Foto 20.10.2018 Trnava

Dobrý deň, poprosím o odporúčania na svadobného fotografa na našu svadbu. Podstatné je, aby vedel/vedela nafotiť obrad (vystihnúť všetky dôležité momenty obradu)+spoločné fotky s gratulantami po obrade. Či sa budeme chcieť fotiť aj pred obradom a na hostine(začiatok a prvé tance), ešte nevieme. Ale ak áno(čož je pravdepodobné) tak hostina je v TT a čo sa týka fotenia pred obradom, tak by bolo vrámci TT+ možno nafotiť aj svadobné prípravy. Ďakujem za pomoc.
Odpovedať
Profilova fotka
@alex7584 Dobry deň, v prípade záujmu si skúste kliknúť na moju webovú stránku, nájdete tam aj portfólio aj cenník služieb.
Odpovedať
Profilova fotka
@alex7584 info v sprave
Odpovedať
Dobrý deň, ďakujem všetkým veľmi pekne za poslané ponuky. Postupne si ich poprezeráme a v prípade doplňujúcich otázok, či záujmu Vás budeme radi kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný ... posielam ponuku aj s rozpísanými balíkmi do internej pošty
Odpovedať
Profilova fotka
skus kamarianphotography, alafetaphoto
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den! Vas termin zatial mame volny. Nasu tvorbu najdete na webe.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas temin mam volny a z Bratislavy to mam na skok. Moju pracu najdete v mojom profile a na mojej webovej stranke. Ak Vas zaujme, kludne ma kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, dovoľte mi ponúknuť Vám naše foto a video služby. :-) V prípade záujmu ma môžete kontaktovať a ja Vám rada zodpoviem na Vaše otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Prosím pozrite aj moje portfólio. V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?