Menu Forum

4.6.2016 Fotograf a videeograf Trencin a okolie, Ilava a okolie

8. jan 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
1nikus5
4
Registrovala sa 14. júna 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Má 2 priateľov. Dubnica nad Váhom, okres Ilava.
fotoportrét
fotoportrét
1nikus5
4
Registrovala sa 14. júna 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Má 2 priateľov. Dubnica nad Váhom, okres Ilava.
 Mala som vela dobrych fotografov , no vsetci na nas termin su uzz obsadeny, poprosim ak niekoho dobreho ss kym mate skuseenoost vy alrbo niekto koho poznnate ma, napiste mi ich sem. Dakujem
9. nov 2015 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
fotoportrét
fotoportrét
mkstudio
Štúdio KAMA
Martin Kavecký PRO

Foto a video - Okres Žilina
2
 Dobrý deň, ponúkame Vám naše služby fotografa a kameramana. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať, radi Vám vyjdeme v ústrety. Študio KAMA
9. nov 2015 o 20:39  •  www.studiokama.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

@1nikus5 Dobrý deň, Váš termín mám ešte voľný emoticon
9. nov 2015 o 20:41  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milanmatuska
Milan Matuška
Milan Matuška PRO

Foto a video - Okres Trnava
8

“Profesionálne fotografie. Fotím svadby, rodinné foto, deti, glamour, fashion. Príroda nám krásne rozkvitla, neváhajte si rezervovať jarné presvadobné fotenie alebo fotenie rande. Moje práce nájdete tu na MS alebo na www.milanmatuska.com. Ďakujem za záujem.”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
milanmatuska
Milan Matuška
Milan Matuška PRO

8

“Profesionálne fotografie. Fotím svadby, rodinné foto, deti, glamour, fashion. Príroda nám krásne rozkvitla, neváhajte si rezervovať jarné presvadobné fotenie alebo fotenie rande. Moje práce nájdete tu na MS alebo na www.milanmatuska.com. Ďakujem za záujem.”
(Pred 8 mesiacmi)

Pekny vecer prajem. Ponukam Vam moje fotosluzby, tento termin mam stale volny emoticon Viem Vam nanho dat aj dobru cenu a urobim vsetko preto,aby ste boli spokojni, bude mi ctou spolupracovat. Pripajam prezentacnu fotokolaz a ukazku mojho fotovystupu. Pekny vecer prajem emoticon
M
9. nov 2015 o 20:42  •  www.milanmatuska.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tommyfoto (31 r.)
Tomáš Paule - Tommyfoto
Tomas Paule PRO

Foto a video - Okres Bánovce nad Bebravou
16

“Milé nevesty....ak planujete svadbu a este stale nemate svojho fotografa rad by som vam ponukol moje sluzby....Nejake terminy na rok 2017 su este volne.... Nejake komplet svadby odomna si mozete pozriet na mojom webe: http://www.tomaspaule.sk/blog/ pripadne ak by ste chceli vidiet este viac fotiek tak : https://www.facebook.com/SvadobnyFotografTomasPaule”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
tommyfoto (31 r.)
Tomáš Paule - Tommyfoto
Tomas Paule PRO

16

“Milé nevesty....ak planujete svadbu a este stale nemate svojho fotografa rad by som vam ponukol moje sluzby....Nejake terminy na rok 2017 su este volne.... Nejake komplet svadby odomna si mozete pozriet na mojom webe: http://www.tomaspaule.sk/blog/ pripadne ak by ste chceli vidiet este viac fotiek tak : https://www.facebook.com/SvadobnyFotografTomasPaule”
(Pred 1 týždňom)

@1nikus5 odporucam seba sa aj ked neviem ci splnam to co hladate....v kazdom pripade som z BN a termin mam volny :D
9. nov 2015 o 20:57  •  www.tomaspaule.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

28

“Ďaľší nový album na mojej webstránke - svadba Dominika a Michal - Púchov - http://duchovic.sk/svadba-metropolis-puchov.html”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
peterduchovic (34 r.)
Fotograf Peter Duchovič
Peter Duchovič PRO

28

“Ďaľší nový album na mojej webstránke - svadba Dominika a Michal - Púchov - http://duchovic.sk/svadba-metropolis-puchov.html”
(Dnes)

@1nikus5 pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, vsetky potrebne info na mojom webe emoticon
9. nov 2015 o 21:05  •  www.duchovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

@1nikus5 Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie emoticon
9. nov 2015 o 21:57  •  www.romiphoto.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
julianaphoto
Juliána Kaščáková | fotograf
Juliána Kaščáková PRO

Foto a video - Okres Košice
8

“Milé nevesty a ženíchovia! Stále je k dispozícii pár voľných foto termínov na apríl a máj 2016. Nebojte sa opýtať! :)”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
julianaphoto
Juliána Kaščáková | fotograf
Juliána Kaščáková PRO

Foto a video - Okres Košice
8

“Milé nevesty a ženíchovia! Stále je k dispozícii pár voľných foto termínov na apríl a máj 2016. Nebojte sa opýtať! :)”
(Pred 8 mesiacmi)

Ahoj, budem rada, keď si pozrieš aj moje portfólio. Ak sa Ti zapáči, píš pre bližšie info. emoticon
10. nov 2015 o 07:30  •  www.julianaphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dananai
photodananai
PRO

9
fotoportrét
fotoportrét
dananai
photodananai
PRO

9
 @1nikus5 ahoj , termín sadol, ak sa fotky budú páčiť určite sa dohodneme.
10. nov 2015 o 08:15  •  www.photodananai.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (24 r.)
Foto-ateliér Nika art
nikoleta jančichová PRO

Foto a video - Okres Partizánske
20
fotoportrét
fotoportrét
nikoletka258 (24 r.)
Foto-ateliér Nika art
nikoleta jančichová PRO

Foto a video - Okres Partizánske
20
 Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás
8. jan o 12:26  •  www.nika-art.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to