Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@atota neblázni,zkus taky ty slavné BI DNY.třeba to pomůže,jak je to už po dlouhé době,funguje to..co ty na to? ;-) moje nervy,že vyřezat...
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ved ja sa len smejem,nie som ziadna celebritaaaby som sa davala orezovat ale stale ked mi kg trosku vystupia tak do pasu ako plavacka,keby sa to rozlozilo tak neva ale tak uz mi to prekaza ved vies saticky,tricecka,uzke gate a plavaci pas?:-):-):-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atota ale par dni odriekania a bude to prec :-) Dnes mam este jeden BL den, rano som mala sice o 200g viac ako vcera, ale to tie digitalne vahy vazia ako sa im chce :-D
Odpovedať
@atota ja vim ze nejdes bricho orezat chirurgem,jen Dukan neupozornil,ze pri pribirani kg se to vrazi vsecko do bricha..nekdy je to videt aj na fotkach na FB,sice baby jsou schudnute,ale maji vypoukle bricha.Jsou to nestravene bilkoviny ve strevech,ktere pak nafukuji streva.vsimla jsem si toho uz driv pri diete,a zelenina mi to rozhodne nedelala jak se mylne domnivaji baby.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni no ja nemam ani tak brucho ale nad bruchom vyslovene plavaci paaaas:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka no ved bielk dni ale zahradu mam plnu ovocia zeleniny tak sem tam musim spapkat lebo v zime by ma urvalo,keby som na to myslela ako som kolko mala a nejedla:-)
Odpovedať
Čaute kočky. Merulka ty si machrica s tými Bdňami ;-) Ja poctivo makám každé ráno brušáky a rotana. Zvažujem, že začnem zasa chodiť plávať. S jedlom som sa začala už krotiť ale také razantnejšie to bude od budúceho týždňa. Toto leto som nabrala 5kg, takže budem mať čo robiť. Teraz mám 67kg. Hrôza a des !!!!!!!!! Takto som to poserkala !!! ]-( Už druhý týždeň mám na raňajky 1PL otrúb a pol litra vody. Desiata klasika ovocie. Obedy stále také kalorické aké varím ostatným. Olovrant celozrnné pečivo s niečim alebo jogurty, tvaroh a na večeru to isté. Snažím sa tie sacharidy len do obeda ale už nemám takú pevnú vôľu. ;-( Atota, pantaloni aj ja mám taký dojem, že všetko teraz vošlo do brucha. Vyzerám celkom v pohode, oblečiem všetko nové čo som si vtedy od radosti pokúpila. Ale to moje črevo je na zaplakanie.Zasa trčí. Aj ja mám to plávacie koleso. Atota to musí zmiznúť !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Keby to takto pokračovalo ďalej boli by sme za chvíľu tam kde pred rokom. :-S ]-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, cakam navstevu a tak ma lakaju tie dobroty cu tu mam nachystane. Mame rozluckovy vecer so segrou, zajtra leti domov. R: otrubovy pernik s goji D: jogurtove mlieko O: omeleta zo 6 bielkov (robila som hostom na vecer cokoladovu penu a potrebovala som 6 zltok) OL: velke latte V: mozzarella light, parky a ako dezert mam prpraveny tvaroh s kakaom. Dnes posledny BL den, zajtra uz budu zeleninove orgie :-D
Odpovedať
@merulka frajerka!!!!!!!tolik BD dní,to by v tom byl čert,aby kg neletěla ven z baráku, :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 a to jsi jako kde nabrala na takovou váhu???já mám furt do 65kg max.a to jím pořádně až tak kolem 18hod aj sacharidy..Kontrolní váha opět zítra ráno.tak ať mě radši po ránu nesere,jinak vyndám baterku a šlus.. 8-) :-D ]-( :-D :-D
Odpovedať
@pantaloni dnešná váha 66,5kg. Aj pol kila poteší. fakt nechápem kde som to nabrala. Môže to byť to kvantum ovocia a zeleniny? No , už sa nad tým nebudem zamýšľať kde sa to vzalo. dnešok: R - pol hodiny telocvik, celozrnné cereálie s mliekom D - káva, čaj O - fazuľová omáčka Ol - plávanie, káva, čaj V - párky , paprika tak o 18hod V2 - 20:00 pol hod. telocvik Na SK máme dnes štátny sviatok :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 zavidim statni svatek,ja pracuji.vaha uspokojiva 64,4kg.Tak zkus ovoce vecer nejezt,treba se ti ty cukry vecer uz jen usazuji a z toho nabiras.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte dukanky,..takže sa k vám znova vraciam a začínam od uplného začiatku,....je tu niekto s rovnakým plánom? Už som zabudla čo som vlastne jedla na začiatku. :-| Chcem dať dole tie hnusne kila ]-( , pomôžete mi?
Odpovedať
@pantaloni dnes bolo v Delfínovi super. Škoda že od 1.9.do 10.9. majú sanitárne dni. Skúsim po 16hod už len bielkoviny a musí to ísť. Keď som prišla z plavárne dala som si praženicu s párkom a na večeru vyskúšam vypiť proteín. Už nech mám tvoju váhu ;-)
Odpovedať
@hamajka ahoj. Čo sa stalo? Vrátili sa ti kilá? Koľko?Za aký čas? Ja sa tiež rozčulujem. Nešťastné leto (bolo krásne, len ja som bola sprostá) mi pridalo 5kg. ;-( ;-(
Odpovedať
@11xena11 no ahooooooj tak ja som pred svadbou pekne schudla na 65 :-) lenže po svadbe sa veľa zmenilo,..bývam s manželom v domčeku kde mu vyváram aby mal čo papať,...dovolenka, grilovačky, návštevy,....bolo teplo takže kratasy a triško boli bežne čo som nosila oblečene,..ale trošku sa ochladilo a nemohla som sa natiahnuť do mojich rifli,..normálne som zostala nahnevaná no zároven aj smutná :-( tak som si povedala dosť ]-( musí to ísť znova dole,....a kolko som pribrala tak mám 73? :-(
Odpovedať
@hamajka chúďa moje to rozhodne stopni ! Vyváranie odteraz len pre manžela a poďme klusom na bielkoviny. Ja si už teraz tiež začnem dávať väčšie bacha. Čo sme blbé ?????? Po toľkom snažení si to takto poserkáme?
Odpovedať
@11xena11 tak, a vem to pěkně z gruntu a poctivě,jinak to nepůjde.Škoda,že jsem se s tebou nedomluvila a nešla taky na delfín,abych tě poznala,musíš dát echo dopředu a budeme plavat v bazénu jak divé o pěknou kostru,polepši se a příště výzva.. 8-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atota mas pravdu, treba jest kym je cerstva zelenina. Dnes som zjedla aspon 2 kila tekvice grilovanej :-D Len o 3 tyzdne ideme na svadbu a nevidim to velmi ruzovo, ze dam dole to co sa mi pocas leta nalepilo spat. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@hamajka ja sa tiez restartujem po letnych orgiach :-Daj ked som sa snazila davat pozor vybehli mi 3 kila co nieje az take hrozne, ale tiez citim na gatiach, ze som pribrala. Uz jedno kilo sa mi podarilo dat dole a potrebujem este 5. Davam si ciel, ze do Mikulasa (ked budem mat vyroie diety) budem mat 65 kil :-D
Odpovedať
@11xena11 ani mi nehovor,...ja som z toho zufala,....musím to dať dole,...ved si nemám pomaly čo obliecť ;-( chcem naspäť svoje kila,....a ja ich aj dostanem,.... ]-(
Odpovedať
@merulka takže začínaš od uplneho začiatku? a čo ješ na začiatku lebo ja som akosi zabudla na moje začiatky :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka neboj nahodis bielkovinove dni a trosku splasnes:-):-):-) ale naozaj tu zeleninu a ovocie teraz treba jest,bolo by to skoda toooolko vitaminov minut:-)
Odpovedať
Takze cawte.... som tu nova a od vcera som zacala s Dukankou.... :) 1. deň 77kg 2.deň 75,6kg ..... Este ma caka 5 bielkovinovych dni..... mojim cielom je aspon tych 20 kg dole teda este 18.6kg..... Zacal niekto Dukanku posledny tyzden ? :)
Odpovedať
@michelin331 ahoj tak ja som judržala už minulý rok v novembri ale skončila som s nou a teraz chcem začať nanovo lebo som veľmi pribrala a už sa nemôžem na seba pozerať,...čo dobrého papaš? porad lebo ja už neviem čo som pred tým jedla
Odpovedať
Profilova fotka
@hamajka jedlo som klasicky co bolo na zozname tych povolenych potravin, kuracie maso, tuniaka, vajicka, otruby, jogurty, tvaroh a ine mliecne vyrobky nizkotucne. A z toho si kombinujem a varim. Davala som vyssie aj moje jedalnicky. Dala som si 4 dni cisto bielkovinove a od vcera uz jem aj zeleninu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atota kusok som uz splasla, ale v novych (par mesacnych) rifliach som stale napraskana. V lete som ich nenosila a teraz prisiel sok, ked sa ochladilo.... no co uz, som si prilis uzvivala posledne tyzdne, tak teraz zacne tvrdy rezim, tak mi treba
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka neboooooj,nerob paniku,aj ja cakam koniec leta teda asi do konca sept.dovtedy su naplanovane zurky:-):-):-)a potom to pojde zas natvrdo,no este teraz 6.9.ideme zas na dovcu a zas all tak sa z toho zblaznim a dufam,ze sa aspon z toho potom spamataaaam :-D :-p :-p |-| :-p
Odpovedať
hamajka tak ja si kupujem activiu ktoru si ochucujem skoricou ...acidko nizkotucne (to je na zahnanie hladu.... vcera som si robila vanilkovy puding ked dostanem chut an sladke..... a inak som si dnes varila kuracinku s kari korenim a jogurtovym dressingom.... chuti to ako kebab skoro takze super...... zatial som v tom len 2 dni ale tak budem vymyslat nove recepty..... a preco si pribrala nedodrzala si vsetky 4 fazy? :-o
Odpovedať
@merulka pekne pekne,...ja začínam dnes tak dufam že mi to pôjde tak dobre ako prvý krát :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?