Fotograf 16.5.2015 BA

Dobry den, hladam fotografa na uvedeny datum, mam zaujem o fotenie v botanickej zahrade v BA, svadba bude v dome sv. Martin takze aj tam v okoli. Chcela by som fotenie celeho dna a aj oslavy (aspon nejaku cast, nemusi byt cela). Ak mate volny termin tak sa mi prosim ozvite. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, hlásíme volný termín. Detail zasílám do interní zprávy. S pozdravem Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovedať
@4xixa Skús Andreja Lupricha, v botanickej fotil a myslim ze to dopadlo fajn http://www.studio-foto.sk/slavka-a-julo/
Odpovedať
Profilova fotka
@4xixa termin mam volny, pozrite aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam zatial volny, v Dome sv. Martina a okoli som fotil pomerne vela svadieb, rovnako aj v botanickej zahrade. Fotografie si mozete pozriet na mojich strankach uvedenych nizsie. V pripade zaujmu viac informacii rad zaslem mailom :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rad vam ponuknem moje sluzby :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Pekný deň, som fotografka z Bratislavy a termín mám zatiaľ voľný. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@4xixa Ak by Vás zaujala moja práca, rád poskytnem svoje služby :)
Odpovedať
Profilova fotka
V botanickej zahrade fotim rada a casto, ak mate zaujem termin mam volny :) Viac fotiek najdete na mojej stranke.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, ja mam volny termin - fotim obrad + foto v exterieri spolu za 200 Eur (vratane 50 ks upravenych fotografii). Ostatne dohodou. Pozrite si moje albumy, tam je viacero ukazok. Pekny vecer :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mi ešte ostal voľný, kľudne si pozrite moju tvorbu a ak sa Vám bude páčiť, napíšte mi. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den.Vas termin mam zatial volny. Moju pracu najdete na webe.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?