Ahojte, najde sa dobry fotograf na svadbu 16.4.2016 - okres Levice?

Hladame dobreho fotografa na svadbu v okrese Levice. Od svadobnych foto po spolocne fotky po obrade, pripadne spolocne fotky v restauracii. Cena do 300 €. Viete nam poradit? Dakujeme.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. PS: Pre snúbencov máme tento a budúci mesiac AKCIU na všetky naše foto a video balíčky. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte formou IP a ja Vám rada odpoviem na Vaše otázky. :-) Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň @ajvi123 Termín mám voľný, cestovné je v cene balíka :)
Odpovedať
Ahoj :-) skus oslovit Jan Ducko "Pre tych, ktori sa nasli" Je to skvely fotograf a uzasny clovek.. Ja len co som zhliadla jeho fotky, som vedela, ze on nas musi fotit :-) tak aj bolo :-) ozaj odporucame!
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, kľudne pozri web a môžme si napísať aj viac .. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ajvi123 pozrite si aj moje svadobné fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžete toho vidieť viac. Termin mam volny. Ďakujem a pekný deň prajem Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by sa vám páčila naša tvorba bude radi ak budeme môcť s vami stráviť váš veľký deň
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite aj ku mne :)
Odpovedať
Profilova fotka
s cenou problem nie je :) ak sa Vam paci moja tvorba, ozvite sa...
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkame Vám nase šlužby. Natočíme alebo nafotíme Vašu svadbu v profesionalnej kvalite. Ceny mame na našom webe dostupne. S pozdravom
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Banská Bystrica, Levice, Šurany - celá SR.. do uvedenej ceny by sme sa zmestili :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den zelam, za uvedenu cenu ponukam aj svoje sluzby :) moj profil Vam je k dispozicii, fotim po celom Slovensku za priaznive ceny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, nas fotili z foto Pier. Mozem len odporucit - pozri si moje fotky v albume. Odporucam preto, lebo ja sa neznasam fotit, a tito fotografi boli neskutocne prijemni a prirodzeni ludia a skvele sme sa s nimi citili. najdes ich na pier.sk. Oli
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny vecer prajem, posielam ukazku mojej tvorby, tento termin mam volny a ponukam Vam moje sluzby aj s 10 % zlavou. Budem velmi rad, ked ma kontaktujete so zaujmom a preberieme si detaily, samy s uz potom rozhodnete :-) Prajem pekny zvysok dna.
Odpovedať
Profilova fotka
AHoj my sme mali Miosa Oberta z Movej Dediny a urobil na naozaj kraaasne fotky. https://www.facebook.com/milosobertph... pozri fba a ak budes chciet mozem ti poslat nejake nase fotky. bola s nim super spolupraca. Tina
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pre Vami uvedený termín som Vám k dispozícii.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?