Menu Forum

6.6.2015 Stary Smokovec - fotograf, kameraman, DJ alebo kapela

30. nov 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
tinka131
2
Registrovala sa 11. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Má 1 priateľa. Svit, okres Poprad.
  • Svadba bola 6. júna 2015
    Stary Smokovec - Grand Hotel, okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
tinka131
2
Registrovala sa 11. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 3 príspevky. Má 1 priateľa. Svit, okres Poprad.
  • Svadba bola 6. júna 2015
    Stary Smokovec - Grand Hotel, okres Poprad
 Dobrý deň, ahojte
Ako som písala uz v nazve, na našu svadbu, ktorá sa koná 6.6.2015 v Starom Smokovci hľadáme šikovného a kreatívneho fotografa, kameramana, DJ pripadne kapelu a možno 1-2 huslistov ktorí by nám zahrali na obrade emoticon ďakujem za info. emoticon
23. nov 2014 o 21:11  •  Svadba bola v júni 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
 Dobrý deň.
Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
S pozdravom
23. nov 2014 o 21:37  •  www.facebook.com/sokiphoto  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
radovan2511
Radovan Škohel
Radovan Škohel PRO

Foto a video - Okres Malacky
8
fotoportrét
fotoportrét
radovan2511
Radovan Škohel
Radovan Škohel PRO

Foto a video - Okres Malacky
8
 Dobrý večer,ponúkam svoje fotoslužby 😊 Moje foto si môžte pozrieť v profile alebo na webe a FB.Ak sa rozhodnete pre mňa,bude mi cťou s Vami spolupracovať 😊Prajem pekný večer
23. nov 2014 o 21:38  •  www.radovanskohel.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shphoto
SHINE VISION | Simona Hulmanová
Simona Hulmanová PRO

Foto a video - Okres Bratislava
65

“Hľadáte svadobného fotografa? Skúste pozrieť moje práce ... :) Príjmam objednávky na rok 2017! www.shinevision.sk”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
shphoto
SHINE VISION | Simona Hulmanová
Simona Hulmanová PRO

Foto a video - Okres Bratislava
65

“Hľadáte svadobného fotografa? Skúste pozrieť moje práce ... :) Príjmam objednávky na rok 2017! www.shinevision.sk”
(Včera)

Dobrý večer, skúste pozrieť moje fotografie. Termín voľný emoticon
23. nov 2014 o 22:14  •  www.shinevision.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

Foto a video - Okres Košice
47

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 9 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

47

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 9 mesiacmi)

@tinka131 Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný, ponúkam Vám svoje služby. Som fotografka z Košíc, ale pochádzam spod Tatier a rada fotím aj tam. Moju prácu môžete vidieť na mojej web-stránke + najnovšie práce na FB funpage VlnkaFoto.sk. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať.
23. nov 2014 o 22:46  •  www.vlnkafoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 1 týždňom)

Dobrý deň,
ak sa Vám páči naša tvorba radi sa postaráme o Vás na Vašej svadbe. V IP som Vám poslala služby, ktoré ponúkame. Sme tím ľudí a dokážeme sa postarať o foto-video-DJ-výzdobu na Vašej svadbe emoticon Fotili sme sa na svadbe na Červenom kameni. emoticon (viď fotografia)
V prípade záujmu sa budeme na Vás tešiť.
S pozdravom
Lucia Laczová
24. nov 2014 o 08:46  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julianaphoto
Juliána Kaščáková | fotograf
Juliána Kaščáková PRO

8

“Milé nevesty a ženíchovia! Stále je k dispozícii pár voľných foto termínov na apríl a máj 2016. Nebojte sa opýtať! :)”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
julianaphoto
Juliána Kaščáková | fotograf
Juliána Kaščáková PRO

8

“Milé nevesty a ženíchovia! Stále je k dispozícii pár voľných foto termínov na apríl a máj 2016. Nebojte sa opýtať! :)”
(Pred 8 mesiacmi)

Ahoj, skús pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. emoticon Pre viac info kľudne píš. Perfektné Tatranské prostredie! Na Tatry sa vždy obzvlášť teším! emoticon
24. nov 2014 o 08:55  •  www.julianaphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

@tinka131 Dobry den termin mam volny, cestovne je v baliku emoticon
24. nov 2014 o 12:03  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

@tinka131 Dobry den, som fotograf zo Spisskej Novej Vsi a ponukam Vam svoje sluzby.)
24. nov 2014 o 22:28  •  www.demockophoto.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
fotoportrét
fotoportrét
jilekproduction (39 r.)
jilekproduction - foto - video
Mgr. Rastislav Jílek PRO

Foto a video - Okres Trebišov
24
 Sme tu pre Vás! Naša spoločnosť zabezpečuje kompletné služby! emoticon
25. nov 2014 o 08:54  •  www.jilekproduction.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Posielame pozdrav vsetkym Vam co sa to blizi .. . ;- ) WooW Production Foto Video - http://woowpro.sk https://www.youtube.com/watch?v=Eq3FxdP1N-M”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Posielame pozdrav vsetkym Vam co sa to blizi .. . ;- ) WooW Production Foto Video - http://woowpro.sk https://www.youtube.com/watch?v=Eq3FxdP1N-M”
(Dnes)

@tinka131 Dobry den, u nas najdete to najlepsie co trh ponuka, uz si len vybrat a ozvat sa emoticon
30. nov 2014 o 18:20  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to