Kde sa môžeme narýchlo vziať 31.12.2016?

Ahojte :) Rozhodli sme sa s partnerom sa civilne oddat 31.12.2016 a potrebovala by som poradit kde sa to da spravit kedze na mieste trvaleho bydliska maju dovolenku :D Dakujem za vsetky rady lebo som zufala takto narychlo nieco potrebujem zohnat :) Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
V Las Vegas :) , pokiaľ chcete cirkevný sobáš tak s tým nerátaj, pokiaľ civilný väčšina matrík má teraz dovolenku, každopádne treba hneď zajtra zájsť na matriku (máte rovnaké trvalé bydlisko? ak nie treba sa ísť pozrieť aspoň na miesto trvalého bydliska toho druhého- vtedy neplatíte nič, bolo to tak, že nemusíte sa brať v matrike trvalého bydliska, ale vtedy je tam nejaký poplatok navyše) či je otvorená a opýtať sa či sú ochotní vás sobášiť tak narýchlo a či majú voľný termín ak áno vyplniť žiadosť odovzdať všetky potrebné papiere (občiansky a rodný list, prípadne rozvodové papiere resp. úmrtný list prvého manžela/manželky), pokiaľ však viem aj na civilný sobáš bolo treba minimálne dva týždne dopredu to ísť ohlásiť ale neviem či je to tak všade :) veľa šťastia pri rýchlosvadbe ;)
Odpovedať
http://bratislava.sk/poplatky-za-vyba... tu som našla prehľad poplatkov a tu niečo o civilnom sobáši http://bratislava.sk/civilny%2Dobcian... no každopádne tam, kde to chcete mať, treba zavolať a zistiť, či vás vedia aj takto narýchlo zobrať no a treba stihnúť vybaviť všetky papiere a najmä - či majú vobec teraz otvorené; neviem či chcete v BA, či úplne inde, keď v mieste trvalého bydliska majú dovolenku, ako píšeš - tak to určite bude s poplatkom... veľa šťastia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nikde. Ku sobasu mimo trvaleho pobytu potrebujes z vasej matriky papier. Takze ak nerobia, nevybavis nic
Odpovedať
veru, nikde. sobas sa bez urcitych papierov jednoducho nezaobide a tie nevybavis, pokial nerobia na matrike, kde je trvale bydlisko.
Odpovedať
Dakujem baby :) Zajtra to idem riesit :) Verim ze to vybavim a niekto nas odda :)
Odpovedať
@zuz987 držím palce, daj potom vedieť, čo vybaviš :-)
Odpovedať
Urcite :) Priatel ma trvale bydlisko v DNV a ja PB takze v DNV nas proste musia oddat :D ina moznost nieje :P je to na mieste trvaleho bydliska jedneho z manzelov takze ked budu chciet nejaky papier odomna dodam ho dodatocne :D proste to musi ist...huraaa
Odpovedať
@zuz987 no, nechcem ti kaziť radosť, ale pozerám na nete, že miestny úrad v DNV akurát v utorok úradné hodiny nemá, až stredu do 16:00
Odpovedať
Profilova fotka
:D tesim sa z napadu ...ale pamataj ze akoklvek to pojde a dopadne-nedaj sa znechutit... my sme chceli spontanny sobas na urade. Rozhodli sme sa v maji 2016 a sobas bude nakonie az v januari 2017 koli roznym blbostiam. Cize radsej ocakavaj trosku papierovaciek a priprav sa na to psychicky, ako ked sa potom mas trapit koli nejakym tetam na urade ktorym zrazu dodrbes ich system ktory funguje od socializmu este .. a my mladí zrazu vymyslame ze priezviska bez ova a svet to nevidel :P ale to uz je zasa ina tema
Odpovedať
@12petra7 veď to, že dosť papierovačiek a svadbu chcú mať o 4 dni v podstate... ale tak, všetko je možné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ale fandim, dufam ze to vyjde... mam rada take uletene napady :-) Ked by som ja bola uradnicka na takom mieste :-D Tak to by bolo: ty mas povolenie na sobas...ty dostanes povolenue ...vsetci dostanu povolenieeee :-D
Odpovedať
@12petra7 no len či aj pani úradníčka nechce radšej oddychovať a silvestrovať :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Nebojte sa baby :D vsetko bude :D dnes som sa dovolala aspon do DNV a teta tam je od zajtra...ked to nevyjde tak to nevyjde ale skusim pre to vsetko....PB maju dovolenku a Vrakuna ma nechce oddat bez papiera tak na to by som sa este pozrela :D idem volat aj Staré mesto a apelovat na to ze to proste potrebujem :D ja sa niekde oddam :D huraaaa
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli za pani v DNV cca 3 týždne dozadu, zozačiatku bola odmeraná že chceme mať svadbu 16.9 že tým pádom nemá predlžený víkend kedže 15.9 je sviatok a ani dovolenku si nemože vziať..Po tom čo jej to moj drahý vysvetlil tak už bola milšia :D O nič ústretovejší neboli v Plaveckom Štvrtku, neviem čo frflú veď je to ich práca a keď ich to nebaví tak nech to nerobia :D Držím palce nech to vybavíš :)
Odpovedať
Vybavila som :) zajtra ideme odniest papiere do DNV 😊 dakujem za rady
Odpovedať
@zuz987 takže svadba bude? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Toto je super :) Nech vam vsetko dobre dopadne :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuz987 super! tesim sa... :D
Odpovedať
Dakujem ste strasne zlate :D teta mi povedala vcera do telefonu ze bude :D tak dnes nesiem kolaciky aby si to nahodou nerozmyslela :D :P ale myslim si ze urcite bude ked uz som ju tolko prehovarala :P
Odpovedať
Tak mame terminik baby :) Podarilo sa :) Huraaaa
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?