Fotograf 2.5.2015 ORAVA

ahojte, zháňam fotografa na 2.5.2015 na svadbu na ORAVE - dajte mi prosím vedieť ak máte tento termín ešte voľný. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@lucietka85 Dobrý večer, som plne k dispozícii :) Všetko potrebné nájdete na webe, na otázky rád odpoviem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný, Orava je pre nás na skok, sme zo Žiliny. Našu prácu si môžete pozrieť na našej stránke, blogu alebo na FB. Rady budeme súčasťou vášho svadobného dňa :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, termín voľný, ak sa Vám bude páčiť moja práca veľmi rád pošlem dalsie info.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@lucietka85 termin mam este volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. pozrite si aj web stránky. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. :-) Martin Almáši
Odpovedať
Profilova fotka
Rad vam ponuknem moje sluzby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby. Ak máte záujem o bližšie informácie rada Vám odpoviem na Vaše otázky. :-) PS: Pricestovať nemáme problém nakoľko organizujeme akcie po celom Slovensku. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, som fotograf z D.K. ak sa Vam moje fotografie pacia nevahajte ma oslovit. termin mam zatial neobsadeny :-) ik
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj @lucietka85 2.maj mam este volny termin, tak si pozri moje portfolio a v pripade ze sa ti zapaci, tak ma nevahaj kontaktovat :) Daniel
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?