Ahojte hľadá sa fotograf/ka na svadbu 22.05.2015

Profilova fotka
Hľadáme šikovného/šikovnú, netradičného/netradičnú, úžasného/úžasnú alebo inak iného/inú fotografa/ku na našu svadbu. Svadba bude v Bratislave v Čunove na Divokej vode v máji 2015 :-) . Prosím fotografov o ukážky prác aj cenové ponuky. Môžete posielať aj mailom na adresu: dubecova.z@gmail.com Ďakujem ďakujem ďakujem :-N zuzzulla <3
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, do IP som Vám poslal ponuku. Ukážku práce nájdete na mojej stránke :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Aaaahojte všetci, veľmi pekne vám všetkým ďakujem za ponuky a keďže ich bolo neúrekom a stále pribúdajú, bude mi odpisovanie na maily trvať trošku dlhšie...tak sa prosím na mňa nehnevajte ak sa vám ozvem až po novom roku, musíme si to kvantum fotiek prezrieť spoločne a dohodnúť sa, čo bude pre nás to najlepšie :-D . Tak Vám všetkým ešte raz ďakujem a prajem šťastný nový rok aj keď trošku v predstihu. 💙
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám aj svoje foto služby.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade Vášho záujmu Vám rada poskytnem viac informácií o nás a našej tvorbe. :-) Zabezpečujeme komplet svadbu podľa požiadaviek klientov. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mi ešte ostal voľný, kľudne si pozrite moju tvorbu a ak sa Vám bude páčiť, napíšte mi. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj www stránky. V prípade akýchkoľvek otázok, Vám ich rád zodpoviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @zuzzulla byvam v Bratislave a Vas termin mam zazracne volny :) takze ak by sa ti zapacili moje fotografie, mozeme sa stretnut, pokecat o svadbe, v pripade nejakych otazok ma nevahaj kontaktovat. Daniel
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzzulla termin mam este volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Veľmi pekne ďakujeme všetkým ktorí nám ponúkli svoje služby, no už sme si vybrali, takže už nám neposielajte ponuky. Krásny dník prajeme Z&L. 😘
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám zatiaľ voľný a rada by som vám ponúkla naše služby , Teraz svadobné fotenie aj s 30% zľavou
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?