Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@11xena11 trápi vás nenechám,ale neumím rychle psát jako moje dcera..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni tak toto vyzera velmi dobre :-)
Odpovedať
@pantaloni ty si famózna!!!!!! 150g čoho? čo to vlastne je? a ešte nevarených. to sa varí? ]-( ]-( ]-( tuším idem do prekladača. :-D :-D A ozaj si toho napísala akosi moc. To je asi nejaké moc na dlho. Nie?
Odpovedať
Takže PŠENO ??? Ja asi odpadnem. Pšenový koláč? :-D :-D :-D
Odpovedať
Kdybyste chtěli třeba ranní rychlovky jáhlové kaše s oříšky,tak prosím 50gr jáhel nebo 3PL jáhelné vločky-ve zdravé výživě +150ml sojového mléka,1 lžička skořice,1 lžička nasekaných oříšků nebo semínek,1 lžička medu, 50gr ovoce asi od oka většinou dávám co mám,nejvíc jablíčka,meruňky sušené,co je.Jáhly opět důkladně proprat ve studené vodě,pakn3 x spařit horkou vodou z konvice,nebo použít jáhelné vločky,které se nemusí tak dlouho vařit,když já furt nemám časa ani spařovat se nemusí.Po té nechat okapat,vložit do sojového mléka vařícího,a na velmi mírném ohni vařit 20min doměkka,na talíři hotové posypat skořicí a já to doplňuju i hroznovými kuličkami,spolu dohromady je to chuťově dobré. :-)
Odpovedať
@11xena11 Klid zachovejme kolektivní paniku,ty jáhly vypadají jako kuskus žlu´tučké,a ano musí se povařit,kuskus taky nechrumkáš zasyrova.. 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@pantaloni ja to vídavam v Kauflande. Vždy som si myslela, že to je také niečo ako kuskus.
Odpovedať
@pantaloni :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 Zlatko na obale vzadu se píše JÁHLY-vyrobeno z prosa setého bez lepku,jáhly jsou šetrně oloupaná a vyleštěná zrnka prosa.bývaly potravinou našich předků starých Slovanů ve 100gr je energie:382 KCAL, 9,7 GR BÍLKOVIN, 77 GR SACHARIDŮ, 1,7 GR TUKŮ.Je možné uvařit i kuřecí jáhlové rizoto..to musím taky zkusit,když to mohli Slované tak já taky.. :-) ;-) :-)
Odpovedať
můj muž minule na to kukal a říkal,a to je zase co,pro vrabce žito nebo co??? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 Jinak jak to dělám já? večer upeču,přivoním a ráno si to upečené bez výčitek vychutnám.. :-)
Odpovedať
@merulka vím zlatko,že ty ještě chudneš,ale zapsat recept si můžeš a pak jako když najdeš.moje kamarádka hubnoucí je už ze mě na nervy,co ji zase ukážu,dám ji vzorek do mrazničky,no a co si s nim udělá, je na ní..jede dál. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@pantaloni uz je prepisany, ved o chvilu bude tretia faza a tam si z neho mozem dat. :-) Inac muffiny uz na zajtra nemam, drahy vsetky pojedol.
Odpovedať
@merulka ja je budu pect rano a rovnou ze dvojite davky,miluju kokos,aj platky kokosu vecer pojidam u tv a netloustnu.to jsou vsecko tuky ktere telo potrebuje.ted vecerim teplou michanou anglickou zeleninku,do toho jsem supla 2vejce jako smazenice.na hotove jsem si pokrajela mozarelu a rajce,polila oliv.olejem a posypala slunecnicovyma seminkama s platkem chleba,a dnes me ceka 85drepu..mala mi bude odpocitavat..
Odpovedať
@pantaloni vidíš? To nie je zlý nápad tá anglická zelenina a šup vajce. To je jednoduchšie ako tvoj recept pre vrabcov. :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :- Inak bacha na tých predkov. Aby si nám z toho nezačala skákať po stromoch a celá nám ochlpatieš.. :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@merulka aj my by sme chceli byť také kamarátky. Že?? Ja ti mám tie mrazáky až tri. Myslíš, že by to pantaloni stačilo??
Odpovedať
@11xena11 Ledva dycham po tech 85drepech,tep mi mlati jak tej opici.a ty mrazaky rikas 3,nebo myslis 3supliky?to bych ti zaplnila behem 14dni,kdybys chtela na dopoledni kostovacku...dala bych ti,to se neboj.
Odpovedať
@pantaloni myslím 3 mrazáky. Nie šuply. Ach jaj. Sa zbláznim z teba aj z tvojho elánu. ;-) ;-) ;-) :-D :-D :-D
Odpovedať
Pa kočky. Idem lehárom, kým nie som hladná :-D :-D :-D potom nezaspím ;-) ;-)
Odpovedať
@11xena11 to slysim casto,to je tim ze mam na to cas zkouset nove veci,ale jak mam zehlit tak to pak mam naraz aj 2kose plne a jsem z toho cela mimo.no tak 1mrazak behem mesica bych ti doplnila kde cim..aj necim z toho pro vrabe..
Odpovedať
Profilova fotka
baby, take nafucane brucho pred MS, take som este nemala, muz sa zlakol rano, ze to co je :-D Takze najblizsie vazenie az PO.
Odpovedať
@merulka :-D :-D :-D :-D Ja taky-tak. Mám to dostať až v pondelok, ale brucho mám jak balón. Ešteže ten môj chodí na týždňovky. Zlakne sa až v piatok. :-D :-D
Odpovedať
Dnes som nejaká o ničom . Je mi blbo a bolí ma aj hrdlo. Môj pitný režim dnes pozostáva z bylinkových čajov proti nachladeniu a chrípke a z teraflu(s teraflu mám dobré skúsenosti). R - chlieb, džem D - jogobela, otruby O ďalšom jedle netuším, pretože nemám na nič chuť. Kúpila som si bryndzu, že si na obed dám celozrnnú cestovinu alebo halušky. Ale škoda takej dobroty, keď si to nevychutnám. Zalejem si asi len instantnú polievku. Ale ak by zmizli točáky, možno sa predsa osvážim k sporáku.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 tiez cakam az koncom tyzdna, ale brucho uz dnes ako lavor :-| Inac mojo, liec sa, neze ta zlozi nejaka viroza. Vela ovocia cerstveho papaj, ak si stihla vcera nakup :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 nejako skoro si sla spat,ked si hladna kludne si mozes dat daco dd ja jedavam aj o 22h mam to preskusane neboj
Odpovedať
@merulka a xenuska,tak to je mi vas lito.snad vam bude brzo o neco lip.to bricho nafoukle jako balon dela aj tato dieta,ja jsem to pred dietou nikdy nemela takto jak balon..ona puvodne byla zkousena na chlapech,a ti su cely mesic v hormonalni rovnovaze.ale az to skonci,budete placate..
Odpovedať
@atota ja viem, že môžem, ale som rada, že som sa toho zlozvyku zbavila. z Dukana by to mohlo prejsť do Nedukana a bola by som v tom zasa. To je taká prevencia do budúcnosti. ;-) ;-) Ale ja tak chodím normálne spávať. Muž na týždňovke, dcéry na intráku. Ja to o 20hod zabalím, zapnem v spálni telku(môj uspávač), po polnoci sa prebudím, vypnem ju a spím ďalej až do 6hod. :-D
Odpovedať
@pantaloni prosím ťa nie je to aj z tých otrúb?Keď nabobnajú. Neni lepšie z nich niečo radšej piecť alebo variť kašu? Tam už predsa nemá čo nabobnať. Nie? :-S
Odpovedať
@merulka ja som nebola minimálne 5rokov chorá. Tak si to bolavé hrdlo môžem dovoliť. A, že bolí hlava, sprostá hlava nebolí, takže som v pohode(nie som sprostá :-D ). Muž má angínu. Asi ma cez víkend nakazil. Ale to on sa na mňa tlačil, nie ja!! ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ja som bola stale nafucana pred apocas MS aj predtym, no ale teraz je to extrem, brucho jak v piatom mesiaci :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?