Dobry den hladam sikovneho fotografa, kameramana na moju svadbu ktora bude 21 maj 2016 v ziline?

Profilova fotka
.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, poslal som Vám správu. Termín mám voľný. Pavol Varga
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, aj ja mám tento termín voľný. Keď by Vás na mojej práci niečo zaujalo tak mi kľudne napíšte. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem. Skúste pozrieť moju prácu, ak sa Vám bude páčiť ozvite sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
termin je volny, ozvite sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
@biannkaa Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny ak vas moja praca zaujala mozete ma kontaktovat. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, som Vám k dispozícií. Vpripade záujmu ma, prosím, kontaktujte. Dávid Doroš
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, termín zatial volný, ak Vás fotky zaujali rád pošlem dalsie info.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby, som priamo zo ZA.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj facebook. Keď Vás moja tvorba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky :-) Ďakujem, prajem Vám príjemný zvyšok dňa. Martin Almáši
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) Ponúkam Vám naše foto a video služby. V prípade, že sa Vám páči naša tvorba rada Vám odpoviem na otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme taktiež zatiaľ voľný. Ak by ste mali záujem rada vás budem sprevádzať vaším veľkým dňom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sídlime neďaleko od Vás v kamennej Porube pri rajci. Ponúkame Vám už v základnom balíku prácu dvoch kameramanov s 3 kamerami a záznamom vo FULL - HD kvalite. Spracovanie videa je svieže, moderné a kvalitné. V prípade záujmu si pozrite naše ponuky na našej stránke. Možnosť vhodnej a výhodnej kombinácie Foto - video. S pozdravom Martin Kavecký - štúdio KAMA
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?