9.mája 2015 - fotograf pre nás?

Pekný deň prajem, hľadám fotografa, ktorý by nám vedel splniť naše predstavy o svadobných fotografiách... Budem rada každej rade, ponuke či odporúčaní... Moje predstavy: - fotograf na celú svadbu (od rána do noci hlbokej, kým bude čo fotiť...) - fotograf s ponukou, ktorá nezahŕňa len DVD s fotkami a čau... - potešila by ma dvojica (možno priateľka, žena, ktorá fotografovi pomáha, príp. tiež fotí) - nieje podmienka - preferujeme viac UMELECKÝ, elegantný štýl, samozrejme nápaditosť a kreativita je vítaná, len nemáme radi funny fotky (napr. gumáky červené a pod.) - zodpovednosť, empatia a pod. - vlastné rekvizity a nápady na miesta, lebo tieto veci nemám možnosť riešiť Svadba bude v okolí Šamorína, v katol. kostole,50 ľudí, krásne priestory s jazerom. Za každú radu a ponuku ďakujeme a samozrejme, za kvalitnú prácu nemáme problém zaplatiť.
Odpovedať
@neri0905 http://www.mojasvadba.sk/forum/fotogr... skús si vybrať :-) my sme museli posunúť dátum svadby :-) veľa šťastia pri výbere :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúkam svoje služby. Svoju ponuku posielam v IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslala som Vám IP s ponukou. Ak sa Vám bude páčiť naša tvorba rada Vám nafotím Vašu svadbu :-) Ďakujem Pekný dník
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ponuku som Vám poslal do IP. Ak by ste mala otázky rád Vám na ne zodpoviem :)
Odpovedať
Dobrý deň Sme dvaja fotografi - parik :) Vase poziadavky smelo zvladneme
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús kontaktovať Roberta Gálika, fotí aj s priateľkou, majú naozaj nadčasové fotky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný. Ponúkam Vám profesionálny prístup s orientáciou na kvalitu a požiadavky klienta. Samozrejme, lokalitu môžem vybrať, aj zabezpečiť potrebné rekvizity. Ak je záujem, fotím až do rána. Teším sa na prípadnú spoluprácu.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@neri0905 Dobrý deň, keďže spĺňam Vaše požiadavky pripájam sa aj ja, termín je zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den :) Poslali sme vam IP. SaJ
Odpovedať
Profilova fotka
DObrý den, budeme radi ak si pozriete našu tvorbu ... Vaše požiadavky su pre nas výzvou.
Odpovedať
Profilova fotka
@neri0905 Pekný deň, som vyštudovaná fotografka, všetky Vaše podmienky spĺňam. Som z Bratislavy. Všetky informácie aj cenník mám na webe. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň! Ponúkame Vám naše služby! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, najdite si chvilu pozriet aj nasu pracu, sme zohrany manzelsky par z Martina....
Odpovedať
Profilova fotka
@neri0905 Dobry den, verim,ze Vam na urovnina pristupe zalezi a pre narocnych mame dokonaly servis, Ozvite sak nam :-)
Odpovedať
ĎAKUJEM všetkým za odporúčania a správy, už sme si vybrali. Ďakujeme za všetky ponuky.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?