Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@merulka tak jja chci take do Parize,boze hned bych se spakovala,aj to vino bych si s tebou dala,baby pomoc..to pocasi je na nervy.
Odpovedať
@11xena11 dobre to vedet,takze od so nasadim lehla jidla,nejlip zeleninova,ovoce jen dopoledne a navarim hodne gingo caje a ruzne druhy zelenych a welnes caju..tak kdyby konecne aspon leto dorazilo.
Odpovedať
Ahojte babulky hlasim sa so super spravami -900 g jupiii a to som ani BD nemala, aj pocasie sa umudrilo. Aj ked viem ze zajtra bude isto plus nejake gramy a bude vaha skaka hore dole, ale ja vydrzim ;-) R- otrubova kasa nasekala som do nej aj vlasske oriesky mnamka D- zlty melon O- vyprazany syr ala dukan rajcinoby salatik s cibulkou Ol- tvaroh, jogurtik V- hemendexik Dnes kosim travu takze palim kalorie o sto tristo :-D dam siaj 8 min abs, vs butt workout, vecer asi 30 min prechadzka. Juuuj taka som namotivovana ja tie tri kila este zhodim stoj co stoj :-D ja s nimi vybabrem hahaha
Odpovedať
Profilova fotka
chcela by som byt taka odhodlana ako vy!uz dlho citam vase prispevky a obdivujem vas
Odpovedať
@vieruska412 tak ked uz mas co to nacitane tak smelo hor sa do dukanky nemas na co cakat! Leto sa blizi ;-)
Odpovedať
@alore super , že si namotivovaná. Ja som dnes veľká víťazka stupila na váhu a mám posratý celý deň. +2kg. ]-( ]-( To už nie je normálne. Žeby zasa voda pred menzesom? Mám dostať až o dva týždne. To skutočne máme radosť len jeden týždeň z mesiaca????? :-D Buď je to ovulka alebo menzes. ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( No nie je to na nervy?????!!!!!! Stravujem sa úplne ukážkovo. Takže preto to zvalujem len na tú vodu. Sakra!!!! :-x :-x
Odpovedať
@vieruska412 začni, určite neobanuješ. Sem-tam chytíš nervičky ako ja teraz, ale to je normálka. Na sexi postavičke to nič nemení :-D :-D :-D
Odpovedať
Dnešné menu: R .- cereálie s mliekom D - banán, jogurt + 1PL otrúb O - repete zo včera(zajac, kuskus, zelený šalát) Ol, V - ešte neviem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dnes pol dna u zubara, koli tomu zlomenemu zubu a o tyzden znovu. Radost velka R: otrubove zemle, parly D: nic O: ladujem sa vodnym melonom, uz som zjedla skoro celu polku a na nic ine nemam chut, mam pripravenu musaku z hovadzieho masa, ale vobec ma nelaka, prislo leto a uz druhy den je horucava. Ol: ladova kava V: mozno ta musaka
Odpovedať
@11xena11 Xeni nezufaj staci ze si v niecom mala viacej soli napr. (nehovorim ze si si nieco solila) a telo si viacej vodu zadrzi. Mozno mas ovulku. Cvicis? Ci vobec?
Odpovedať
@11xena11 inak vsimam si ze dost jes banany ja som ich uplne vylucila pred rokom maju privela sacharidov skus ich docasne vyhodit z jedalnicka a uvidis ci ti neroobili oni galibu
Odpovedať
@alore to náhodou tento týždeň, lebo decká mi na ne kašlú. Je mi ľúto čakať kým sčernajú. Sú úplne maličké, ale veď desiatu musím predsa do večere spáliť. Nie? Ale veď som vo 4. F. Poobede u mňa už ovocie nehrozí. Dodržiavam pravidelnú rýchlu chôdzu aj hodinku. Chodila som plávať ale teraz mám s plávaním útlm.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@11xena11 klid Xenuska,jsem na tom podobne,mam ovulku,ale neresim,mam to tak pokazde,pak to spadne ani nevim jak.my nejsme chlapi,jim nic neskace cely mesic jak ty nase slavne hormony hore dole..jsem naprosto klidna,jdu si vecer uchystat dukan palacinky a narvu do nich hodne tvarohu a ovulka mi muze,vite co..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni @11xena11 nejak sa nam ovulka zosynchronizovala :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@merulka taky mam ten pocit,ze kazdych 14dni je furt neco pravidelne a mame to vsecky,vsecky hubneme,vsecky nabirame a zase hubneme.nekdy je to sranda to tady cist. :-) :-)
Odpovedať
babulky po vcerejsim odlehcenejsim dni,mam -900gr dolu,dnes si dam to same,at jsem na sve vaze.pekne jsem splaskla a zabralo to.bohuzel ca cenu,ze tam nemam ani ovoce ani ryzu kterou miluju,ale 2dny vydrzim..a ty palacinky naplnene tvarohem posypane skoricu tomu taky pomohly.ale uz me fakt nebavi davat dole 2blbe kg.
Odpovedať
Profilova fotka
baby, dnes zase horucava a piatkove oficialne vazenie dopadle perfektne, vaha na minime 69,4kg R: parky, otrubove zemle D: cerveny melon O: musaka Ol: latte V: ladovy salat
Odpovedať
Ahojte ja sa tiez hlasim so super spravami po vcerajsich -900g som dnes cakala mierne plus a div sa nic.vaha stoji :-) som spokojna. Zajtra sa urcite pohne nadol po dnesnom kardiu vo fitku. R-sardinky,2paradajky, biely jogurt D- jahody O-pizza Ol- jogurty 2 V- zvysok pizze 8 min abs, 8 min butt Pekny vikendik a ziadne prehresky :-D !
Odpovedať
Ahojte. No krásne vám to ide dievčatá. Ja som sa na víkend zásobila čajmi a budem sa nalievať jak blázen. Do nemoty. Aj u nás je už krásne počasie. Povedala by som , že to dopadne ako včera. Do obeda úpek a poobede kratučká búrka. R - chlieb, flóra, tuniak vo vlastnej šťave D - tvarohový dezert+celozrnné cereálne BB O - všetci prídu až večer ani ma nehne variť. Asi nejaká praženica s fazuľou (na kosti :-D ) No a ďalej sa uvidí.
Odpovedať
@alore,mas dobry jidelnicek,vsecky cukry z ovece spalis treningem,nemej strach z vahy,myslim ze to za chvilu das..
Odpovedať
@pantaloni dakujem potesila si ma. Ja z vahy nemam strach ja mam dobru vahu uz teraz, ale mne sa strasne pacia anorekticke postavy :-D tak chcem este trocha schudnut na moju vysku 185 cm nieje vela dnesnych 61,8kg. A makam na brusku chcem mat tehlicky do leta ;-) aj ty mas pekne jedalnicky hlavne napadite ;-)
Odpovedať
@alore davej ale pozor,at to neprezenes ty nasa barbie..myslim si ze mas skvelu postavu,ale my baby chceme vic..tak drzim pesti.
Odpovedať
@pantaloni juuj od barbiny mam daleko :-D si ma dobre pobavila :-D :-D :-D Neboj dam pozor aj tak bude dost boj tych 58kg mne uz vaha moc dole ist nechce, mrcha jedna, ale ja ju donutim ja sa nedam :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alore ak mas este z coho dat dole, to pojde, len ked uz nemas z coho tak vaha nepusti, sa zameraj na tie kocky na bruchu, si pamatam fotku co si kedysi davno tu davala v plavkach a postavu mas genialnu, fakt uz len vyrysovat. Tiez cvicim Jillian a kardio a kocky na buchu uz mam aj ruky tenke, len na zadku este 5 kil navyse a nech robim co robim odtial to ide strasne pomaly.
Odpovedať
@merulka taky mas kostky,to je super.ja bych si je tam musela leda dokreslit fixou,doumyvala jsem po kolenach podlahu v kuchyni a boli me kolena.chtela jsem pokracovat v drepech a nic,koleno mi preskoci a je zle.ale holky drzte se!
Odpovedať
@11xena11 fakt se chces nalevat cely den?ja planuju zeleninovo ovocny den,ale bez jidla ani nahodu,nevydrzela bych.pit jeste nejake stavy,ale aj jist ovoce a zeleninu..tak pak podej hlaseni,ale minule ti vysel pekny vysledek na vaze,ty to das,to je jasne,zkusena.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni chrbat a brucho uz mam pekne teda ak niesom naliata vodou, pred MS to nieje take pekne :-D ALe ta prdel a stehna nic moc teda este teraz mi ta celulitida vystupila na povrch takze to vyzera dost zle.
Odpovedať
@pantaloni tentokrát budem aj jesť ale hlavne sa nalievať, aby som nezjedla tak moc. Minule to bolo super, ale do týždňa sa mi to vrátilo. Vtedy som súrne potrebovala vyfučať. Neláka ma to znova keď viem, že do týždňa to mám späť. Budem sa tieto dni len ešte viac kontrolovať. ;-) Teda pokúsim sa o to, lebo na zajtra plánujem pečenú krkovičku a majonézový šalát. Určite zobnem , toto nevydržím. Nebudem sa trápiť. Vidíš ako si protirečím?Už ani neviem čo chcem. To je depka z počasia. Zasa hrmí.
Odpovedať
@11xena11 no a co,kdyz mas na to chut,dej si at te to nestve,ale neprehanej to.ja jsem byla v lekarne pro speci tablety na prekyseleny zaludek,doplneni vitaminu a mineralu je to ACIDO FIT,je to vasa vyroba,musela jsem si to objednat.je to 15sumivych tablet,prichut pomaranc/limetka a grep/citron.vy mate vsecko,my nic.1-4 tablety denne.zitra rano k posteli do 4dcl sklenky a jdu se detoxikovat.
Odpovedať
@pantaloni anjelik môj. Pred troma rokmi som robila v tej firme mikrobiológiu. Nechcem ťa sklamať, je to len marketingový BOOM. Vyrábali sa u nás doplnky výživy, vitamíny, prípravky pre športovcov. Ja som ich tam cumlala celý deň. Nepomôže ti to ale ani neublíži. Síce to obsahuje veľmi kvalitné zložky ale len na prevenciu. Aspoň v tom množstve. Ak si už prekyselená, neviem neviem. My sme to vo firme testovali na sebe . Dostali sme také pásiky papierikov ktoré sme ocikali. Nemôžem povedať, že by sa farba papierika po užívaní (asi mesačnom)zmenila. Pantaloni na toto už neverím. L-karnitín sme tam lízali na kilá(pred kapsulovaním). Chutí to ako kyselina citrónová. Akurát nám to všetkým babám oddialilo menzes. Chróm nám tiež nič nerobil(nechuť na sladké). A takto by som mohla pokračovať .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?