Dá sa zohnať fotograf na svadbu do 200 eur?

Ahojte, každý to pozná svadba je nie len krásny den ale aj krásny - na účte xixixi ...no po všetkých spočítanych výdavkov mi na fotografa ostalo v "kasicke" 200e a mám pocit že je to nemožné zohnať fotografa do danej sumy:/. Foto chceme od...z pred kostola, nie od rána. Dakujem
Odpovedať
@monikaness odkial si?
Odpovedať
@monikaness Ja som zhonala v takejto cene jednu milu pani z Topolcian, ak budes chciet, kontakt ti poslem do spravy.
Odpovedať
Profilova fotka
...položte si otázku, čo Vam po svadbe ostane a potom zmente radšej poradie výdavkov... :-)
Odpovedať
alebo si polozte inu otazku: chcete fotografie alebo cvaky? lebo fotograf za dve stovky za vela stat nebude. to radsej nehladajte ziadneho a pozbierajte cvaky z mobilov hosti. velky rozdiel tam nebude
Odpovedať
mne napísali asi 4 fotografi že celý deň za 200...ale ani jedného som si nevybrala..nakoniec ma to vyšlo na 400..ale podľa foto súdim že to nebudú vyhodené peniaze..
Odpovedať
za 200 to urobi iba uplny zaciatocnik, ktory dufa v rozsirenie portfolia. alebo niekto, kto to robi dlho, avsak vie, ze to za vela nestoji a nemoze vela pytat.
Odpovedať
Profilova fotka
@glcromartie alebo ak je fotograf rodina, kamarat...mozno...
Odpovedať
Profilova fotka
hladala by som na jaspravim.sk prípadne nakupila jednorazove fotaky a nech fotia hostia- uz som to tak videla a svadobcania maju aspon zabavu- akurat ze fotky budu amaterske ale zase niekto si nepotrpi na dokonalych fotkach, ja nesuhlasím s tým že lacné musí byť automaticky aj zlé aj jedna kamoška so svadbami síce len začína ale foteniu sa venuje cca 7 rokov a neberie veľa a robí skvelé fotky....samozrejme nájdu sa aj flákači- ale to aj medzi takými čo si vypýtajú 400€, treba hľadať pozerať prácu a recenzie, držím palce
Odpovedať
@eva233 iste, suhlasim. cena nie ja zarukou kvality. avsak "fotograf", ktory berie za svadbu 200 eur vie, ze jeho tvorba za viac nestoji a sam si ju nevazi. nema zodpovedajucu techniku a nema schopnosti. su vynimky, isteze. no v tejto cenovej relacii je takmer istota, ze natrafite na velmi nizku kvalitu.
Odpovedať
@mitchie2805 Ba ...svadba bude v blízkom okolí od Ba
Odpovedať
@monikaness tak to je moc. Škoda :/ my sme z KE
Odpovedať
Ozvalo sa mi viacero fotografov, niektoré tvorby nesplnili moje očakávania no musím povedať že minimálne 3 krásne fotia tak len dúfam že aj naše fotky budú také krásne ;) viem že za kvalitu sa plati no niektoré ceny mi prídu extra prehnane i keď práca stojí za to. ..
Odpovedať
Článok sa načítava...
my sme mali za 200e a som max.spokojna
Odpovedať
@monikaness vypytajte si celu svadbu na pozretie, nie iba to naj, co sa dava na web.....
Odpovedať
Profilova fotka
skúste začínajúcich fotografov, či študentov. Profesionál si pýta 500€ pretože v technike má niekedy viac ako 10.000€. Prečo tak drahá technika? Pretože drahé fotoaparáty majú dva sloty na SD karty a nemôže sa stať, že sa jedna karta pokazí a fotky zo svadby sú nenávratne fuč. Taktiež profesionál chodí s dvomi fotoaparátmi a veľa krát má aj štúdiovú techniku. Nehovoriac o tom, že na fotografiách pracuje viac ako týždeň. Žiaľ a musí platiť Ficovi :) Na mojej svadbe v roku 2008 sme mali fotografa na dve hodiny, ktorý vypýtal 200€ a fotografie sú naozaj hrozné. Vetou urobte niečo alebo "nahánajte sa" svoju profesionalitu nepotvrdil :) iba cenou
Odpovedať
@katka516 Prosím nneposunies kontakt?
Odpovedať
My mame moju kamosku...nafoti nas za 200e od rana ...myslim ze aj fotograf kt.nefoti 10 rokov dokaze nafotit pekne a kvalitne. Osobne by som za fotografa nedala 400e ani nahodou...
Odpovedať
ono paradoxom byva casto zaujimava vec. saty za 600, su na jedno (slovom JEDNO) pouzitie a na kvalitne fotografie, ktore su jedina vec, ktora zo svadby ostane, je problem najst peniaze....
Odpovedať
@lucsyia posunte na ňu stránku alebo kontakt ;) dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@superfotograf súhlas
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem, aký máš celkový rozpočet , ani koľko si si vyčlenila peňazí na jednotlivé položky. Na tvojom mieste by som sa skúsila na to ešte raz pozrieť. Záleží od toho, aké máš priority. Ak si na fotkách nepotrpíš, pohľadaj amatérskych fotografov / študentov, príp. nechaj fotiť niekoho z hostí a v pohode sa zmestíš do 200€, možno aj zadarmo, ak ťa pofotia iba hostia. Ak ale chceš pekné fotky (fotky, nie náhodné momentky) a záleží ti na tom, prihodila by som pár € na fotografa, ak sa dá. My sme sa rozhodli pre najmenší balíček od jednej profi fotografky - je tam fotenie obradu, gratulácií, umelecké fotenie páru, spoločné fotenie + v cene je rande fotenie (fotenie v civilnom oblečení pred svadbou) aj doprava. Vyjde nás to na 250€. Podľa mňa je tá fotografka naozaj veľmi šikovná, je tvorba sa mi páči, dokonca často jej fotky vidieť označené "fotkou dňa" a pod. Ak by si chcela, pozri sa: http://helenjankovic.blogspot.sk. Myslím si, že je to taký príjemný kompromis... ale každý máme iný názor :)
Odpovedať
Profilova fotka
@monikaness Vlado Miklos je moj kamarat a chodi so mnou na svadby ako druhy fotograf, ktory zachytava emocie, on by to nafotil kvalitne voci cene, ma aj na FB portfolio fb@Fotky od Vlada.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@monikaness určite sa dá zohnať aj za 200€, ale je to poznať na kvalite. V tejto cene sa to naozaj nedá spraviť a to najme niekým kto sa fotením živí. Je to cena pod náklady. Niektoré služby, či veci na svadbe sú fakt že iba na jeden deň, ale fotografie na celý život.
Odpovedať
zdvihli sme budget takze uz je tato diskusia bezpredmetna...vsetkym velka vdaka
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?