Hľadáme fotografa do 250€ - Prievidza, 11.05.2019

Ozvite sa a ponúknite sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nam fotila sona mistinova, najdete ju na fb 😉
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň termín svadby máme zatiaľ voľný a sme priamo z Prievidze ak by ste mali záujem môžete mi napísať :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam zatial volny. Zial cena za moje sluzby vyrazne prevysuje Vas rozpocet. Za cenu 250 eur profik nafotografuje len samostatne portrety. Ak hladate niekoho len na fotografovanie portretov a mate rozpocet ako pisete dostanete pravdepodobne profi fotky a budete spokojny. Ak to ma byt fotograf na cely den, dostanete hlboko podpriemerne fotky. Tato chyba sa uz neda napravit. Prajem prijemne svadobne planovanie Marek
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ja mám síce cenu 300eur, ale som z Handlovej a tak vám odpadajú ďalšie náklady na dopravu :) Nafotím vám celý deň od príprav, cez odobierku, portréty, obrad, hostinu až po polnočný tanec :) Neváhajte ma kontaktovať, váš termín mám ako posledný májoví voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som síce obsadený. Avšak rád Vám napíšem niekoľko slov. Viem, že niekedy je rozpočet, ktorý požadujete potrebné dodržať. Samému mi záleží na tom, aby nevesty dostali kvalitné služby. A práve preto, je možno niekedy dobré urobiť kompromis medzi cenou a službou. Nie v kvalite. Kompromis pri objednaní si svojho fotografa, ktorého tvorba sa Vám páči. Kompromis možno v objednaní si kratšieho času. Zmestíte sa do rozpočtu a pritom zachováte kvalitu práce. Kľudne si prečítajte aj moje blogy na mojej web stránke. Mám ich zamerané ako tipy pre nevesty na svadobné plánovanie. Želám Vám príjemné plánovanie svadby :-) Martin Almáši
Odpovedať
Mili PRO, ze vas to este stale bavi, priesviedcat 250€ nevesty z mojasvadba ako urobia chybu ked si objednaju lacne, shitne sluzby. Ta co chce 250 euroveho cvakaca studenta si ho aj najde a vy stracate cas.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Svadobný fotograf a kameraman na svadbu - do Prievidze. Voľné termíny a cenové ponuky, info mailom.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?