Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ja som masozravec, cize masa sa asi nikdy neprejem, ale ked je teplo tak mi nechuti. A jasne ze to ide dole aj s prijemnym spestrenim, je pravda, ze pomalsie. 11 kil mi islo dole 7 mesiacov co niektore kocky za taky cas, mali dole 30 kil, ale zas nemam pocit, ze drzim dietu :-D Len to pivo by som si dala castejsie, keby to tak nebrzdilo snahu. :-D:-D:-D
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka nemoze sa ani nealko pivo v ziadnej faze? Ja nealko milujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@misiba oficialne sa nemoze, ale ja si to davam ako tolerovanu potravinu, tak raz za tyzden si doprajem 2,5 dcl (vo francuzsku maju take male pivove flasky) V den ked si dam nealko pivo, si neadm nic so skrobom ani ostatne tolerovane potraviny. Inac momentalne mam otvorene jedno nealko :-D A pantaloni spominala, ze v tretej faze sa uz moze aj oficialne obcas.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka tak na zdravie :-)!
Odpovedať
@merulka pivecko aj vinko ve 3.f.oficialne,ale tvrdy alkohol nedoporucuju vubec,zavodni vas na 2dny a vaha vyskoci nahoru.
Odpovedať
Profilova fotka
babenky moje...nemali sme zatial srdiecko :-( a zacala som spinit takze mame utrogestan...ach jaj...strasne som smutna...a vraj mam chudnut...debiiiiiiiiiiiiiiil...strasne ma nahneval...
Odpovedať
@cukrik580 co to tady ctu? Sak ja jsem prvnich 14dni take spinila a podle toho jsem poznala,ze jsem v tom.Nevim co to je za leky a na co,takze necekas miminko nebo jak?jsem z toho uz debil..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni tehotna som.ale este nam nebije srdiecko...tie.lieky su na podpiru tehotenstva tak uvidime ci zaberu...
Odpovedať
@cukrik580 aha,boze at to dopadne dobre.mozna je ten drobecek jeste tak malicky ze to doktori ani nemuzou slyset,ja jsem srdicko poprve slysela az ve 3mesici,dneska je to jakesi rychle nebo co,a pak te doktor stresuje zbytecne.odpocivej a hlavne klid.a nejez ty sproste otruby prosim! ale ty urcite je nejis,nesmis nic riskovat.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni neboooj.otruby nejem asi od marca ;-) a aj dovtedy som ich jedla len ked.som si spomenula...neboj.som si ista ze bude vsetko vporiadku!!!musiiiiii...treba verit ;-) urcite je nasa misicka este moc malicka a preto este nebolo srdiecko...dufam ze o tyzden uz bude masej slecne bit srdiecko ;-) strasne chceme babuuuuu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 to je pako nenormalny. Moja zlata, hlavne bud v klude, ked mozes nohy vylozene a odpocivaj. Ja viem tak, ze az v nejakom 15 tyzdni by malo byt pocut srdiecko a dovtedy len vidino na ultrazvuu (len niesom expert, tak neviem ci fakt). A preco ti kazal schudnut, ked cakas male? Ved to je blbost teraz dietu drzat a hlavne ked si uz dala 20 kil dole.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby,ako sa mate,nemam cas vobec,ale info pre vas,dukan ma novu knihu,tak sa majte
Odpovedať
Článok sa načítava...
@olovo80 cauky,uz jsi sem dlouho nepsala.ano vime,ze ma novou knihu.Jak ale najednou udelal prevrat a pise o tom,ze maji byt zeny plnostihle a sexy jak Marylin Monroe,asi ho uz dost lidi a doktoru napadlo za jeho dietu,jinak on posedly stihlosti na ktere vydelal pekny balik penez by toto nikdy nesepsal,ma to jako obhajobu na sebe!to si myslim ja.Merulka,ty jsi ve Francii,co na to rikas ty o nem?Nevis neco ze zprav?
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ked ti pravdu poviem, vobec netusim co sa deje okolo dukana, spravy nepozeram skoro vobec a ani neviem, ze ma novu knihu. Skusim pohladat nejake clanky a diskusie, ale najskor az zajtra Inac baby, rano vaha na minime rovnych 69 kil :-) Este 4 kila a budem happy :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka lebo je debil...som preplakala cely piatok a sobotu doobedaale uz je dobre...srdiecko musi byt tusim max do 8-9tt
Odpovedať
@merulka vidis,za chvilu je mas tech 65kg!Tu knihu zkus pohledat,uz si nepamatuju jeji nazev,ale na titulce je Marylin Monroe,holky ju kdysi ukazovaly na FB,a v popisu je neco jako ze se nemame vzdavat sve krasy v podobe plnostihlosti,ze se to aj chlapum libi a nevim co jeste..Taky jsem to nechapala,ze by mu dieta uz tak nevynasela penize,furt bude chtit nekdo hubnout..Mozna uz toho mel treba plne zuby,kdo vi,z jakeho duvodu to sepsal.Chtela bych si ju urcite precist,ale kupovat ju nehodlam.Mam jeho 1.knihu jak rychle a trvale zhubnout a to staci.Budu rada,kdyz se podivas na to co je s Dukanem,nebo das odkaz kde si to precist..Musel mit duvod to napsat.
Odpovedať
@cukrik580 kasli na takoveho doktora,a pokud si pamatuju tak srdicko u me doktor slysel asi az ve 4mesici,ledaze je medicina vyspelejsi nebo co.A doporucit tehotne at zhubne,to uz jsme paneboze jako kde,v dobe kamenne?Kasli na takoveho vola,vubec si z toho nic nedelej,melas mu rict zes uz dala tech 20kg a nehodlas riskovat.Ja jsem pri prvni dceri mela na konci tehotenstvi 82kg,a pri druhem 73kg.a myslis ze bych hubla s brichem?ani pri kojeni,az uplne po.a to stejne zacnes behat kolem prcka,nahanet ho,nestihnes nic a hubnes ani nevis jak.ale dost uz.
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 moja krasna, kasli na takeho paka. Ked sa bude dat zmen gynekologa, ved to je hrozny pristup takto sa chovat. A urcite nechudni teraz, ved to nieje normalne. Normalne som sa rozculila koli nemu.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni len tak zbezne som pogooglila knihy dukanove, a nic take som nenasla. Len ze pred rokom mu vysla nova knihy co sa vola 60 dni so mnou (ze za 60 dni mas dat dole 10 kil), ale to co vyslo u nas pod nazvom Muzi to radi oble, kde je ta marylin som nenasla. Ma asi 6 knih zatial co sa daju kupit na nete, ta prva klasicka, 350 receptov, potom dakych 100 receptov a dalsia cisto na zakusky a teraz ta 60 dni a este nejaka ilustrovana vysla minuly rok (teda asi s fotkami receptov). Zajtra budem mat viac casu, tak sa viac sa tomu budem venovat, snad sa mi to podari najst. ALe zatial, ziadne velke halo tuna, Dukan uz vo FR asi skoncil svoje posobenie. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni @merulka ja som chcela ist k inemu dokymu, ale manzel, ze ved ked chodis k nemu, tak chod k nemu...a chodi k nemu aj kolegyna a ta hovorila ze je taky len cca do 12tt ale ze na vahu je svina aj neskor...tak ja neviem, uvidim v piatok...
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 vyber kartu od neho a chod k inemu, uz len koli tvojmu dobremu pocitu.
Odpovedať
@merulka Uplne s tebou souhlasim,sla bych k jinemu lekari.Ja mam 20roku stejneho gynekologa a je takovy citlivy a na vse opatrny a dusledny,a mam v nem duveru ve vsem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko, Tak po vikende, sobota bielkoviny plus zeleninka vcera cisto bielkoviny teda prve dva dni faze dva som pribrala z 54,8 na 55,5 :( uplne ma to soklo...
Odpovedať
@cukrik580 ahoj. Súhlasím s dievčatami. Zmeň lekára. Načo ti je taký odroň? Keď sa nevie správať odchod ! Jeho škoda!
Odpovedať
Kočky ja som prežila krásny víkend. Samozrejme mám +2kg. Ale ani sa nečudujem. Stravovanie sa v reštikách, opekačka a alkohol. V sobotu ráno som zobrala deti a hor sa na Donovaly. Raj pre deti. Lanovka, bobová a lanová dráha, Habakuky........ Trocha som síce poblúdila v Martine (stálo ma to 10eur, debily policajti, s bločkom by to bolo za 40eur, zabudli, že majú pomáhať a chrániť, ani dávať pokuty). Ale za tri hodiny som bola na mieste. Večer sme skončili pri NR na samotke na chate u kámošky. Opekačka, becherovka(ale 5štamrl), nealko pivo, čerešne, no katastrofa. Domov sme prišli včera večer, ale spokojní. Inak by zasa decká strávili víkend pri počítači. Dnes: R - celozrnná žemla lízlá domácou paštekou(už vyše roka som nemala), reďkovka D - väčšia miska jahôd + jogurt (očistu už mám za sebou :-D :-D ) O - zelený šalát a zalejem si kuskus Ol, V - uvidím
Odpovedať
Profilova fotka
@misiba ahoj, v pvej faze stracas vodu a po zaradeni zeleniny, je uplne normalne ze vybehnu hore aj dve kila. Skus sa pomerat a sleduj si cm. Teraz zacinas spalovat tuk a ten je lahsi ako voda a svaly :-) Na vahe sa pribera ja ked mas ovulaciu a menstruaciu, vtedy zadrziavame vodu a vaha vybehne hore, ale to ta nesmie odradit, to je normalne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 uuuu zavidim ti vikend :-) na kila kasli, hlavne ze si si oddychla. A becherovka, ved to je medicina :-D :-D :-D Ja som si dala dnes zas BL den a bude aj zajtra, v stredu letim na SLovensko a to bude brutal zaberak- bracho aj segra maju promocie, dalej brasko ma este aj narodky a stryko oslavu 50-ky. Budem sa snazit odolavat pripitkom, ale mamkinej kuchyni asi neodolam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka Dakujem za povzbudenie, fakt je, ze som v strede cyklu, plus aj to dalej beriem teda na vedomie co si napisala a nevzdavam to... Dakujem :-) ide sa dalej..
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 tak ty si tu a nekuknes maaaa :-D ale asi som ani doma nebola :-D babyyyyy obvodna mi dala PN tak som kludnucka spokojnucka a mozem cakat na piatok doma v klude :-D
Odpovedať
@merulka tak to ťa čaká celkom zaberák. Moja sestra mala promócie minulý týždeň. Oslava sa nekonala, vraj až na Mgr. Myslíš, že ti teraz pomôže ešte jeden BD??? :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?