Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@11xena11 tak to si me moc nepotesila,neva tak budu pit ochucenov vodu,chutna to s tim dobre.ty papirky mam doma uz davno,vcera jsem vypila vecer 2tabl.tak zas to aspon neublizi,jen skoda penez,co uz.ale mam radost uz mi vaha rano ukazala 63,8 tak uz mi vadi jen to pul kilo.jeste v 19.30 jsem musela snist 2 palacinky at se to pohne a pohlo!tesim se.
Odpovedať
Ahojte. Dnes ma chytil šábes. Od rána sme mali krásne leto, tak som vyniesla na terasu všetky vankúše a paplóny, dala som sa do umývania okien. Moc som toho nestihla. Prešla tadiaľto asi hodinová búrka. Ale brutál. Poválalo tu na cestu staré stromy a cesty sú plné blata a kameňa z brehov. Boli tu aj hasiči. A teraz je zasa krásne, len všetci chlapi sú vonku s lopatami a makajú. A začalo to takým krásnym ránom. Takže to bola kultúrna vložka, a teraz k veci.Moje dnešné menu: R - džemový chlieb D - jahody O - krkovička a majonézový šalát(pochutila som si na tom, lebo do obeda som makala jak fredka(generálka v spálni, v hosťovskej izbe a hosťovskej kúpeľni a WC). Bolí ma celý človek ale som šťastná. Ol - už len káva a čaj. Sedím tu mŕtva, na nič iné sa nezmôžem. Dnes už plánujem len sedieť a nič nerobiť. Pantaloni to je super, že ti to krásne ide dole. Dúfam, že už aj mne sa to umúdri. ;-) Dnes som mala prvý krát po týždni nezdravý obed. A zasa som si povedala, že dnes som si zaslúžila. No vidíš to? Takto sa veru nechudne. ;-( ;-(
Odpovedať
@11xena11 vis co,ale jednou za cas si musis neco nedietniho dat,nakopne to spalovani,stejne pak jedes min 2-3dny zase zdrave.sak my bychom meli mit spravne 2krat hody a 2prilohy,tak to neres,my uz muzem udrzujeme,a ty 2kg to se jeste da uhlidat.ja mam cely den zeleninovo ovocny a na obed cocku zaprasenou kukuric.hl.moukou a proteinovou celozrnnou,k tomu 2 vejce na tvrdo 3rajcata,ted jsem mela ledovy salat,1dukan toust z otrub moc zeleleniny surove a 100gr light camembert,dopoledne sunka,syr papriky redkvicky kefir a svacina 3merunky.vecer si dam uz asi nejakou michanou zeleninu s tunakem a zdar.pekla jsem hokus pokus skoro dukan buchtu,i se strouhanym jabkem a dceram marlenky,jen uz nemam slazene kondenz.mleko a maslo na krem tak valim do kaufu,jsem doma sama.a mam zehlit 2plne kose no fuj,to nesnasim..
Odpovedať
Ahojte kocky hlasim sa az dnes vcera som nestihala vyletovala som, prisla som neskoro domov strasne unavena. Dnes ma taaaak potesila vaha vcera 62,2 dnes 61,4 skvele. Som zvedava na zajtrajsie vazenie, ale ocakavam zase mierne plus. Ved to poznate ako to skace. Som happy, ze som o kusok blizsie k vysnenej 58. Dnesne menu: R-D- naraz neskoro som vstala kuracie masko chuducke z polievky plus mega dobry melon bez jadierok :-D O- kuraci vyvar so zeleninkou, kuracie prsia na prirodno plus spenatik cerstvy Ol- jahody- poobede co uz :-| V- nieco od otrub este uvidim na co bude mat moj mlsny jazycek chut :-D
Odpovedať
Ahojte. Môj dnešný deň: R - celozrnné cereálie s mliekom D - jahody, jablko O - rajčinová polievka, pečené kura s ryžou, zelený šalát Ol - asi si uvarím vajíčka, chlieb, rajčiny V - nemám poňatia Čítala som v zdravej výžive, že nikdy nesmiete jesť ovocie po nejakom jedle. Ovocie čaká kým vytrávi najskôr jedlo, a dovtedy hnije. Ovocie jesť vždy minimálne 1-2 hod po jedle. Najlepšie vždy len do obeda a každý deň obmieňať druh ovocia. Tak už konečne chápem, prečo ma niekedy duje z jabĺk :-D
Odpovedať
Takže ako večera boli proteinové palacinky na spôsob De Luxe podľa Broni z dukanovej stránky. (puding som nahradila proteinom). Idem prasknúť. Strašne to je sýte. Až ma rozbolela hlava. :-S
Odpovedať
@11xena11 tak vidis,ze ten protein zuzitkujes,mela jsem vecer to same,ale je fakt ze clovek ma pocit ze praskne kdyz to sni.tvaroh mi poleze aj usima,ale zatim mi chutna.pekla jsem aj otrubovy strouhany kolac a jako napln supla do nej 1jabko,a taky je v nem 750gr tvarohu ale strasne dobry,chutnal po kave.aj kamosce chutnal.jeste mam posledni kousek na dnesek.a to jsem rikala ze uz vypekat nebudu.
Odpovedať
@pantaloni ty si aka sikovnica aj kolacik jablckovy si vymyslela wau :-) Dnes ma vaha potesila ziadne prirastok- stagnujem na 61,4 zajtra sa to isto pohne len dufam ze tym spravnym smerom ;-) R- parky D- melon neviem sa ho dojest :-D O- kuracie prsia, grilovany baklazanik Ol- tvaroh, jogurtik moje oblubene V- otrub. pecivko, philadelphia, emental rajcinka a paprika Dnes 8 min abs 8 min butt a fitko pas 400kcal spalim
Odpovedať
Ahojte. Konečne dnes máme krásne počasie. Hneď má človek lepšiu náladu. R - cereálie s mliekom D - jablko O - rajčinová polievka, bravč. pečené a majon. šalát (dlho to vo mne nezostalo, vyletelo to zo mňa von. Ten môj človek má viac rozumu ako ja :-D ) Ol - jogurt+otruby V - chlieb, varené vajce a rajčina Pantaloni moja mne sa z tých lievancov večer ešte o 22hod. grgalo. Neskutočne mi z nich bolo ťažko. Asi som ich zožrala. Alore aj ja chcem melóóóón !!!!!!
Odpovedať
Tak kočky celý den jsem se zdravě stravovala,omezila bílkoviny na minimum a teď na oslavu perfektní zprávy od cukríka tady jdu zbaštit nezdravé slané brambůrky a proložím to červeným melounem.Jestli mi bude špatně,můžu si za to sama,moje dcerky se smějí,že mi bude blbě od žaludku,ale je mi to fuk.Škoda že tu nemám aj čerstvé jahody,padly by taky....mám takovou radost jak malé děcko.... :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
@11xena11 majonézový salát mi dělal zle aj bez dukana,nikdy mi to nešlo pořádně strávit,ani se nedivím,jak ti bylo.Máš na chvílu pokoj při vzpomínce na něho.Musíš jíst tak aby ti nebylo zle,ale já to dnes taky přepísknu,no co už,ale dobrovolně a s radostí.. :-) :-) :-) :-) :-) Dieta a podieta a udržovačka počká,šak kurňa pane Suzuki,zítra je taky den... 8-) :-D :-) :-D :-D
Odpovedať
Jdu umřít,jak jsem zdutá jak koza a nafouklá jak v 5.měsíci,bože jak jsem stará tak jsem nepoučitelná..Jdu si vykopat hrobku do postele a pod hlavu si položím dukan knihu a na hrob mi dejte :dobrovolně se otrávila slanýma chipsama!! ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( :-p :-p :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
babyyyy, ja som taka stastnaaaaaaa, pantaloni uz nieco naznacila, tak vam to musim povedat, lebo nevydrziiiiiim :-D cca 8.2.2014 sa nam narodi nase prve , dllllho ocakavane babatenko, teda ak bude vsetko v najlepsom poriadku, v co dufam :-D
Odpovedať
@cukrik580 Jeste jednou velka gratulace k rostoucimu miminku.Ted pridej moooc ovoce a zeleniny,a vsecko poradne umyvej vodou,a na co mas chut to si dej..papkas ted za clovicka nesmi mu nic chybet,a vsecky sacharidove prilohy papej at miminko pekne roste,je to moc dulezite pro jeho prenatalni zdravy rust...krasne a moc..Jeste ted citim ty jedovate chipsy v puse a tu sul,zas mam na rok pokoj..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
: @pantaloni :-D ty si blazonko :-D dakujem moooc mooooc, neboj vsetko budem papat ;-)
Odpovedať
@cukrik580 jeeej aka super sprava hned z rana gratulujem ti a prajem tebe aj babatku vela zdravicka :-) @pantaloni chipsy si zabila :-D Mna dnes nepotesila vaha, ale neva plus 400g. 61,8 kg vrrrr. R-parky D-melon O-kuraci vyvar so zeleninkov, kuracie prsia cviklovy salat Ol- otrub. Pecivko cottage V- tvaroh jogurt nesmrtelna kombinacia :-D Dnes je nanic pocasie tak mam cas aspon cvicit cize jillian 8 min abs 8 min butt.
Odpovedať
@pantaloni ty si trdlo makové :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@cukrik580 kurátenko naše som taká šťastná. To je úúžasnéééé !!!!! :-D :-D :-D :-D Keby som nebola taká stará krava aj ja by som chcela. :-( . Ale moje puberťáčky by ma asi niekam poslali. :-D :-D :-D Dnes idem do NR. A poznáš pred NR motorest Hofer?? Dnes tam ideme osláviť s mojou naj kámoškou z NR, že je tiež tehotná. Máte tam niečo vo vzduchu?? budem tam dobre zhlboka dýchať!! :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@alore ja keby som mala tvoju váhu tak machrujem na celý svet a pretŕčam sa v plavkách aj keby začalo snežiť!! :-D :-D A s tým melónom ma už neštvy. Dnes sa musím niekde staviť a kúpiť si ho.
Odpovedať
Môj plán na dnes: R - chlebík v toastery, maslo, džem D - 2 jablká O - kura, ryža, zelený šalát Ol, V - smer Nitra a niečo veľmi veľmi zdraviu neprospešnééééé :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 odkedy som si precitala spravu tak mam na tvari usmev od ucha k uchu, tak sa tesiiiim, a este viac za teba sa vytesujem, dvojnasobne krajsi pocit, ked sa clovek dlho snazi a konecne sa podari. Davaj na seba pozor kocka.
Odpovedať
Profilova fotka
Po super sprave od Cukriku som na celu dietu zabudla :-D Lenze vahu neoklamem, po Parizskej vyprave bolo zas 70,1kg, ale po tom co som jedla cely vikend sa ani necudujem. Teda ani nie tak jedlo, jedla som zvacsa sushi co je este celkom OK, kedze moje okolie sa dzgalo palacinkami a Macdonaldom, ale velmi malo som pila, mozno len liter vody na den a vela vela kavy. Dnes sa budem nalievat ako duha.
Odpovedať
@11xena11 xeni neblazni ja som tucna do plaviek, ja mam strasny komplex z mojho tela :-| ani ked schudnem 5 kg mi to nepomoze, furt sa budem vidiet tucna ach. A brucho grrrrc. Nevadi. Kludne ti poslem melon je fakt skvely ani jadierka nema :-D ved ides smer na dobry smer dnes tak isto kupis nejaky skvely ;-)
Odpovedať
@11xena11 jeeeej ty ides do hofferu mnam tam som kedysi chodila na super palacinky volali sa snehulkino stastie :-D :-D :-D
Odpovedať
Caute kocky,tak dnes se stravuju vzorove,rano-2volske oka,paprika,rajcata s cibulkou na chlebiku,svacina-1grep,obed-kureci segedin ala dukan,ale je v nem zakysana smetana,knedla dukan decka maji normalni,odpol.netusim,ale mam tam ananas,aj moc zeleniny tak asi ledovy salat se syrem nebo tak.a piju vodu jak duha,at tu sprostou sul co nejdriv vycuram.Ale na vaze jen +20dkg,tak zas to preziju..mozna upecu aj kebab placky a jsem opet u peceni,ach jo..
Odpovedať
@11xena11 Jeste stesti ze to tehotenstvi se nesiri vzduchem nebo po internetu,vsecky bysme byly v tom.zesynchronizovane jako vzdy..Tak si uzij hezky den,ja ani nelituju ze nemam plavky,zase tu prsi cely den,leto na prd.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ja by som aj brala, keby sa na mna nalepilo :-D
Odpovedať
@merulka To je jasne,vy jste mlade zdrave kocky.Myslela jsem to na sebe,ja mam uz 20-i letu dceru a 10-i letu,tak by si poklepaly na celo,jestli mi nesibe v mem veku a se silnyma lekama na stitnou zlazu..Ale mozna se ani nenadas a 2carky budes drzet v ruce aj ty.
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka poslem? :-D baby, ja som taka stastna, prestastna :-D
Odpovedať
Ahojte babulky, dnesne menu: R- otrub. Pecivko, chrenova pomazanka, rajcina, paprika, jogurt D- meloooooon , co ine? :-D O- salat s kozim syrom Ol- tvaroh jogurt V- hemendex Dnes fitko jupiii a neunavne pokracujem v cviceni bruska, len vysledky sa nejak nedostavuju :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?