Menu Forum

Dobrý deň...poprosím poradiť so skúseným profesionálnym starejším - Trenčín - dátum 03.10.2015..?

14. dec 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
tatiana1202
1
Registrovala sa 24. novembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 3. októbra 2015
fotoportrét
fotoportrét
tatiana1202
1
Registrovala sa 24. novembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 3. októbra 2015
 Dobrý deň...poprosím poradiť so skúseným profesionálnym starejším - Trenčín - dátum 03.10.2015....
12. dec 2014 o 12:04  •  Svadba bola v októbri 2015  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
vlado_ivan_photo
Vlado Ivan Photo
Vladimír Ivan PRO

Foto a video - Okres Martin
17

“Svadobny den je tak vynimocny, preto si zasluzi, aby vase spomienky ostali co najkrajsie zaznamenane. AK sa vam paci nasa tvorba, budeme velmi radi ak si u nas zarezervujete termin fotenia. Viac nasej prace si mozete pozriet aj na nasej web stranke www.vladoivanphoto.sk, alebo nasej FB stranke Vlado Ivan Photo. Fotime po celom Slovensku.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
vlado_ivan_photo
Vlado Ivan Photo
Vladimír Ivan PRO

Foto a video - Okres Martin
17

“Svadobny den je tak vynimocny, preto si zasluzi, aby vase spomienky ostali co najkrajsie zaznamenane. AK sa vam paci nasa tvorba, budeme velmi radi ak si u nas zarezervujete termin fotenia. Viac nasej prace si mozete pozriet aj na nasej web stranke www.vladoivanphoto.sk, alebo nasej FB stranke Vlado Ivan Photo. Fotime po celom Slovensku.”
(Pred 1 rokom)

Dobry den,

co sme mali moznost vidiet, tak z nasej strany sa nam videl tentoemoticon
http://www.starejsi.jex.cz/
http://www.mojasvadba.sk/catalog/vendor/vlado_ivan_photo/blog-album/miska-a-jarko-vgllyj/
12. dec 2014 o 15:25  •  www.vladoivanphoto.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nova17
2
Registrovala sa 28. novembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 24. októbra 2015
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
nova17
2
Registrovala sa 28. novembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 12 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 24. októbra 2015
    okres Bratislava
 to je ten,co hovori pri polnocnom cepceni/ako som zbadala z toho www/ - jaj,ale by som ju smykol.......vedel som ,ze privoli,ked vytiahnem poriadny...?fakt sa to vkusne hodi na svadby...
14. dec 2014 o 21:01  •  Svadba bola v októbri 2015  •  Páči sa mi to