Menu Forum

Dá sa zohnať fotograf na svadbu do 200 eur?

3. aug 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
monikaness
Registrovala sa 26. júla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
monikaness
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, každý to pozná svadba je nie len krásny den ale aj krásny - na účte xixixi ...no po všetkých spočítanych výdavkov mi na fotografa ostalo v "kasicke" 200e a mám pocit že je to nemožné zohnať fotografa do danej sumy:/.
Foto chceme od...z pred kostola, nie od rána. Dakujem
2. aug o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mitchie2805
25
Registrovala sa 11. marca 2015 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 39 príspevkov a 9 inzerátov. Má 12 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
mitchie2805
25
Registrovala sa 11. marca 2015 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 39 príspevkov a 9 inzerátov. Má 12 priateľov. Okres Košice.
 @monikaness odkial si?
2. aug o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lili1990 (26 r.)
4
Registrovala sa 29. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 179 príspevkov a 3 inzeráty. Má 1 priateľa. Senec, okres Senec.
  • Svadba bola 15. októbra 2016
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
lili1990 (26 r.)
4
Registrovala sa 29. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 179 príspevkov a 3 inzeráty. Má 1 priateľa. Senec, okres Senec.
  • Svadba bola 15. októbra 2016
    Bojnice, okres Prievidza
 @monikaness Ja som zhonala v takejto cene jednu milu pani z Topolcian, ak budes chciet, kontakt ti poslem do spravy.
2. aug o 13:32  •  Svadba bola v októbri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotosuchy (39 r.)
Marek Suchý - www.fotosuchy.com
Marek PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
54

“FOTOGRAFOVANIE RANDE, ÁNO ČI NIE? http://fotosuchy.eu/2016/03/05/fotografovanie-rande-ano-ci-nie/”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotosuchy (39 r.)
Marek Suchý - www.fotosuchy.com
Marek PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
54

“FOTOGRAFOVANIE RANDE, ÁNO ČI NIE? http://fotosuchy.eu/2016/03/05/fotografovanie-rande-ano-ci-nie/”
(Pred 4 mesiacmi)

...položte si otázku, čo Vam po svadbe ostane a potom zmente radšej poradie výdavkov... emoticon
2. aug o 14:02  •  www.fotosuchy.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
glcromartie
Registrovala sa 11. júla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
glcromartie
  • Nevie kedy bude svadba
 alebo si polozte inu otazku: chcete fotografie alebo cvaky? lebo fotograf za dve stovky za vela stat nebude. to radsej nehladajte ziadneho a pozbierajte cvaky z mobilov hosti. velky rozdiel tam nebude
2. aug o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mimulik
1
Registrovala sa 9. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov. Okres Trnava.
  • Svadba bola 16. septembra 2016
    okres Levice
fotoportrét
fotoportrét
mimulik
1
Registrovala sa 9. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 28 príspevkov. Okres Trnava.
  • Svadba bola 16. septembra 2016
    okres Levice
 mne napísali asi 4 fotografi že celý deň za 200...ale ani jedného som si nevybrala..nakoniec ma to vyšlo na 400..ale podľa foto súdim že to nebudú vyhodené peniaze..
2. aug o 14:40  •  Svadba bola v septembri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
glcromartie
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
glcromartie
  • Nevie kedy bude svadba
 za 200 to urobi iba uplny zaciatocnik, ktory dufa v rozsirenie portfolia. alebo niekto, kto to robi dlho, avsak vie, ze to za vela nestoji a nemoze vela pytat.
2. aug o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
klaudikasisa
10
Registrovala sa 28. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 73 príspevkov. Má 5 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
klaudikasisa
10
Registrovala sa 28. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 73 príspevkov. Má 5 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
 @glcromartie alebo ak je fotograf rodina, kamarat...mozno...
2. aug o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eva233
1
Registrovala sa 21. februára 2015 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 53 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
eva233
1
Registrovala sa 21. februára 2015 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 53 príspevkov.
 hladala by som na jaspravim.sk prípadne nakupila jednorazove fotaky a nech fotia hostia- uz som to tak videla a svadobcania maju aspon zabavu- akurat ze fotky budu amaterske ale zase niekto si nepotrpi na dokonalych fotkach, ja nesuhlasím s tým že lacné musí byť automaticky aj zlé aj jedna kamoška so svadbami síce len začína ale foteniu sa venuje cca 7 rokov a neberie veľa a robí skvelé fotky....samozrejme nájdu sa aj flákači- ale to aj medzi takými čo si vypýtajú 400€, treba hľadať pozerať prácu a recenzie, držím palce
2. aug o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
glcromartie
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
glcromartie
  • Nevie kedy bude svadba
 @eva233 iste, suhlasim. cena nie ja zarukou kvality. avsak "fotograf", ktory berie za svadbu 200 eur vie, ze jeho tvorba za viac nestoji a sam si ju nevazi. nema zodpovedajucu techniku a nema schopnosti. su vynimky, isteze. no v tejto cenovej relacii je takmer istota, ze natrafite na velmi nizku kvalitu.
2. aug o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monikaness
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
monikaness
  • Nevie kedy bude svadba
 @mitchie2805 Ba ...svadba bude v blízkom okolí od Ba
2. aug o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mitchie2805
25
fotoportrét
fotoportrét
mitchie2805
25
 @monikaness tak to je moc. Škoda :/ my sme z KE
2. aug o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monikaness
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
monikaness
  • Nevie kedy bude svadba
 Ozvalo sa mi viacero fotografov, niektoré tvorby nesplnili moje očakávania no musím povedať že minimálne 3 krásne fotia tak len dúfam že aj naše fotky budú také krásne ;) viem že za kvalitu sa plati no niektoré ceny mi prídu extra prehnane i keď práca stojí za to. ..
2. aug o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katka516
4
Registrovala sa 23. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 58 príspevkov a 3 inzeráty. Prešov, Slovensko.
fotoportrét
fotoportrét
katka516
4
Registrovala sa 23. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 58 príspevkov a 3 inzeráty. Prešov, Slovensko.
 my sme mali za 200e a som max.spokojna
2. aug o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
glcromartie
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
glcromartie
  • Nevie kedy bude svadba
 @monikaness vypytajte si celu svadbu na pozretie, nie iba to naj, co sa dava na web.....
2. aug o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
superfotograf (30 r.)
Jojo Tengi - superfotograf.sk
Jozef Tengeri PRO

Foto a video - Okres Bratislava
10

“Na rok 2016 už nemám žiadnu voľnú sobotu, poslednú svadbu mám 15.októbra. 2017 sú voľné termíny a pri rezervácii do konca tohto roka ponúkam fotenie portrétov mimo svadobného dňa - zadarmo ♥”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
superfotograf (30 r.)
Jozef Tengeri PRO

10

“Na rok 2016 už nemám žiadnu voľnú sobotu, poslednú svadbu mám 15.októbra. 2017 sú voľné termíny a pri rezervácii do konca tohto roka ponúkam fotenie portrétov mimo svadobného dňa - zadarmo ♥”
(Pred 4 mesiacmi)

skúste začínajúcich fotografov, či študentov. Profesionál si pýta 500€ pretože v technike má niekedy viac ako 10.000€. Prečo tak drahá technika? Pretože drahé fotoaparáty majú dva sloty na SD karty a nemôže sa stať, že sa jedna karta pokazí a fotky zo svadby sú nenávratne fuč.

Taktiež profesionál chodí s dvomi fotoaparátmi a veľa krát má aj štúdiovú techniku. Nehovoriac o tom, že na fotografiách pracuje viac ako týždeň. Žiaľ a musí platiť Ficovi emoticon

Na mojej svadbe v roku 2008 sme mali fotografa na dve hodiny, ktorý vypýtal 200€ a fotografie sú naozaj hrozné. Vetou urobte niečo alebo "nahánajte sa" svoju profesionalitu nepotvrdil emoticon iba cenou
2. aug o 20:09  •  www.superfotograf.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monikaness
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
monikaness
  • Nevie kedy bude svadba
 @katka516 Prosím nneposunies kontakt?
2. aug o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lucsyia
8
Registrovala sa 8. marca 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 57 príspevkov a 6 inzerátov. Má 16 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
lucsyia
8
Registrovala sa 8. marca 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 57 príspevkov a 6 inzerátov. Má 16 priateľov. Okres Žilina.
 My mame moju kamosku...nafoti nas za 200e od rana ...myslim ze aj fotograf kt.nefoti 10 rokov dokaze nafotit pekne a kvalitne.
Osobne by som za fotografa nedala 400e ani nahodou...
2. aug o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
glcromartie
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
glcromartie
  • Nevie kedy bude svadba
 ono paradoxom byva casto zaujimava vec. saty za 600, su na jedno (slovom JEDNO) pouzitie a na kvalitne fotografie, ktore su jedina vec, ktora zo svadby ostane, je problem najst peniaze....
2. aug o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monikaness
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
monikaness
  • Nevie kedy bude svadba
 @lucsyia posunte na ňu stránku alebo kontakt ;) dakujem
2. aug o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zahrica
15
Registrovala sa 20. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 89 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 8. júna 2013
    Dudince, okres Krupina
fotoportrét
fotoportrét
zahrica
15
Registrovala sa 20. septembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 89 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Nitra.
  • Svadba bola 8. júna 2013
    Dudince, okres Krupina
 @superfotograf súhlas
2. aug o 23:09  •  Svadba bola v júni 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
baska17
38
Registrovala sa 3. apríla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 134 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
baska17
38
Registrovala sa 3. apríla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 134 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Žilina.
 Neviem, aký máš celkový rozpočet , ani koľko si si vyčlenila peňazí na jednotlivé položky. Na tvojom mieste by som sa skúsila na to ešte raz pozrieť. Záleží od toho, aké máš priority. Ak si na fotkách nepotrpíš, pohľadaj amatérskych fotografov / študentov, príp. nechaj fotiť niekoho z hostí a v pohode sa zmestíš do 200€, možno aj zadarmo, ak ťa pofotia iba hostia. Ak ale chceš pekné fotky (fotky, nie náhodné momentky) a záleží ti na tom, prihodila by som pár € na fotografa, ak sa dá. My sme sa rozhodli pre najmenší balíček od jednej profi fotografky - je tam fotenie obradu, gratulácií, umelecké fotenie páru, spoločné fotenie + v cene je rande fotenie (fotenie v civilnom oblečení pred svadbou) aj doprava. Vyjde nás to na 250€. Podľa mňa je tá fotografka naozaj veľmi šikovná, je tvorba sa mi páči, dokonca často jej fotky vidieť označené "fotkou dňa" a pod. Ak by si chcela, pozri sa: http://helenjankovic.blogspot.sk. Myslím si, že je to taký príjemný kompromis... ale každý máme iný názor emoticon
2. aug o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
superfotograf (30 r.)
Jozef Tengeri PRO

10

(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
superfotograf (30 r.)
Jozef Tengeri PRO

10

(Pred 4 mesiacmi)

@monikaness Vlado Miklos je moj kamarat a chodi so mnou na svadby ako druhy fotograf, ktory zachytava emocie, on by to nafotil kvalitne voci cene, ma aj na FB portfolio fb@Fotky od Vlada.
3. aug o 00:57  •  www.superfotograf.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
3. aug o 08:03 • viktoriacimprichova
fotoportrét
fotoportrét
martinko999_2
Martin Gura - fotograf
Martin Gura - fotograf PRO

Foto a video - Okres Žilina
26

“Svadba Martina+Martin https://vimeo.com/119947649”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
martinko999_2
Martin Gura - fotograf
Martin Gura - fotograf PRO

Foto a video - Okres Žilina
26

“Svadba Martina+Martin https://vimeo.com/119947649”
(Pred 1 rokom)

@monikaness určite sa dá zohnať aj za 200€, ale je to poznať na kvalite. V tejto cene sa to naozaj nedá spraviť a to najme niekým kto sa fotením živí. Je to cena pod náklady. Niektoré služby, či veci na svadbe sú fakt že iba na jeden deň, ale fotografie na celý život.
3. aug o 09:24  •  www.martingura.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monikaness
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
monikaness
  • Nevie kedy bude svadba
 zdvihli sme budget takze uz je tato diskusia bezpredmetna...vsetkym velka vdaka
3. aug o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to