15.6.2018 Fotograf/ka Topoľčany,Partizánske, Prievidza

Hľadám fotografa/ fotografku na moju svadbu ktorá bude 15.6.2018 v okrese Prievidzi- Oslany. Poprosím aj cenovú ponuku :) Ďakujem pekne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sima2502 Vyberajte si fotografa rovnako starostlivo, ako vyberáte, šaty a všetky ostatné doplnky. Nenechajte sa ohúriť úžasnými portrétmi - v niektorých prípadoch vznikli na svadobnom workshope s modelkami a modelmi. Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Pre video odporúčam PANDORASBOX. Viac informácií posielam v správe.
Odpovedať
Profilova fotka
@sima2502 Dobrý deň, som k dipozícii :)
Odpovedať
Profilova fotka
Neurobte tu chybu, ze si budete pozerat LEN na fotky. Tie sú dôležité, ale rovnako dôležite je ako vznikajú, či je pri nich zábava, alebo stres, kopa opakovania záberov a celodenné režírovanie, alebo o fotografovi ani nebudete vedieť. Zistite si kedy vam fotograf fotky doda, v akej kvalite, s akym spracovanim. Keď sa porozprávate s fotografmi, zistite, aké sú vaše potreby a ich riešenia problémov. Budte narocna, chcite o fotografovi vediet viac nez len ze si pozriete 5 jeho najdokonalejsich fotiek z poslednych 4 rokov fotenia. Viac postrehov a rád sa dočítate aj na blogu na mojej webstránke, kde nájdete aj moje portfolio a cennik.
Odpovedať
Profilova fotka
@sima2502 Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som tiež mohol. Cenník v správe.
Odpovedať
Profilova fotka
@sima2502 Dobrý deň, rád Vám poskytnem moje fotografické služby. Pozrite si moju tvorbu a keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
@sima2502 ahoj, pozrite si moje portfolio, ak sa bude páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@sima2502 som fotograf z Bánoviec - pozrite si aj moje svadobne fotografie, cennik na webe, dalsie info spravou alebo osobne
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň pochádzam z Partizánskeho a sídlo máme v Prievidzi okolo veľmi dobre poznám ak by ste mali záujem o naše služby sme tu pre vás :)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem váš termín máme ešte voľný a do konca roka ponúkame aj zľavu na svadobné balíčky . A máme dve pobočky v PD a v PE
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?