Fotograf 15.9.2018

Profilova fotka
Hladame fotografa na 15.9.2018
Odpovedať
@lucinka128 dobry vecer, vas termin mame zatial volny :-) pre viac info pozrite prosim moj profil a na nasom webe mozete vidiet fotky z celych svadieb. v pripade zaujmu ma prosim kontaktujte. dakujem a zelam prijemne svadobne pripravy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, my sme zatiaľ voľní, ak máte záujem, napíšte nám správu, potrebovali by sme vedieť viac detailov o svadbe. Ďakujeme. Giuliano&Monika
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@lucinka128 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu a keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás sme mladá dvojka plná nápadov
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme voľný ... kompletnú ponuku posielam do IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer @lucinka128, Vas termin mam volny a budem rad ked si pozriete moju pracu na webstranke. Do pozornosti davam hlavne sekciu Blog kde najdete fotografie z celych svadieb - svadobne pribehy (nielen portrety). Ak budete mat zaujem, rad Vam poslem cenovu ponuku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Som fotograf, ktorý zachytáva jedinečné momenty z priebehu svadieb. Nerobím typické katalógové fotky. Nesústredím sa na nablýskané portréty, ale zachytávam okamihy, ktoré vystihujú a vykresľujú atmosféru Vašej svadby. Čo teda robím? https://www.youtube.com/watch?v=OttdH... Viac o mojej práci spolu so základným cenníkom nájdete na mojom webe. Ak Vás moja tvorba zaujala, neváhajte ma kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme zatiaľ voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás . Ponúkame aj do konca januára novoročné zľavy na balíčky poslala som vám správu
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?