Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 posliiii, jasnacka, hned by som brala. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alore a si cvicila aj Jillian 6 weeks sixpack? Segra toto cvici a ma uz kocky na bruchu. Ja som zatial stale verna 30 days shred, ale ked sa zbavim este par cm na stehnach a zadku, tak prejdem na toto.
Odpovedať
Profilova fotka
R: parky, zelenina D: kokosovy muffin O: alore ma inspirovala, tak salat s kozim syrom light, cherry paradajky :-) Ol: klasika latte V: grilovana cuketa a grilovane curry tofu
Odpovedať
@merulka ahoj cvicila som to 5 tyzdnov potom som musela prestat kvoli nedostatku casu. Brusko splaslo, ale kocky to nespravilo ]-( mne teraz o tie kocky az tak nejde radsej by som na vahe videla 58 nie 61 :-| :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@alore pevne verim, ze ta vaha ti pojde este dole :-) A ak aj nie, mas postavu po akej tuzi vela bab, ale co, sny si treba plnit :-)
Odpovedať
@alore jednou to tam jistě uvidíš,ale bude to vydřené a pak budeš skákat radostí... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 no gratulujem a tesim sa s tebou,nu nu nu take malicicke babulienko,drz sa
Odpovedať
Profilova fotka
@alore no to je vyborna vaha,co by si chcela byt vychrltla,ved kostlivky nie su pekneeeee
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, dnes je tak karasne, ze mam chut ist niekde do prirody a cely den sa tam flakat :-) R: jogurt, neskor jablko D: idem k zubarovi o 10 min, tak asi nic O: cestovinovy salat, v lekarni som si kupila nejake proteinove cestoviny, obsahuju 29,3g proteinu, 7,8g sacharidov a 1,8g tuku @pantaloni myslis, ze obsah sacharidov je OK? Ol: latte V: nejaka polievka, ak bude tak horuco ako vcera, asi mi ani nic nepojde na chut.
Odpovedať
Ahojte. Dnešné menu: R - chlieb s medom D - asi prasknem a rozlejem sa , zjedla som skoro polovicu melóna (pažravec pažravý) O - rezance a vajcom, zelený šalát Ol - dávno som nemala otrubovú kašu, a primiešam do toho trocha celozrnnej krupice V - parky????
Odpovedať
Dievčatá idem makať na záhradu (opalovať sa) :-D :-D Už začína ten typický dedinský telocvik. Motyka, kosačka..........už mi to chýbalo :-| :-|
Odpovedať
@merulka to kde jsi koupila?mají perfektní složení,normální mají kolem 80gr,kukuříčné kolem 50gr a ty maš něco jako schirataki.Dobrá volba.Aj proteiny převládají,jak píše dukan.. :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@11xena11 tak se veru chudne,lopatou a pohybem...wau..to budou kilečka padat.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni kupila som to v lekarni, je tam 5 sackov spiraliky a 3 sacky tagliate, teda 8 porcii. Volaju sa Milical hyperproteine. Stalo to 9 eur, tak mi to prislo lacnejsie ako shirataki kupovat a shirataki mi strasne smrdia. Tak super tesim sa, ze su take ako shirataki :-)
Odpovedať
@merulka tak u nás som také niečo ešte nevidela. v lekárni?
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ano vo FR lekarni to mali, je to francuzsky vyrobok, ale asi na slovensku sa to nebude dat zohnat.
Odpovedať
Takže dievčatá práve som prišla zo sprchy a som hotová jak bačkora. (ale krásne opálená :-D )Polovicu zeleninovej záhrady mám za sebou. Neviem si to rozdeliť na pokračovanie, keď raz začnem ťahám jak blázen. A potom pištím, že som jak dokatovaný oficiér. Trvalo mi asi 10minút, kým som sa dokázala vyrovnať, bože keby ma niekto videl, tak si pomyslí :-D :-D Keď budem schopná vstať zo sedačky, tak si pôjdem dať párky a na zajtra si namočím fazuľu(veľkú švábku). Mám v pláne mliečnu polievku alebo my tomu hovoríme omáčku. Staršia dcérka dnes ide so školou na dva týždne do Španielska. A mater behá s motykou. No nie je to úžasné??? :-p No idem sa vzmužiť a hajde na párky :-D :-D
Odpovedať
Nie, rozmyslela som si to. Mám veľa zeleného šalátu. Spravím šalátovú omáčku. Robievate takú?
Odpovedať
@11xena11 mňaaam, šalátovku milujem a varím ju min. 2x do týždňa, aj zajtra si urobím. :-) :-) :-) dík za tip
Odpovedať
@11xena11 sakra,to neznám.co je to salátová omáčka,ať neumřu blbá,hoď sem pak v rychlosti recept.děkuju předem.
Odpovedať
už to vím,našla jsem na google.ale neznám,to může být lehké a dobré k vařeným bramborám..nikdy jsme to doma nedělali... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, co dnes jete? Neviem co mam varit na obed.
Odpovedať
@pantaloni to je normálna mliečna polievka(určite robíš fazulovú, šošovicovú....), keď sa to začne variť napchám tam listov koľko vojde. Chytí to taký super šmak. Nedávam ani zemiaky, nič len zelený šalát.
Odpovedať
Dnes: R - chlieb s medom D - banán, jahody O - stíham len párky, rajčina, reďkovky Ol , V - dám si tú šalátovú omáčku Dnes pečiem chlieb(vždy mi vydrží týždeň).Tak potom ešte ten si dám, taký teplý, chrumkavý. Mňam.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no ty si taka ako ja,pridem z roboty rovno do zahrady a taham,taham,potom sa neviem postavit,pride sobota a zas taham,kopem,taham ale furt je zarastene,nakolko vela prsalo burina je vacsia ako zelenina,tak si idem oci vyocit aby som ju nasla neviem dokedy ale este mi treba vela tahat a tahat a tahaaaat
Odpovedať
Profilova fotka
kocky, zavidim vam zahradu, aj ked Atotine pole by som asi nechcela :-D:-D:-D Stacilo by nieco mensie. Dnes bola nakoniec na obed ratatouille, dva taniere som si nalozila, drahy mal k tomu aj maso, ale mne nejak nesmakuje, ked je teplo. Teraz sa nalievam s latte a idem zehlit. Chysta sa sprchnut, tak musim vyuzit ochladenie :-)
Odpovedať
@atota mne zostalo ešte polovicu. Ale svalovicu mám aj na vlasoch takže pre tento krát kašlem na to. Veď mi to neujde. No nie? Keď tá zelina bude väčšia, bude sa lepšie trhať. :-D :-D
Odpovedať
@merulka o žehlení mi ani nehovor. Na to sa už týždeň odhodlávam. Ale ide víkend, takže nehrozí. Zasa až v týždni, keď zostanem sama.Teraz zmením zasa na dva dni svoj trvalý pobyt do kuchyne. :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 doma mam jedno kreslo, kde specialne hadzem neozehlene veci a az ked kopa presiahne operadlo, tak je cas, ked sa oplati vytahovat zehliacku dosku, a bohuzial bielizen uz je povyse a este jednu nezvesanu pracku mam vyvesenu na susiaku....takze hor sa do toho. Najhorise je zacat, ale uz ked mam rozlozene veci tak to ide :-D :-D
Odpovedať
@merulka jak to tak čtu,všecky máme kopec práce.ani nestíhám sem psát,ledva číst.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?