Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@merulka mas pravdu,nebudu.chci si koupit pomaly hrnec a v nem se naucit nova zdrava jidla.Das tam suroviny,zapnes a mas volno.Pracuje za tebe.u nas maji kenwod cp658 aj ten Rival crock point nebo jak se to pise s casovacem neni marny.Ma malou spotrebu energie,a zatim co spim,on vari sam pod bodem varu..a toto me bavi.nove veci.ale dukanka neni spatna,jen je furt dokola a uz jsem zkousela upect aj novy kolac pudingovo-kakaovy od janky kozmalove,ale snim max.1ks a uz mi to pak nejde.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni idem si vygooglit ten hrniec, nikdy som o tom nepocula. CO sa jedla tyka, tak stale experimentujem, vymyslam si vlastne recepty, celkom ma to bavi, vobec nemam pocit nejakej fadnosti. Takze super :-) Zajtra letime na Slovnesko, este rano sa odvazim. Konecne zacala MS, tak dufam, ze coskoro splassnem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka vitaj na slovensku ale je tu velka zima,ja som vcera priletela z Turecka a skoro som zmrzla:-):-):-)
Odpovedať
@merulka pomalý hrnec Rival od bionare apod,když to hodíš přes heuréku,tak pochopíš co to je.minimum tuku,lepší chuť a vitamíny,a jsou z toho vynikající silné vývarové polévky a chutné šťavnaté masa,která se dlouho musí vařit apod..
Odpovedať
Profilova fotka
@nefertiti ja mam tiez velmi vzdelaneho svagra,je vedec,on tiez robi jedalnicek svojej zene a kazdy den sportuju,no ked prisli ku mne na navstevu tak ona zjedla plny tanier svieckovej a k tomu 5 knedle,a nakoniec vylizala tanier,a povedala,citujem: chcem jest vsetko co je zakazane!!!!Preco asi????
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 vies ze neviem? ale podla mna raz za cas nevadi :-) ale viem co robim ja ked nieco take zjem a fitko prave nie je poruke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atota dakujem, uz sme aj naspat doma :-) Inac u nas bola taka zima, ze ked sme vystupili vo Viedni, tak nam bolo prijemne teplo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak po tyzdnovych alkoholovo -prezieracich orgiach mam necele kilo hore. Dnes som sa odhodlala na taku jednodnovu ocistu, hlavne kvoli tomu alkoholu. Fakt, kazdy den bol minimalne pripitok... :-| Pol dna uz je za mnou, najhorsi bude vecer.
Odpovedať
@merulka nahoru jen 1kg?to mas dobre,nekdo pribere vic.Ja zatim vahu tak nejak drzim stejne,dietku zatim nedrzim..ale dnes jsem si po strasne dlouhe dobe uvarila pudinkovou kasu aj s goji.,ale jako druha vecere byl kuba.to jsou kroupy s hribama a kyselym okurkem,mnam.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ved som sa tesila, ze len jedno kilo, aj to bola len voda, po jednom pitnom dni, som to dala vsetko dole. Pocuj, ked pouzivas tu hrasku pikantnu co je na obalovanie, davala si to aj do polievky na zahustenie, ci si to pouzila len na obalvanie?
Odpovedať
Profilova fotka
Dnesny luxusny kososovo-cokoladovy kolac: Korpus: dukan piskota s kokosovym pudingovym praskom. Ja som robila len na rychlo korpus: jeden kokosvy puding, 4 lyzice srvatky susenej, jogurt, 2 vajcia, stevia, pol prasku do peciva- vajcia som nedodlelovala na sneh, nemala som cas Cokoladovy krem: 80g tmavej cokolady bez cukru (orion) roztopime v troche 5%tnej smotany (alebo mlieka), pridame jemny tvraoh, jogurt (ja som davalaa len tvaroh, ale ten francuzsky je riedsi ako na SK), v 1,5 dcl 5%tnej smotany (alebo mlieka) rozpustime 4 platky zelatiny, vmiesame do cokoladovej hmoty, dosladime steviou a kto cche prida kakao (ja som nedavala). Nalejeme na korpus, nechame stuhnut. No najlepsi kolac dukanovsky, aky som kedy jedla. Muz mi uz zjedol skoro cely, este mi ostalo na zajtra ku kave.
Odpovedať
@merulka ty brdo,to bych si dala.zitra si ten tvuj recept zapisu a musim vyzkouset v ne,v tydni mam malo casu.ja jsem zkusila novinku od dr.Oetkera novy dezert se 60%kakaa,delala jsem 2 sacky jen se to zamicha se 800ml 3,5%mleka,takze plnotucne a misto cukru jsem dala xylit.Bylo to hned,jako puding jen tak strasne huste,sladke,ze jsem si na to supla malou zakysanou smetanu a smichala chute.Boze pekne me to teda prohnalo,jako acidko.Na zitra rano jsem pekla otrubove kolace s tvarohem a cele jsem je pomazala mojima domacima svestkovyma povidlama,tak jen na snidani,a uz mam pocit ze jsem se zakulatila trochu..
Odpovedať
Článok sa načítava...
stale omielana tema..... podla mna sa staci iba zdravo stravovat a netreba ziadne diety...... pozrite si napr. toto http://spravy.pozri.sk/clanok/Biopotr... dnes mame vo vsetkych potravinach chemiu a obcas sa obratit na prirodu moze priniest zaujimave chute aj pre muzov........ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni mnam, domace povidla by som ti vyzrala hned :-D milujeeeeeem slivkovy lekvar. Dnes si opat spravim cokoladovy krem, ale len tak do mensich formiciek, bez korpusu. Som si to rozratala, ze jedna porcia vychadza na menej ako 70 kcal a je to tak sladke, ze dalsie dve hodiny len pijem vodu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@brunovec @brunovec no keby existovali normalne bio potraviny bolo by ich velmi malo ale tym,ze je ich vsade vela,nemozu byt bio nakolko nic sa prirodne neda ani urobit ani vypestovat,jedine v lese verim,ze su bio jahody,maliny,huby atd ale je ich pre celu europu?neverim v bio je to cisty blud a velka zarabajuca reklama
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka no nadhera ale az hriesnaaaaa
Odpovedať
@brunovec Bio,máš jen to pravé z vlastní domácí zahrady bez hnusného jedovatého postřiku.Z obchodu se píše Bio a jsou z toho jen nadělané prachy,a ne malé..nevěřím jim ani slovo.. :-(
Odpovedať
Ahojte dievčatá. S tým BIO máte pravdu. Čo predáva????? Dobrá reklama !! Ja ako som vám písala ešte cez prázdniny, že mi váha pristála na 66kg. Stále je tam. A či sa doslova prežieram alebo sa trápim, ručička sa nepohne. Za 7mesiacov po Dukanke sa mi prilepili 3kilá. Pondelky chodím na hodinu do posilňovne a štvrtky na dve hodiny plávať. Začali sa mi trocha tvoriť svaly, tak možno aj preto tá ručička nejde dole. Inak zostali mi dobré návyky(raňajky, desiata, olovrant, večera). Až na obedy. Sfutrujem komplet všetko čo mi neujde. Snažím sa dodržiavať, že cukry, sacharidy len do 14hod. Po 17hod si dávam pozor čo zjem a koľko. Takže Dukan ma aspoň naučil správne a zdravo sa stravovať. Dievčatá držím vám palce !!!
Odpovedať
ja som tiež držala Dukanou diétu a je celkom účinná... išla som podľa tejto stránky http://schudnutie.peknetelo.eu/dukano... už ju držím vyše dvoch týždňov... držte palčeky nech ešte vydržím :) chcela by som ešte dva kila zhodiť :)
Odpovedať
Ahojte. Dnešný deň som začala s úsmevom na tvári , o 1kg ľahšia. Hurá 65 !!!!!! Ale stále mi zostávajú ešte 2kg. Pekný víkendík. :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 ty lehčí a já těžší,do prčic.To je ta růžencová pouť tady u nás a ty hody.Moje nervy,tu váhu radši ani nevytáhnu.Mám co zase dělat ať to všecko setřepu dole ze sebe,ale oblečení mám akorát,malé není.takže já hurá říct nemůžu,v lednici mísa bramborového salátu,plech řízků a toho sladkého a dobrého.Až to pojíme,pak se vrhnu na shazování.. ]-( ]-( ]-( no to zase bude dřina ach jo,jo..
Odpovedať
@pantaloni chúďa moje poradím ti. Daj si vždy namiesto rízku ruženec. Zaručené kilá dole !! :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pomoc, po vikende u svokry mam zaseknuty krk a co je najhorise vaha mi rano vybehla na 70kg, som skoro odpadla, ze ako to je mozne....no som nasrata na seba. Dnes je prisny BL den.
Odpovedať
@11xena11 draha moje,ze ruzenec.Jsem myslela ze blbe vidim jak to ctu,umis me rozesmat,super.Ale maso je maso,sak dnes uz mam odlehcenejsi den..ale dukan zatim ne.
Odpovedať
@merulka tak u tebe bi den neni zadny problem vydrzet..pokazde jdes pekne poctive..Ja se na to vrhnu az nebude sezona a budu doma,mit cas vyvarovat pro sebe spec.jidla.Jinak uz na slovensku vyjde kniha nova s receptama od Janky Kozmalove-Navarme si dukana.Je super,ze to dotahla tak daleko,ke kucharce.Kazdy na to nema cas.fandim ji.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ano ano, vsimla som si na FB, ze vydava knihu. Vyzera byt celkom dobra, asi ju objednam pre mamku. Inac ma stvu tie kila hore, ale si zato mozem sama, posledne 4 dni ako sme boli u svokry, tak som skorko nic nepila a jedla len raz denne, tak som nastvana, ze som sa vratila k starym zlozvykom. Vcera som uz mala poctivy pitny rezim a kazde 3 hodiny som nieco zjedla, hoc aj male. Som naspat pri mojom systeme nastavovania budika, aby som nieco zjedla. A odvazim sa najskor az o tyzden. :-D
Odpovedať
kocky zitra budou padat kg krasne dolu mesic nam pomuze.Xenus davas pitny den?
Odpovedať
Profilova fotka
@brunovec ja neviem preco sa niekto zapaja do diskusie dukanovej diety ked nam radi celkom ine!!! My si radime o dukanke a mame svoje hlavy vieme co robime,tak ty sa daj na inu skupinu trebars aj bioticku 8-( 8-( :-.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby,mam nadhernych 70kg,cize presne pred rokom som prestala s dukan a 12kg je hore,to neni dobra ani ako sranda,no vobec sa mi do diety nechce,poradte,motivujte....
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ahoj,co noveho?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?