Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@hamajka urcite ti to pojde neboj.... ja si idem akurat pozriet nejake recepty lebo potrebujem nieco nove ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby dnes na vahe 68,9 :-) pekne som sa odvodnila, brucho splaslo, ruky tiez odpuchly, tak dufam, ze pomaly zacnem palit aj ten tuk :-) Dnes opat BL den: R: otrubova placka s karickou D: jgurtove mlieko O: udene kuracie prsia Ol: latte V:tuniakovy salat s omeletou. Zajtra zas zelenina.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka no jedes moja vidiiiis ako si sa rozbehla :-) :-) ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. Ja takisto držím Dukanovu ešte len asi mesiac a pol a mám 5 kg dole. Je to už môj druhý pokus, pred rokom som ju držala tiež a to som dala krásne 12kg dole, no potom sme išli na dovolenku kde som ju prerušila a potom už som nepokračovala. Chcela som, ale stále som to odkladala, že zajtra, v pondelok, po oslave, po Vianociach... a keďže som ju správne neukončila (prerušila som ju v druhej fáze) tak som naspäť všetko pribrala. Ale teraz som odhodlaná dať do svadby čo najviac dole a potom si to aj udržať. Dúfam že sa mi to podarí. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@miyajima drzim prsty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dnes super zeleninovy den R: otrubovy muffin D: jogurt O: plnene sampinony a uhorkovy salat Ol: latte, muffin V: plnene sampinony
Odpovedať
Profilova fotka
@miyajima drzim palce a skus ju dokoncit uvidis aka budes kockaaaaa:-):-):-):-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka @atota Ďakujem. :-)
Odpovedať
@michelin331 dakujem za povzbudenie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
juhuuuu, dnes na vahe 68,5 kg :-) a zas BL den R: otrubovy pernik D: jogurt O: grilovane tofu s bylinkami Ol: latte a hyperproteinova tycinka (nebola som doma, tak som ine nestihala) V: pizza z tuniakoveho cesta alebo tuniakovy salat s vajickom.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka tesim sa s tebou moja:-):-):-):-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atota dakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ako vam to ide kocky? Dnes som sa nevazila a mam BZ den. Cez obed bola restika, tak som sa snazila vybrat vhodne veci na dietu. Dala som si wok s curry omackou bolo tam kopec zeleniny, klickov, morskych potvor a kuracieho masa, tak snad sa to da. Na veceru som si kupila tie shirataky, mali u nas v supermakete ze 2 eura v akcii original Dukan, nemam to velmi rada, ale na oziveie som si povedala, ze si to kupim. :-)
Odpovedať
čaute baby..zas som tu dlho nebola. Dnes som v tretom dni prvej fázi. Po pravde fyzicky mi to uplne rozbilo telo. Bolí ma hlava, ladviny, brucho. mam hnačky a krče, chvílu ma oblieva teplo chvilu mam zas triašku..takže naozaj je pravda,že to telu moc dobre nerobí. AALE, zajtra už začnem papať zeleninu a viem ,že už to bude v pohodičke. Dnešná moja ranná váha ukázala 64,9. Tak pomaly dufam, že dojdem k prvemu cielu a to je 62 kg. Dajte mi nejaký tip čo si mam dať na obed ak idem do reštiky z prace a som v bielkovinovom dni :-) bo už mi dochádza inšipirácia. Furt jem iba syr so šunkou na obed a nemôžem isť s kolegami na obed..
Odpovedať
Profilova fotka
@prezidentka no to ti nezavidim tu reakciu na BL, ale tu bolest obliciek nepodcecnuj, ked mas nahodou problem s oblickami a o nom nevies, tak ti to moze uskodit. A jedenie v restike dukanovske je dost tazke, dokonca aj pri BZ dni a este ked si predstavim slovenske restiky co ponukaju ako denne menu. V niektorych kantinach aspon co si este pamatam z mojich cias pracovnych v BA, mali okrem menu aj otvoreny bufet, kde sa dalo nalozit zo salatov, vajicok varenych aj kuracie maso mali, alebo mi este napadol kebab, ze si vypytas len ciste kuracie masko a donesies si svoj dukan chlebik.
Odpovedať
Profilova fotka
musim opat prejst na stary system, ze vaha bude v skrini, zas som na nu hupl rano a 69,1kg to bude tou mojou restikou vcerajsou :-D Dnes mam BL den, na obed robim pizzu otrubovu, klasika sunka, mozzarela light. Vecer este neviem co budem jest.
Odpovedať
@merulka to nic,vydrz.Vecer si dej 3volske oka,tj.24gr bilkovin a mas vybavene nebo prazenicu z nich na cibulce v BI den,timto shazuju ja,a mam aj 1 maly krajicek celozrnne tmave bagetky a vagon zeleniny.Ale ja dukanku uz nedrzim,mam svoje finty.Kamoska hodila restart a po 3dnech 1.f.ma dnes -2,5kg,takze to jde aj po restartu,ale jde zatim z velke vahy..uvidime rano nedelni vahu a hlavne ji zkontroluju miry,to je kontrola co? Jsem na ni prisna,ale je to pro jeji dobro.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni tiez by sa mi taka kontrola zisla, ale inac zatial bez prehreskov idem, ani ked som zacala dietu pred skoro rokom, som nesla tak poctivo, vobec sa mi po lete ani ovocie neziada, tak to vyuzivam na dietovanie :-)))
Odpovedať
Profilova fotka
kedy si konecne vsetky zeny uvedomia ze dietu su nenormalne hovadiny......zaklad je hybat sa, vela pohybu, zo zaciatku aj kazdy den, beh, plavanie, fitko, zumba, sex a co ja viem co este, nezrat! hlavne vecer a nedavat si ku reznu zemiaky ale zeleninu, jest 5 krat denne mensie porcie, den zacinat a ukoncovat vodou s citronom....nepit alkohol a netlacit sa sladkostami.hotovo.ja momentalne chudnem a makam ale ziadnu dietu nemam nastastie mam velmi vzdelaneho partnera co sa tejto oblasti tyka a robi mi jedalnicek aj spolu sportujeme.tiez so sla na kadejake 90dnovky a neviem co, jedine co som naozaj musela vydrzat bol dva tyzdnovy detox a restart organizmu ale aspon mi slo dole 5kg a mam dobry zaklad na to aby som zacala na tom pracovat a pomaly mi to slo dalej dole.
Odpovedať
@merulka ja si zvyknem ked tak ten kebab so zeleninovym šalatom a jogurtovy dresing. :-) max ma napadaju polievky a rybu so šalatom..a to vedia dobre malo kde spraviť. zaujimalo by ma ako to je s tymi morskymi prišerami od činana.. v ba sa da all you can eat za 8,8e..a tak som rozmyšlala,že by bolo super keby sa dukanovsky toto jedlo mohlo,bo to robia na grile..
Odpovedať
Profilova fotka
@prezidentka to by sa mohlo, na woku by to mali robit, lenze mna by hned zlakali aj nepovolene veci v tom bufete ako je sushi a kacica :-D
Odpovedať
@nefertiti 2týdenní detox a 5kg dole,hm tak to je neera viď?nebo Mačingová? je to to samé,volej to jak chceš,rychle dole,rychle nahoru,jen ti to vyčistí střeva..to už holky dukanky mají také za sebou jen v jiné diskusi pokud jim stála váha,bohužel je to jen voda dole a svaly..Jinak máš pravdu,ne nežrat ale dávat bacha co jíst večer,žádné hovadiny,jen to pohlídat a dost pít čistou vodu,hlavně pravidelnost v jídle je dost důležitá.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni to je moj priatel a jeho skusenosti a vedomosti ziskane rokmi cvicenia a konzultacii s profikmi vo fitku a to nehovorim o ziadnych extremnych nabuchancoch, u mna bol zaklad precistit a nejake dva tyzdne na cerstvej zelenine a o ovoci ma nezabili nakolko mam celiakiu a laktozovu intoleranciu a aj tak nemozem jest co si zmyslim....jest sa da vice mene vsetko len bacha na olej a podobne veci, zaklad je vediet v ktoru cast dna co jest a ako to skombinovat a nie nejake sproste diety a hlavne veeeeeela pohybu
Odpovedať
@nefertiti hlavne ze ti to pomohlo a jsi spokojena i kdyz nemuzes papkat vsecko..a pohybem je to rychlejsi,zdravejsi,okyslycuje se tim telo.ja jsem mela surovou zeleninu a ovoce bez masa skoro tyden,a vahu jsem take necekane sundala dole pri vykladani velkych beden po 8hod smene.ted si jen hlidam casy a udrzuju dle Norbiho,sladim xylitem trochu caj a dezerty a vaha mi krasne stoji na miste.a kdyz male hresim,dalsi den se vic hlidam a mam to aj bez diety dole.jako dneska vecere ledovy salat,rajce,tunak ve stave,okurek a lzicka olivoveho oleje a slunecnicove seminka,zapiju matovym neslazenym cajem a koncim.
Odpovedať
@pantaloni ahojček. Začínam sa už dostávať do normálu. Vedela som, že po prázdninách keď už nebudem musieť vyvárať pôjdu kilá dole. Mám prázdnu chladničku(žiadne prkotinky), takže ma nič neláka. Dnešná váha 65,5kg. Super. -Raňajky si dožičím, napr. dnes praženica z 3vajec a asi tri hryzy celozr. chleba. -Desiata bola teraz, 1PL otrúb a asi pol litra vody -Obed: cukyňa(žiaľ vyprážaná-nevadí), a uhorkový šalát s kyslou smotanou Hlavne pozor si už dávam až na olovrant a večeru. Začala som mať ofuky takže zbytočne sa v kuchyni nezdržujem(začala mi škola :-D ) Máš super prácu. Máš celodenný telocvik. Chýba mi to plávanie. Ešte týždeň(normálne až slintám), pomáha mi telesne aj na psychiku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, tak dnes opat 68,5 pekne sa to vratilo na miesto :-) dnes zeleninovy den R: uhorkovy salat , sunka chlebik D: tvraoh s kakaom O: hov. setak s pecenou cuketou OL: latte a nejaky kolacik upeciem este V: paradajkovy salat s mozzarelou
Odpovedať
tak sa babulky ukazkove drzte v kuchyni at jste zdrave kocky s hrisnym telem..jdu si oloupat broskve at mi to tu nepohnije..pa.
Odpovedať
Profilova fotka
oh som sa tak super nabastila :-) otrubova placka s paradajkovou omackou, kuracim maskom, syrom light. Muz mi normlane zavidel, ze on ma len grilovane stehno s kuskusom a salatom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vahastale rovnaka, vy ste ako natom?
Odpovedať
@merulka čauky,radši jsem se dnes nevážila,ale aspoň jsem měla výborný oběd,když přes týden mám jen studená jídla a už mi lezou vážně krkem.Takže bramborový salát odlehčený a smažené kuřecí řízky,mňam,jsem se najedla s chutí,bašta převeliká...Ještě,že dukanku nedržím,ale vy se kočky držte,ať jste z toho brzy venku.. :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?