Dvojica fotografov 17.08. 2018

Ahojte! Chcela by som Vás poprosiť o radu, odporúčanie či názory na niekoho, kto fotí minimálne vo dvojici, či už spoločnosť alebo aj ak poznáte nejakeho skvelého sólo fotografa, ktorý si zvykne zobrať so sebou šikovnú posilu. Budem vďačná za každý príspevok. 😊🙏🙏🙏😊
Odpovedať
My sme mali @mvphotography sú to manželia 👍
Odpovedať
Profilova fotka
@sina8 Vyberajte si fotografa rovnako starostlivo, ako vyberáte, šaty a všetky ostatné doplnky. Nenechajte sa ohúriť úžasnými portrétmi - v niektorých prípadoch vznikli na svadobnom workshope s modelkami a modelmi. Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty, platíte ho za celodennú prácu. Vo vlastnom záujme žiadajte od nás celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že máme konzistentný štýl a nespravili sme pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam v správe.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj @sina8 ponúkam luxusné fotografie ako sólo fotograf, ktorý Vám nafotí fotky aj za 3ch :) Viac info a z mojej práce nájdete na webe. pekný deň Miqo
Odpovedať
Profilova fotka
@sina8 ahoj, pozrite si moje fotky, ked sa budú páčiť, velmi rád poslem bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
Ak sa smiem opýtať, z akého dôvodu chcete viac fotografov? :) Taktiež sa ponúkam ako solo fotografka, ktorá nafotí všetko potrebné (bez posily) :) Ak Vás moje práce oslovia, kludne ma kontaktujte :) Simona
Odpovedať
@shphoto ďakujeme za ponuku, porozmyslame. Nakoľko nechceme kameramana a video, chceme, aby bolo zachytených čo najviac momentov z nášho dňa a jeden romantický dôvod, že chceme mať zvecneny prvy pohľad na seba (nespoliehame sa na vizuálnu pamäť, človek nikdy nevie, kedy príde Alzheimer 😁) , aj keď budeme 30 metrov od seba 😊 Ale viacmenej je to o takom vnútornom pocite, že toto je varianta pre nás 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@sina8 Dobrý, k dispozícii ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sina8 Skúste pozrieť aj môj web (a blog).
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň :-) Váš termín mám voľný. V prípade záujmu ma môžete kedykoľvek kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@sina8 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Pozrite si moju tvorbu. Keď budte mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
@sina8 ahoj, fotime spolu s manzelom a vytvarame tak pekny svadobny fotopribeh prave vdaka foteniu z dvoch uhlov pohladov. prosim pozrite nasu pracu na nasom webe, kde si mozete pozriet ucelene svadobne pribehy. vsetky vase otazky radi zodpovieme, dakujem a zelam prijemne svadobne pripravy :-) Andrea
Odpovedať
Profilova fotka
Ak ti mozem poradit my sme mali úžasneho fotografa Martina Almasiho "sueart " vie uzasne zachytit moment krasne fotky a este bonus- je to uzasny clovek cely svadobny den aj vecer sme boli aj s mojim manželom nadšeni z jeho pristupu .
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, môžem Vám ponúknuť naše foto a video služby. :-) Ak Vás zaujala naša práca rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, sikovny fotograf naozjastny profesional zvladne celu svadbu hravo sam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sina8 Odporúčam faceproduction , dvojica mladých manželov, ktorí určite zvládnu oveľa viac ako jeden fotograf ;-) , navyše sa dokonale poznajú a dopĺňajú. Dva rôzne pohĺady v jeden okamih ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?