Fotenie svadby v Košiciach v júni 2018

Prosím neviete niekto odporúčať fotografa, s ktorým ste boli spokojný? Hľadáme fotografa na fotenie svadby v Košiciach v júni 2018 (obrad, hostina, redový tanec, portrétové fotenie a možno aj "rande"), presnejšie na 16.6.2018, no kontaktovali sme už viacerých, ale sú obsadení. Budem vďačná za každý kontakt, cenovú ponuku aj názor. Ďakujem pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@lenka2424 Pred výberom fotografa si dôkladne pozrite jeho kompletnú prácu. Nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam v správe. Pekný deň prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana + fotografa. 8-) Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, kamerový žeriav, foto-knihu atď ... S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka2424 Dobrý deň, termín mám voľný :)
Odpovedať
Mozem Vas poprosit zaslat aj cenove ponuky do spravy? Dakujem vopred
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by sa vám naša tvorba páčila ponúkame vám aj naše služby sme mladý pár plný nápadov . Ak chcete zažiť uvoľnené fotenie bez stresu sme tí praví pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by ste mali záujem máme ešte voľný termín
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň.... termín zatiaľ voľný :) rada poskytnem bližšie info . :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak si pozriete naše portfolio :... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka2424 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň :-) zatiaľ váš termín mám voľný. Ak Vás zaujala moja tvorba, kľudne ma kontaktujte telefonicky alebo správou. Viac mojej práce nájdete na fb. Veľmi rada nafotím Váš svadobný deň :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?