Hľadám fotografa na 17.6.2017 v Ružomberku

Profilova fotka
Ahoj, na poslednú chvíľu zháňam fotografa, ktorý má voľný termín na fotenie svadby dňa17.6.2017, z Ružomberka, Lipt. Mikuláša či okolia, lebo nám akosi vypadol ten náš. Skúsenosti s fotením svadieb sú podmienkou (portrétista nestačí, nič v zlom), ale začiatočník je OK. Išlo by o celodenné fotenie, čiže od ranných príprav, cez obrad, poobradové fotenie, až do hostiny a tancovačky-približne do polnočného čepčenia/venčekového tanca. Ponuky prosím píšte tu alebo formou PM. Ďakujem. Kristína
Odpovedať
Profilova fotka
Skus Dreamers na FB su...ja ich mam na 10.6...oni su az traja chalani čiže je je pravdepodobne ze by mohli mat volno
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň veľmi rada Vám ponúknem svoje fotografické služby :) termín mám zatiaľ voľný...
Odpovedať
Profilova fotka
@m_artfoto: poslala som Vám PM :)
Odpovedať
Profilova fotka
@123choco123 Ahoj, ďakujem za tip. Len som buď slepá, ale na ich FB stránke vidím len albumy zo stužkovej a plesov, ale zo žiadnej svadby...
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
..
Odpovedať
Profilova fotka
@kikadu no ked si tam klikneš na ich normálnu webovú stranku tam su pofotene svadby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?