - Okres Žilina
26

“Svadba Martina+Martin https://vimeo.com/119947649”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét