27.08.2016 ŽILINA Foto aj Kamera

Profilova fotka
Ahojte, zháňam fotografa aj kameramana na tento termín, fotenie aj natáčanie komplet celého dňa. Pokiaľ ste z diaľky, poprosím rovno aj cenu za cestu :) Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si naše ponuky sme z Kamennej Poruby neďaleko Žiliny. Ponúkame rôzne kombinácie. Pokiaľ máte svadbu v rámci Žiliny, cestovné máte Zdarma. Štúdio KAMA
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ponúkam fotografovanie. budem rada, keď si pozrieš moje portfólio a ak Ťa zaujme ozvi sa pre viac info. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku na fotenie. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@87werciatko87 Dobrý deň, cestovné zadarmo :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moje portfolio a web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ak sa fotky budu páčiť , budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám ponúkame naše služby ak máte záujem o príjemné fotenie plné smiechu a fotky na ktoré budete mať krásne spomienky sme tu pre vás .D teraz fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Nech sa paci, termin mam volny.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den,termín mám ešte volný.V prípade že sa vám moje fotografie zapáčia,tak ma kludne kontaktujte :-)
Odpovedať
Hľadám nejakého fotografa a kameramana zo SNV, prípadne okolia. Fotiek zo svadby nechcem veľa, skôr svadbu nakamerovať. Svadba 24.9.2016
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, pozri fotografa Petra Procházku - http://www.peterprochazka.com/, celý svadobný deň je cca 650€ .. je to zlatý chalan :) a kameraman je aj jeho otec, kukni stránku fotopro.sk, kamerovanie celého dňa bolo tuším 580€ ak objednáš cca rok dopredu, čo už ty nestíhaš, ale tak aspoň približne .. neviem ale, či majú voľný termín ..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
termín máme zatiaľ voľný :) viac info na webe ...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?