Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Dnešné menu: R- chlieb, flóra, tuniak v rajčinách D - jahody s jogurtom :-D O - kurací perkelt, cestovina Ol - misa zeleného šalátu so zálievkou V - proteinové palacinky podľa jednej fitnessky : 3bielka, 1celé vajce, 40g proteínu, 2dcl nizkotučného mlieka, 1dcl vody Uvidím čo z toho vznikne, na obrázku z toho vznikli 4 veľké palacinky. Pantaloni moje telo asi reaguje na otruby ako to tvoje. Keď ich nejem, vôbec som neni nafúklá. Ale rok som ich poctivo jedla. Mám dojem, akoby vtedy mi nerobili také patálie ako teraz. Bolo by to možné? Alebo som si to nevšimla? Teraz si dám otruby len vtedy, keď zjem niečo zakázané. Predstavujem si, že sa to potom nalepí na tie otruby a vyplaví sa mi to z tela von. :-D :-D :-D Bože toto je čistá psychiatria :-D :-D :-D
Odpovedať
Dievčatá, tie palacinky sú perfiš. Vyšlo mi 5 veľkých. Poliala som si to čoko nízkotučným jogurtom. To je mega dávka bielkovín. Som zvedavá dokedy budem sýta. ;-)
Odpovedať
@11xena11 tak vidis,jak je to s tema otrubama.nemaji se pry jist furt dokola.taky to tak delam,ze jak snim neco vic kalorickeho,dam na to 1PL otrub v mlece.Ja jsem na to prisla hned jak jsem je nejedla asi 3dny vkuse pred MS,uplne placate bricho az jsem neverila.Taky je ted nejim kazdy den,a ani davku nedodrzuju.Myslim,ze kdyz proste jime uz normalni stravu ze sacharidu tak to uz by pak bylo vseho moc podle me.Na zacatku diety to ma vyznam,vytahuje to z tebe tuky a zvetsuje to objem kdyz krome bilkovin a zeleniny ve strevech neni nic..Ted mam bricho nafoukle jen kdyz snim pate pres devate nebo kybl zeleniny,ale na 2.den jsem placata.pro me rozhodne neni ta stabilizacni davka ve 4.f Ty 3PL vhodne,to vim uz davno.Takze jsme na tom podobne.
Odpovedať
@11xena11 ja myslim ze hladna uz nebuder.ja jsem mela chut na susene svestky,snedla jsem je s chuti cely sacek,ale tlaci me v brichu,uz jsem je dlouho nemela,zaludek si odvykl.
Odpovedať
@pantaloni po tých palacinkách som si ešte o 21hod dala čerstvú uhorku, až potom som zaspala :-D :-D Dnes mám perný deň. Po práci idem dcéram na internáty spakovať domov veci. Zajtra by nemali šancu. Takže výlet do Trnavy a Modry. Je neskutočné ako ten rok doslova preletel.
Odpovedať
kocky zitra maju decka vysvedceni,teda ty mensi!! To utika,to je strasne,moje vecere palacinky a mela jsem 2 a byly mnam,Xena mi udelala chute,jen jsem si na ne dala jeste aj cerstvy ananas,no nenecham to zhnit!
Odpovedať
Profilova fotka
mame srdieckoooooo :-) a 6,9 mm :-D doky povedal ze je vsetko ok a podla sona sme 6+4 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 vyborne le sa drzte drzim palce,davaj na seba pozor
Odpovedať
Profilova fotka
Funiiiiim. Prave sme doobedovali. Dvoje promocie v jeden den a zajtra ujova 50-ka a garden party. Dva tyzdne sa nebudem vazit....
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 ufff, chvalabohu. Drzte sa obaja
Odpovedať
Profilova fotka
@atota @merulka dakujem baby.uzivam si plnymi duskami to nic nerobenie :-D
Odpovedať
@cukrik580 no vidis,ze je vsecko v nejlepsim poradku,super..doktori maji byt radsi zticha a nestrasit zbytecne prvorodicku jako jsi ty.uvidis,drobek bude velky,zdravy a ty budes stastna jako bleska!!!moc ti to preju a nic nedelat!!! :-) :-) :-) :-)papej moc ovoce,aj kdo ti da domaci,jez to na kg,nesetri se,budete to oba moc potrebovat.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@atota atota,ma fotku,jsi fakt sympaticka kocka a jmenujes se jako ja stejne.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ahojky,ty zijes vo Francuzku?Ja som v Belgicku,nie sme daleko od seba :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni Ja si myslim to iste co ty o Dukankovi :-D ,no pointa celej diety je ok si myslim,no ja miesam dukan aj atkins dietu,a je to v poriadku,cize jem aj hodne vysoko percentne produkty,a niekedy si dam aj sladkost,no som 8 hodin v praci a plus k tomu kardio ked mam cas a kg idu dole,momentalne 65 kg mala som 70
Odpovedať
Profilova fotka
zdravicko baby,ma niekto skusenosti so sladidlom canderel?Nevedela som prist na to co ma tak prehana,zvyknem mat zapchu pri diete,no 5 dni co som kupila canderel ma prehana,piste odpovede prosim
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni dakujem dakujem dakujem :-* ale ovocicko nemozem...je mi po nom hrozne zle...aj ked si davam ,ale musim po ovoci spraskat este aspon rohlik aby bolo dobre :-D
Odpovedať
Cukrik - gratulace k srdicku, vsechno bude fajn, uvidis! Olovo - bohuzel, sama za sebe znam je kandisin, xylit, cukren a stevii...no a pak ty co davaji v restauraci, v pytlicku ke kaficku ;-) Holky fakt, jak tu psala Xena, ten rok preletel...Adam - starsi syn, ma za sebou prvni rok ve skolce, mazec...jako bych ho mela pred sebou kdyz tam mel jit poprve...a uz je to rok.... kdybyste mely cas a chut :-D dneska mame jit se znamyma na obed, restauraci vybrali oni a ja koukala na nabidku, ehm a nevim co si vybrat, jako fakt ne...."prasila" jsem ve ctvrtek, takze ty dny pak jsem takova disciplinovanejsi vzdycky a taky mi prijde ze je bud moooc tuku nebo to bude smazene na oleji....zajimal by me vas nazor, co bude nejvic dukanovske...diky....a jinak krasny vikend vsem!
Odpovedať
jsem blba...www.restauracepodolska.cz....
Odpovedať
www.restauracepodolka.cz, pardooooooon
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni volajako som ju vopchala,dakujem ti,a ked sa volas ako ja ANNA,tak za chvilu robime zurku-meniny:-):-):-):-):-)
Odpovedať
Ahojte kočičky. Dnes: R - celozrnné cereálie+mlieko D - proteinová tyčinka+ 1ks čerešňového kysnutého koláča od mamy(tomu nikdy neodolám :-D ) O - vývar z bravč. kosti, sviečková s divinou Včera večer som mala pohár červeného španielského vína(doniesla dcéra, že k vysvečku) - no nič moc. blééé - trpké Uvidím ako budem zvládať tieto prázdniny. Celkom som si už zvykla na to, že cez týždeň sú všetci na internáte. Asi to chce silné nervy proti puberte!!! :-D :-D :-D Dievčatá vy čo máte malé deti pekne si to užite, lebo neskôr vás čaká sodoma-gomora :-D :-D :-D
Odpovedať
@zuzabrg no ja by som si dala lososa, pstruha alebo tie morčacie prsíčka. Gnocci mám rada, ale nemusím tie kadejaké tofu a plesnivé syry.
Odpovedať
@olovo80 jak ti to vyhovuje a mas vysledky tak jsi spokojena.ja kdyz mam chut aj na camembert misto masa supnu si ho k zelenine aj na chleba.vaha mi stoji,obcas o +1,5kg vyskoci,pak spadne.neresim,gate mi padaji to je moje mira.ale neprecpavam se a mam aj cely den jen ovocny,a dobre.
Odpovedať
cely den na cestach,jdu poveceret a lezet,jak jsem nachozena,aj nohy me boli..pak se ozvu kocenky moje.
Odpovedať
Profilova fotka
@olovo80 ahoj, ano vo FR som, ale dalekoooooo od severnej hranice. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, tak po vikende plnom oslav, som dnes zvladla bielkovinovy den, tak zajtra sa odvazim. Som zvedava co bude na vahe, som na seba hrda, ze som dnes dala ten BL den, hlane ked v chladnicke mame este tiramisu original a kopui dalsich kolacov :-D Ani vam nepisem co vsetko som pojedla cez vikend....ale alkohol som nepila, takze super :-D:-D:-D
Odpovedať
@merulka sak my ti verime,ze vis co mas jak delat at jsi skoro uz modelka.jsi dobra ze BI den.Ja uz bych si ho nedala,jeste kolikrat vecer me boli hlava,a u me je to znameni nizke hladiny cukru..radsi si dam 2dny BZ ale to je nenucene,mam chut spis jen na zeleninu a syr.
Odpovedať
Ahojte dievčatá. Sledujem , že aj my tu máme prázdniny. Inak som spokojná sama so sebou. Teda lepšie povedané s mojou stravou :-D :-D Zelený šalát mi už vylieza zo všetkých otvorov, ale nech. Tak splasnuté brucho som nemala už dávno. Merulka to tie otruby. Ešteže ťa tu mám. Sama by som na to neprišla. A viete, že už mi neberú ani mamine kysnuté koláče? Ten šalát ma celkom domotal. Čudujem sa že váha je stále 64kg. Ale zdá sa mi, že cez brucho mám menej a na pleciach mi začali trčať kosti(to je u mňa novéééé).Asi sa znova pomeriam.
Odpovedať
Ahojte :-) ..pondelok som začala s dukanovou diétou, meriam 168 cm, áá vážim takmer 70kg... Koľko sa vám podarilo schudnúť za 1 mesiac? za 2 mesiace? :-) odkedy ju držíte...??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?