Fotograf 10.8.2018 Zvolen okolie

ahojte, hladam fotografa na 10.8.2018. Vedeli by ste mi niekoho odporucit? dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@mutulka Dobrý deň, dovolím si napísať Vám pár rád, ktoré by pri výbere fotografa mohli pomôcť: 1. Pokiaľ hľadáte fotografa na celý deň, znamená to, že Vás čaká neľahká úloha – ak sa chcete správne rozhodnúť, je potrebné pozrieť si prácu mnohých fotografov a mali by ste si pozrieť niekoľko celých svadieb od každého z nich. Budú to hodiny a hodiny sedenia za počítačom. Za predpokladu, že to nevzdáte po troch pokusoch, kedy budete mať pocit, že sa pozeráte stále na tie isté vyčačkané portréty. Pretože celé svadby ukazuje málo mojich kolegov. 2. Majte na pamäti, že krásne fotky zo zámku automaticky neznamenajú, že rovnaké budete mať aj Vy. Preto je dôležité dôkladne preskúmať viaceré práce fotografov – až potom zistíte, či je jeho práca konzistentná a krásne fotky neboli unikátnym dielom náhody. 3. Nehľadajte človeka, ktorý má fotoaparát. Hľadajte človeka, ktorý sa vie pozerať, nie takého, ktorý Vám urobí fotky. 4. Nenechajte sa zlákať princeznovským pozlátkom. Overte si, či fotky, ktoré Vám fotografi ukazujú, nevznikli na workshope s modelkami. Moju ponuku Vám posielam do správy a prajem pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@mutulka Dobry den, Nech sa paci, mozete si pozriet moju ponuku tu, alebo na mojej webstranke. Ak Vas moja tvorba zaujme, nevahate ma kontaktovat. Poslal som Vam aj spravu. Zelam pekny den. Be happy ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@mutulka Pekný večer prajem, Váš termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@mutulka Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
@mutulka odporucam sa :) nahliadnite na moj web
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem termín máme ešte voľný sme dvojka plná nápadov :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Váš termín mám zatiaľ voľný. Pre bližšie info ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@mutulka Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Som zo Zvolena. Najviac aktuálnu tvorbu nájdete na mojej web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
termín mám voľný ... posielam ponuku do IP
Odpovedať
Profilova fotka
@mutulka Pozrite si aj moje svadobné fotografie, termín mam voľný, viac info na webe
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?