Fotograf 15.5.2015 Levice

Najde sa niekto?
Odpovedať
Ahoj skus daniel pertasko je z okolia aj my ho budeme mat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám voľný. Na stránke nájdete bližšie informácie cenník a portfólio. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, podívejte se prosím na naše stránky. Pokud Vás naše tvorba zaujme, tak se můžeme nezávazně pobavit, například přes skype. Fotíme vždy ve dvou fotografech a jsme schopni nabídnout i vizážistické služby. Hezký den Martin Hnátek | MarLin Photography
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@anitt2312 Dobry den, u mna je volno, cestovne je v cene balika.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. Poslala som Vám IP :-) Toto je časť nášho tímu na svadbe na Červenom kameni. Pekný dník
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. :) Pre viac info kľudne píš. Cestovanie nie je problém.
Odpovedať
Termin máme volny:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@anitt2312 tiez mam volny termin, pozrite si aj moje svadobne fotografie na webe, na facebooku... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Termin mam volny, v Leviciach som fotil, viac info mailom alebo na mojich www strankach :)
Odpovedať
Profilova fotka
Našu služby sú tu pre Vás! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Viac info v profile...
Odpovedať
Profilova fotka
Termín zatial volný, viac info rád pošlem mailom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, ponúkame dve fotenia v jednej cene a mnoho ďalších výhod za skvelé ceny. Radi Vám to krásne zdokumentujeme. Pre ďalšie info nás prosím kontaktujte.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ponúkam sa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám zatiaľ voľný a rada by som vám ponúkla naše služby , Teraz svadobné fotenie aj s 30% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer nech sa páči, pozrite si aj naše portfólio, sme pár Jana a Peter - Pier photography z Nových Zámkov. Viac info je aj na našom webe-aj čo sa týka cenníka svad.fotenia. Pekný večer želám :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?