Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@motko1 za 3 mesice a 2 tyzdne 18 kg,len uz od augusta si vobec nedavam pozor,bola 2x dovolenka po 12 dni all tak som pribrala 6kg a teraz od 7.1. Zacinam znova:-):-):-):-):-)dufam:-):-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, snazila som sa listovat tych 525 stran, ale nejako sa mi nepodarilo najst to co hladam. Chcem zacat DD ale neviem, co sa v prvej faze jest. Teda viem, ake su povolene potraviny, ale potrebovala by som inspirovat. Co ste jedavali pocas tych par dni v prvej faze?
Odpovedať
Profilova fotka
@syraya v 1faze jes len bielkoviny teda kuracie maso,nizkotucny jogurt 1-3%,nizkotucny tvaroh 1-3%,vajicka,ryby a hlavne 1,5pol.lyzice ovsene otruby,vela vela vody 1-3litre-toto si striedas podla toho kolko dni budes v 1 faze:-):-)najdi si trebars stranku modry konik dukanova dieta alebo dukanova dieta brona a tam su rozpisane jednotlive fazy,plno receptov a tak,pecieme si kolaciky,chlebiky proste straaaasne vela potravin ale dukanovske a nezabudaj ze musis jest kazdu chvilu cize kedy chces a kolko chces ale len dukanovske:-)ja som nikdy nebola hladna,kludne sa pytaj ked daco potrebujes vediet:-):-)
Odpovedať
Ahojte :) nebola som tu už strááášne dlho ..ale chcela by som začať od znova , nepridá sa niekto ? možno by nám to išlo ľahšie vo dvojici :)
Odpovedať
nejake dobre rady alebo recepty mate?ak ano poprosila by som nejake tipy dakujem
Odpovedať
@15nisa Ahoj, tak ja dnes tiež začínam, po Vianočných hodoch som si povedala, že už dosť. Zatiaľ sa držím, ale večer bude určite kríza. Chcem držať aspoň 3-4 BD. Snáď sa to podarí. Chcem schudnúť 6kg.
Odpovedať
@atota ahoj, ja sa chcem opytat, či si môžem dat kuracie párky s dukanovym chlebikom , alebo dukan chlebik so šunkou :-) nemam rada acidka a podobne veci tak či to môžem riesit aj takto. dakujem..............som v prvej faze
Odpovedať
@maggy2 Dobre tak ideme do toho :-) dúfam, že to pôjde tak rýchlo dole ako to išlo aj hore :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@semia ni kuracie parky nemozes je tam muka ale sunku kuraciu z tesca alebo kaufland,lidl take 1%3%si kludne mozes dat aj s dd chlebikom:-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
@motko1 rady,recepty su dozadu asi 25 stran alebo skus stranku modry konik dukanova dieta alebo dukanova dieta brona tam je vsetko od a do z:-):-):-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
@15nisa ja idem od 7.1.vtedy nastupujem do roboty iba tak viem zacat lebo doma nemam skoro nic dd a furt mi daco skaka do ust:-):-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka Zaujimalo by ma kde zozeniem susenu srvatku?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte baby , kedysi som našla cca pred rokom na nejakej stranke (českej) strašne vela receptov , kde boli spisane všetky recepty pre dukanovu dietu , vravi Vám to niečo ? ak áno neviete link? Vďaka :)
Odpovedať
Ahojte, ja som už diétku držala v lete, s touto stránkou :-) vidím, že súú tu samé nové babulky odvtedy :-) a etraz idem na to odznova, snáď vydržím až do letaaaa :-D :-D
Odpovedať
ahojte ja uz som to drzala 2x napoprve -10kg v druhej faze sekla a +12kg druhy krat to uz slo velmi pomaly ani neviem kolko som schudla, skoncila som v nemocnici mala som stale zapchy a problemy s hrubym crevom h toho, teraz sa uz na seba nemozem ani pozriet a tak premyslam, ze to skusim este raz zatial tak na necisto lebo v stredu idem az do februara na slovensko a u mamicky sa dietovat neda, ale ked sa vratim by som chcela zacat. idem od stredy a uz trosku vody odislo1,55 kg dole, prave si pochutnavam na omelete s lososom. snazim sa robit vsetko bez otrub, lebo mi nechutia, tie zjem len v kasi, alebo kekse kupovane od dukana tak pekny den este
Odpovedať
Profilova fotka
@bambi2424 ja som ju kupila v uplne obycajnych potravinach Fresh, mali to pri sojovom susenom mlieku.
Odpovedať
Profilova fotka
@atota cauko, podavam hlasenie :-D sviatky super na Slovensku, podarilo sa mi pribrat 3,5 kila, na poradni ma skoro prihlusila gynekologicka :-D Ale fakt musim priznat, ze som jedla vela vela kolacov. A brucho uz mam ako v 6tom mesiaci, ale tak co uz. Babo sa ma dobre, pekne rastie, srdiecko bije a po kojeni nabehnem zas na dukana :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@rosa197 ja idem tiez 2 x od 7 januara,tak si drzme palce:-):-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka och zlatko som rada ze ste s babatkom v poriadku,neboj teraz trosku priberies a potom sa tu stretneme zas:-):-):-)ja ked som bola teh tak som pribrala 28kg bola som jak hora:-):-):-)tak prosim sem tam daj hlasenie ako sa mas,ja teraz zas zacinam dd od leta som pribrala 6kg ale 2x dovca a teraz sviatky tak vobecsom sa nekontrolovala:-)ale uz jedem na to:-):-):-)
Odpovedať
@atota Tak to sme na tom rovnako, snáď nám kilečká pôjdu dolu :-)
Odpovedať
Dnes na obed, ŠKORICOVÉ ŠÚLANCE, a na večeru PIZZA :-) mňam, zajtra zeleninový deň, šalátik a morčacie mäsko na prírodno :-) ...na večeru asi palacinky alebo koláč :-) ....vy baby ako???? @15nisa @atota
Odpovedať

Odpovedať
Profilova fotka
@rosa197 no ja ranajky jogurt,desiata kuracia sunka,obed rezniky z kuracieho maska+dve dolne kuracie stehna,olovrant 3 vajca,vecera tuniak vo vl.stave a este sa chysam na jogurt z tvarohom add nutelou:-):-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
@rosa197 zajtra sa chystam na pizzu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja v prvej fáze, na ranajky jogurt, obed rybka, olovrant cottage ,a večera tofu @rosa197 tá pizza vyzerá božsky
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak po včerajšej makačke zo mňa zliezlo ďalších pár dekov, dnes mám svalovku, celkovo sa pochválim -2,1 kg. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
197 @vandijan gratulujem ja od 7.1.som tiez zhodila 3kg:-):-):-)a tesim sa s tebou
Odpovedať
Profilova fotka
@atota gratulujem, som rada, že sa nám darí, ku dnešnému dňu -2,6kg, ide mi to pomalšie, lebo chodím do posilky a cvičím s trénerom, ale nevadí, myslím že a takto to pôjde. Tréner mi jedálny lístok schvaľuje, len ma upozornil aby som neprešvihla bielkoviny -2g na 1kg hmotnosti, lebo si nadmerne preťažím obličky, ale inak spokojný. prajem ti ďalšý pokles na váhe a pekný dník všetkým dukankám :-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@vandijan myslim si,ze mame dobre vysledky:-)ja uz tento mesiac ani nechcem velmi schudnut lebo by to bol velmi prudky ubytok vahy:-)radsej pomalsie a dlhsie vydrzi:-):-)drzim ti palce:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atota aj ja si myslím že krásne ideme dolu :-) , mne sa to aj tak spomaluje aj kvôli cvičeniu, lebo sval je ťažší ako tuk, ale včera som sa pomerala, aby som mohla porovnať čísielka máš pravdu radšej pomalšie, nech nám to potom zostane dolu 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?