Menu Forum

Fotobox, Fotobudka 28.7.2018 Viglas

23. jún 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
peter2626
Registroval sa 19. marca 2018 na mojasvadba.sk. Pridal 3 príspevky. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 28. júla 2018
fotoportrét
fotoportrét
peter2626
Registroval sa 19. marca 2018 na mojasvadba.sk. Pridal 3 príspevky. Okres Banská Bystrica.
  • Svadba bola 28. júla 2018
 Ahojte,

Googlim uz cele poobedie, avsak niektori ste uz obsadeni, preto som sa rozhodol ze to zverejnim sem. Najlepsie bude, ak vy co ste volny tento termin a mate fotobudku mi napisete o vasich sluzbach a verim, ze si niekoho z vas vyberieme.

Svadba: 28.7 Viglas

dakujeme
5. jún o 15:57  •  Svadba bola v júli 2018  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (41 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
25
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (41 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
25
 Zaslali sme vam IP
5. jún o 17:20  •  www.jilekproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
caw_studio (30 r.)
C.A.W. videoprodukcia & fotografovanie
C.A.W. VIDEOPRODUKCIA a FOTOGRAFOVANIE PRO

Foto a video - Okres Rimavská Sobota
6

“Fotobúdka HappyFace za SUPER CENY !!! Profesionálny fotokútik, vytlačené fotografie do niekoľkých sekúnd :-) Veľa-veľa rekvizít a kenceficov 😀 www.happyface.sk https://vimeo.com/265368022”
(Pred 2 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
caw_studio (30 r.)
C.A.W. videoprodukcia & fotografovanie
C.A.W. VIDEOPRODUKCIA a FOTOGRAFOVANIE PRO

Foto a video - Okres Rimavská Sobota
6

“Fotobúdka HappyFace za SUPER CENY !!! Profesionálny fotokútik, vytlačené fotografie do niekoľkých sekúnd :-) Veľa-veľa rekvizít a kenceficov 😀 www.happyface.sk https://vimeo.com/265368022”
(Pred 2 dňami)

U nás je akcia 30%
5. jún o 19:36  •  www.caw.sk, www.happyface.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
faith1
Registrovala sa 6. júna 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
faith1
Registrovala sa 6. júna 2018 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
 koľko vlastne stojí prenájom takejto fotobúdky? záleží to od toho koľko fotiek sa vytlačí?
6. jún o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
mirka191285
3
Registrovala sa 15. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 88 príspevkov a 1 inzerát. Má 1 priateľa. Lučenec, okres Lučenec.
fotoportrét
fotoportrét
mirka191285
3
Registrovala sa 15. októbra 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 88 príspevkov a 1 inzerát. Má 1 priateľa. Lučenec, okres Lučenec.
 www.funselfie.sk je obsadené???
@peter2626
7. jún o 04:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirka191285
3
fotoportrét
fotoportrét
mirka191285
3
 @faith1 je to od hodín..... Napr. ja si vyberám www.funselfie.sk
7. jún o 04:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
momentfacesk
Momentface.sk - fotokútik
PRO

Foto a video - Okres Bratislava

“Dobrý deň, chcete oživiť zábavu na Vašej svadbe ? Objednajte si zábavný fotkútik Momentface, u nás sa nikto nenudí! Zábavný fotokútik je pre každú generáciu, mladých, starých dokonca aj tých najmenších. Vrátane fotokútika zabezpečujeme obsluhu fotografmi. Cena od 250€.”
(Pred 7 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
momentfacesk
Momentface.sk - fotokútik
PRO

Foto a video - Okres Bratislava

“Dobrý deň, chcete oživiť zábavu na Vašej svadbe ? Objednajte si zábavný fotkútik Momentface, u nás sa nikto nenudí! Zábavný fotokútik je pre každú generáciu, mladých, starých dokonca aj tých najmenších. Vrátane fotokútika zabezpečujeme obsluhu fotografmi. Cena od 250€.”
(Pred 7 mesiacmi)

@peter2626 Dobrý deň, ponúkam Vám náš fotokútik Momentface. Na Váš termín sme ešte volný. Zábavný fotokútik je pre každú generáciu, mladých, starých dokonca aj tých najmenších. Fotopozadie vyberáme vždy tématicky, aby zapadlo do priestoru a samozrejmosťou sú aj tie správne rekvizity. Na displeji spustíte odpočítavanie a o pár sekúnd neskôr už držíte fotografie v ruke. Môžete si ich poslať na email alebo rovno publikovať na facebook. Ako samozrejmosť berieme obsluhu, kde obsluhujú fotografi.
11. jún o 12:06  •  www.momentface.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eriino
Erik Ďuriš (Eriino) - fotograf , fotobudka
Erik Ďuriš - fotograf , fotobudka PRO

Foto a video - Okres Piešťany
23

“Https://www.youtube.com/watch?v=pEN4QTiWFT8”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
eriino
Erik Ďuriš (Eriino) - fotograf , fotobudka
Erik Ďuriš - fotograf , fotobudka PRO

Foto a video - Okres Piešťany
23

“Https://www.youtube.com/watch?v=pEN4QTiWFT8”
(Pred 1 rokom)

Rad vam ponuknem moju unikatnu dizajnovu fotobudku. Pozrite si fotky v profile.
23. jún o 14:03  •  www.eriino.sk www.vyletivtacik.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama