Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 sak aj ja si poviem,ze kaslem na to ale mi neda,ze burina ma 50 cm a zeleninka 5cm,ved ju zadusi chudinku,noa dala som si uz aj malu stolicku a robim po sediacky je to sice na h..... ale sem tam si sadnem
Odpovedať
@atota :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak to by ma nenapadlo :-D :-D :-D :-D :-D ty si číslo :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
na dnes koncim, dve tretiny ozehlene, ale uz mam dost. Idem nieco rychle uvarit, ked dahy dojde z prace a ja si dam cerstve spenatove listy s balzamikom a kozim syrom a uz sa len zvalim s knihou na gauc a nohy vylozene. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no,no,mam malilinku stolicku z lidla,diky za tolke slniecka este som ani raz tolko nedostala,zajtra kopem jak salena:-):-):-):-):-):-):-):-)v plaaaavkach
Odpovedať
Profilova fotka
@atota nahodou maly samerlik, super napad, aj mamka pouziva, len uz zacina spekulovat, ze aj nejaky na kolieskach by sa jej zisiel, nech sa len posuva a nemusi vstavat :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
krasny vikend prajem, sice uz stvrtina odbudla ale nevadi. Ranajky a desiatu som dnes vynechala, zacalo mi alergicky tiect z nosa, vypila som len liter caju a antihistaminikum. Konecne to prestalo. Akurat som dojdela grecky salat, mnaaaaaam, skoro celu misku a teraz ideme pomaly s kamoskami na vyelt, nasi muzi maju bezecky zavod, z centra mesta behaju za mesto a potom vystup na najvyssi kopec- sopku Puy de Dome, a my ideme autom pod kopec a uz len na nho vylezieme a tam ich dockame pri kave :-D Nechapem ich, ze v takom teple dokazu tolko behat, po 30 minutach by som uz jazyk po zemi tahala v tej horucave.
Odpovedať
ahojte modelky,tak jsem dnes posekala a vytrhala travu na pulce zahrady,ale to horko me dnes dalo zabrat,moji matce taky,udelalo se ji venku zle na slunku a spadla.slaby otres mozku a leva ruka v sadre.mladsi dcera sama na koupalisti a ja doma na nervy z toho,pak nemam sedivet.tak jsem vecer jeste vlasy rychle nabarvila.nestiham..a tak jsem se na to leto tesila a takhle nam to zacina.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenyyyy @merulka no tebe muselo byt teda fajinsky, muzi si to odmakaju a vy sa vytesujete :-) @pantaloni dufam, ze je maminka v poriadku...teda aspon vramci moznosti...ja mam teraz dedka na barlach, s pomliazdenym clenkom :-/ ked prsalo, sa smykol na schodoch...k lekarovi ho vzali az o tri dni, lebo nechcel ist, tak este uvidime, ci mu to nebudu musiet lamat... od pol siestej som hore :-D o dvanastej som isla spinkat...co uz...ideme dnes do BA do ZOO a do IKEI a flaaakat sa a minat prasule :-D baby, je mozne, ze mi byvalo zle, ale nevracala som a uz dva dni vobec nic, len ma sem tam v brusku pichne a chvilku poboli?asi maternica ako sa roztahuje, predpokladam...
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 bolo super, ale ten vystup na kopec bol zabrak tiez a este horsie bolo zliezt, odnieslo si to koleno moje,boli ako slak :-D Ale chlapi super, nechapacka ako to dokazali vybehnut. A ci sa tyka nevolnosti, nemam nejake extra skusenosti, ale si myslim, to co si popisala, je normalne na zaciatku :-) @pantaloni dnes ti ordinujem vylozene nohy a nic nerobenie, nieze sa nam prepracujes. Inac mamka dufam, ze sa rychlo pozbiera, v horucavach makat na zahrade je brutal. Dnes neplanujem ani varit, mam kupene grilovane kura a len zalievku na cerstve spenatove listy spravim. Ak vobec bude chcietn iekto jest, drahy je K.O. po vcerajsku a mne nechuti ked je teplo. Ale musim sa donutit, posledne dni som jedla malo, tak nech sa mi nespomali metabolizmus. A este k tomu dnes necvicim a ked koleno bude boliet, tak asi cely tyzden dam pauzu, nech sa pozbiera chudatenko moje.
Odpovedať
ahojte babulky,tak cely den nic nedelam,myslim zahradu.vareni zel.poevky a plnene testov.musle spenatem a syrovou omacku nepocitam.ja jsem jedla jen polevku a jeste s donucenim.mamka lezi a odpociva v nemocnici na traumatologii,ma klid na luzku.mam dovolene dojet v utery na navstevu.ona je tlusta,ma pres 100kg a jak sebou skrabne a tou vahou spadne,tak to je hned nejaky uraz.Jdu na kafe ke kamaradce co dela v nemocnici,odreagovat se..
Odpovedať
Čaute kočky. Pozerám, že tento víkend ste všetky akčné. Ja som v sobotu doobeda makala aj s dcérkou vnútri v dome. potom sme išli spolu na obed do TN a do večera sme sa pomotali po obchodoch. Večer neviem od čoho som bola tak uťahaná. Či od handry alebo od toľkého chodenia. Dnes sme sa naládovali do auta a smer Modra. Dcérka išla so školou na plavecký výcvik a pri škole mali zraz. Takže obed bol zasa tam. Cestou domov som sa stavila ešte v Piešťanoch. Prechádzka po centre. Ja neviem. Tuším som si obula tento víkend túlavé topánky. Teraz som sa napchala jahodami(na ovocie už je kopa hodín, ale čo keby do rána zhnili?čo som nejaká kinoba?). Strčila som do trúby upiecť zajaca.K tomu ryža a uhorkový šalát s kyslou smotanou. - večera Tak a už len vyložiť nohy a pohodička. Celkom náročný víkend.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka vyborny napad,no musim si vsade porobit kolajiska aby som sa vedela posuvat,no aj tak ma vsetko boli a nemam ani doma nic porobene ani zahradu nedokoncenu asi sa na to vsetko v......a budem si le tak lebedit.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@atota vy asi aj niečo doma chováte. Nie? Alebo to máš toľko zeleniny? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ani ja som nedovolila mojim jahodam pohnit:-):-):-):-):-)a od rana do teraz som ich zachranovala:-):-):-):-)do bruska:-):-):-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no chovame prave teraz slimakov ktore mi tie jahody pozieraju ale inac nic,pestujem si zeleninku,prisli sme pred rokom a pol byvat z mesta na dedinu,tak robim frajerku pestovatelku ale vsetko mi zarasta-inac este mam v pivnicke zeleninu od minuleho roku,neviem odhadnut kolko mam zasiat ale teraz mi vela zadusila ta hnusna burina.
Odpovedať
@atota tak moja makaj keď chceš byť veľká pestovateľka. Nedovoľ to tej burine!!! ]-( ]-( :-D :-D Ja som kedysi mávala toho viac. Ale keď som zistila, že som na to zostala sama, začala som to trocha redukovať. Čo sa dá lacno kúpiť, to nesadím. Sadím veci čo sú na okamžitý konzum (zdravé večere). Ale keď to sama nejdem odtrhnúť, tak si to ani nikto nevšimne. A to vrátane hrachu aj jahôd. Sú rozedrení. Inak to ani nemôžem nazvať!!!!! :-S :-S Takže koľko si nasadím, toľko si aj zjem. V týchto dňoch sa ládujem jahodami, reďkovkou a zeleným šalátom. Síce mi to už lezie ušami, ale nechcem aby mi niekto hovoril: A načo si to sadila? ]-( ]-( môj dnešok: R - chlieb s medom D - posekané jahody s jogurtom (ide ma z toho rozpučiť) O - zajac, ryža, uhorky s kyslou smotanou Ol, V - uvidíme
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, mozte mi posielat zasielky do francuzska co sa zeleniny tyka :-D R: ovocny salat D: jogurt O: spenatove "lasagne" s kozim syrom = spenatove zapekane otrubove palaciky :-D Ol: latte V: cerstvy spenat s niecim Inac som si uvedomila, ze posledne dva ci tri dni som nejedla otruby, uplne som na ne zabudla, tak som ich primiesala do tych palaciniek. Uz nemam napady co z nich robit.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@merulka no ty koky :)
Odpovedať
@merulka no vyzerá to ako v nóbl reštaurácií. A chuť čo?! Aj to tak chutí ako to dobre vyzerá? A tento víkend, čo sa otrúb týka, som zlyhala aj ja!! :-| :-| a dnes som ich do jogurtu zasa nedala, lebo som ho vyliala na jahody.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 mne to veeeelmi chutilo :-) Spenatovo- cesnakovo, chuti to podla toho ako spenat ochutis :-)
Odpovedať
ahojte babulky,to je hic co?normalne ze sahara..ani ja nejim otruby dnes,nejak jsem si na ne nevzpomela a rvat je do sebe jen tak nasilu nebudu.ale jim strasne moc zeleniny a ovoce.
Odpovedať
Profilova fotka
Este fotka dnesneho zakusku ku kave. Cesto: cca 100 gramov masla light 10%, zltok, stevia, sacok pudingu, 4 lyzice suseneho mlieka, stipka prasku do peciva (netreba), lyzica otrub (vobec ich necitit po upeceni v tom ceste), citronova kora- vymiesat cesto, je dost riedke lebo to light maslo nikdy nieje tuhe poriadne. Natriet na pec. papier na maly plech a upiect. Ked je korpus hotovy, natrieme na nho sneh z jedneho bielka vymiesany so steviou, ozdobime jahodami a este cele jemne posypeme steviou. Dame dopeict do rury, kym sneh nechyti farbu. vyslo mi 16 jednohubiek ku kave a celkom dobre to chuti. :-)
Odpovedať
@merulka ty kokso čo je s tebou? Rozhodla si sa, že tu budeme všetky slintať?? Či čo? Veď sa zlutuj. Ja som narobená na hovado, teraz nie je čas na kuchyňu, záhrada sa prekonáva..... Ja som to asi zabila s večerou. Fakt mi je tých jahôd ľúto. Viem, že ovocie len do obeda, ale dá sa to? @pantaloni veď povedz niečo. Že aj tebe by bolo ľúto nechať tie jahody zhniť alebo ozobať vtákmi. ?! :-( :-( Merulka má chce zabiť!! Ale nehovor jej to!! :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 kludne si daj jahody, v lete si treba dopriat a hlavne ked si narobena zo zahrady :-) Teraz si musime uzivat cerstve ovocie a zeleninu a v zime sa mozme vratit k masu a jogurtom :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ja sa tiez napchavam tym istym,driem a aj vela rozdavam,nabuduci rok uz si rozmyslim,co a kolko posadim aby aby som nerozdavala tym,co si nic nepestuju a uzivaju si a ja makaaam:-):-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
babeny moje, ja na zahradu total kaslem, sa bojim sa zohynat...takze keby ste tu burinu videli :-D ale nestoji mi to za to, aby sa nasmu drobcovi daco stalo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 tak ty sa setri,my sa nemusime ale niekedy aj ja kaslem na burinu ked je viac,tak si ju nevsimam:-):-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ci aku chut som teraz dostala na tie tvoje jednohubky:-):-):-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 a vies co?ja tie jahody jem podvecer a vecer,ved doobeda nie som doma myslis,ze je to velky problem?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?