Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@katkazaborska ja vytieram olivovym olejom
Odpovedať
Profilova fotka
@saintovci a dukan v knihe pise, ze stvrta faza sa drzi do konca zivota, nemienim sa tu hadat a rozculovat, tymto koncim tuto nezmyselnu debatu...
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni mne vcera veduca, ze janulka ako ste teraz tak krasne schudli, tak ste teraz taka ina, hlavne do tvare :D a ja ze nemam okuliare :D a ona, ze nie ja uz som si to vsimla aj predtym :D tak ma to tak zahrialo na srdiecku :D ze aj veduca si vsimla :D no predsa...takmer 19 kg je 19 kg :-D
Odpovedať
@cukrik580 to mas pekny ubytek,to musi byt dost videt,jen davej na sebe pozor a jez radsi i ovoce,at ma telo silu,a at pekne kilecka padaji a podari se ti to,po cem moc touzis,ty vis co myslim..
Odpovedať
@cukrik580 j som to nemyslela zle, chcela som len poradit.....kazdy ma pravo na vyber....kludne drz dukana do konca zivota, je to tvoj zivot, ja osobne by som tak stastna nebola, okrem toho ja sport milujem ( aj cez moje vsetky zdravotne problemy, preklincovane koleno,ktore ma dost bolieva) pre mna volba bola jasna,ziadne vyhovorky preco nemozem, ale najst sposob ako mozem, chcela som mat vyformovane telo, bez ochabnutej koze, tvarovane.....kazdy si ide za tym svojim a robi co ma rad ;-) drzim vam vsetkym teda palce v ubytkoch vahy.....
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky, do dnes konzumujete? :-) R: toast, sunka, jogurt D: jablko O: zapekana spargla, toast Ol: latte, tvarohovy kolac V: spenatova omeleta
Odpovedať
Profilova fotka
@saintovci ja dukana ani upraveneho nedrzim uz cca tri tyzdne a aj ked som drzala, nedrzala som asi ani 50%-ne a nie este 100%...od 7.1. som dala dolu takmer 19 kil a je mi uuuplne jedno co si kto o tom mysli, ci nemysli, ja som spokojna, moje telo je spokojne, moje okolie je celkom spokojne a viac ma nezaujima, cca v juni by som sa chcela opat vratit k dukanovi-nedukanovi a uvidi sa...mne sa to nase upravene stravovanie paci a nejde o to, ci tato nasa zdrava vyziva je dukan alebo nie, ide o to, ze sa tu podporujeme, ze si pomahame a povzbudzujeme a tesime sa spolu s kazdeho zhodeneho deka a z kazdeho uspechu, vobec nejde o dietu, ide o nas o vsetky ako kamosky...dodavate mi silu baby, mam vas hroooozne rada ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ja t u radsej ani nebudem vypisovat, co papam, ked teraz nedrzim :-D alebo predsa? :-D dnes ranajocky-celozrnna kocka s lucinou a redkovkou, banan s jogurtom a trosku zapekaneho musli, obed idem robit pecene kuracie stehna, zemiacky a bud nejaky salatik, alebo grilovana zeleninka, na olovrant si dam jablcko a na veceru asi parky :) s vajkom mozno :)
Odpovedať
Profilova fotka
@saintovci precitaj si stvrtu fazu pozorne...v com spociva a preco sa drzi do konca zivota...
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik580 ved kraasny jedalnicek :-)
Odpovedať
@cukrik ale jen si napis co papkas,kazda muze,sak ja jim tak nejak podobne...tak co..zdrave to je.
Odpovedať
Kočky už mi funguje notas,nevím jakým zázrakem manželovi se to spustilo.Včera odpoledne jsem měla neskutečně dobrou ne dukan zmrzku,normálně pistáciová mega valká a mńam byla..ale večer už byla jen zeleninka s mozarelou a při tv jsem chroupala mrkev jako zajíc.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@saintovci Já ti napíšu ještě něco,a neber to ve špatném,nic proti nikomu nemám.Kdybys napsala toto na zeď FB,tvůj názor o držení 100%dukan diety,myslím,že by ses dos divila,kolik bab by ti odpovědělo asi negativně,prostě na svou dietu nedají dopustit i za cenu,že nejí žádní sacharidy ze skrobů,ano čteš dobře,žádné.Jsou smířené stímto,že by jinak přibrali a to obloukem nahoru,dokonce některé úplně se zbavili i celilittidy.No já takový šílenec nejsem.Miluju jak rýžu,těstoviny,brambory asi všechno.Oni některé asi už nemůžou držet ani tu 3.f,což se dost podobá tomu,jak jíme my..Jinak jim to letí nahoru a jsou na nervy.Tam je to tvrdý dukan,Ale pokud jim to nevadí,není to naše věc,ale čistě jejich a jejich volby..Já každému přeju,ať je šťastný se svým tělem.. No a já samozřejmě taky,že jo? :-)
Odpovedať
@cukrik580 No když porovnám,co papkáš ty a co já,tak já asi nejsem na dietě jen dopoledne jinak to máme podobné,tak sem nemůžu napsat,že sním tolik zeleniny,šak Xenuška už minule nechápala,že kam to všecko dám a někdy nepřiberu ani deko,jen se zeleninou nepřibírám mě to rozhýbe střeva,k ní si přidám cokoli,masko,rybu,sýr,prostě co je lehčí navečer,za to dopoledne,to radši nemluvím.. ]-( 8-) :-D
Odpovedať
@pantaloni ved prave preto som povedala, ze ja by som tak stastna nebola, ja s atesim z toho, ze si mozem papat zmrzlinku, tiramisu a take veci :D ze mozem ist na klobasku a neuskodi mi to, lebo moje svaly sa o to postaraju :-D teraz si nemysli, ze som nejaky buchac :-D ale ja som sa sama cudovala kolko toho tie svaly spotrebuju....mas pravdu, aks u tak statsne a nevadi im to, nech tak ziju :) ja prajem kazdemu aby nasiel v zivote to co ho bavi :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni tiez sa mi pri niektorych prispevkoch na FB zastavuje rozum
Odpovedať
@merulka aj mne,ale ne nad slovenskym,ale ceskym FB,a kdyby ses ozvala,coz jsem ja udelala tos mela videt..vetsina jsou stare dukanky,nekonecne 2.f a tvrda-strasne,kazda s nejakym problemem,nektere maji jakoze 3.f. ale bez priloh uz celozivotne,jak zacli jist jako my-konecna,hned kg zpet takze vlastni past v diete.Toto nepochopim,takto se nicit.Na co mi bude 70%horka cokolada povolena dukanem,kdyz mam chut na rizoto?Toto fakt nemusim cist,a jak si stoji za svym jak je to perfektni dieta,leda kulove.na nekoho nefunguje uz ani 3.f.pani jen pridala celozrny chleb a uz to slo nahoru..a znam aj kocky ktere maji maso se zeleninou a bez otrub,a hubnou.pak ze to bez otrub nejde,ale jde maji jen zasytit.klobouk dolu jestli toto drzi nejaky chlap,muj sni nektero jidlo,ale toto by nedal ty otruby..jinak jim i pufovane ryzove chleby aj kukuricne.
Odpovedať
Xena a ty si jako kde celou dobu,ze nepridavas aj ty nazory a zkusenosti,hod sem neco.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ach jaj, tak to uz je fakt extrem, ved o tom je ta tretia faza, ze postupne zvysujes davku sacharidov, aby sa to zastabilizovalo, a jasne, ze kilo dve pojdu hore, ale potom sa to ustali. A o to horsie, ked ani v druhej faze nejedli ziadne sacharidy, ved bez ovocia sa zit neda a ked snivam o rizote, tak si ho dam, alebo ked chcem cokoladu, tak si ju dam, nech telo netrpi, alebo orechy, ved by mi vlasy vypadali....ja zasnem, ako niekomu sa zda normalne schudnut 26 kil za dva mesiace (jedna kocka na FB) a sa cuduje, ze ma mlandravu kozu. Jasne, ze aj aj by som chcela dat rychlejsie kila dole, ale ked to nejde, tak to nesilim na ukor zdravia. Ja sa tesim aj z mojich minus 10kg aj ked to trva 5 mesiacov.
Odpovedať
@merulka ale ved pomale chudnutie je najzdravsie....niektori ludia prosto idu do extremov.....inak orechy su super lebo viazu tuky :-) jeden vyzivovy poradca vravel, ze po cestovinach si dava za hrst orechov, ze to znizuje glykemicky index, a teda sa menej uklada....a ako sama hovoris ovocie je tiez strasne dolezite, ved to je najlepsi sposob prijmu glukozy, aby clovek mohol fungovat....a vitamin C.....inak gratulujem k takemu ubytku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@saintovci dakujem :-) tak tak, ovocie je nutne a orechy, semienka tiez. Ked si mam predstavit, ze tych 5 mesiacov co dietujem by som nemala jest ovocie, tak mi vlasy dupkom vstavaju.
Odpovedať
@merulka ja ale potom nechapem, ked si vezmeme dukanovu dietu v jej originale...ako ti ludia funguju?ako sa tam nahradzaju vitaminy? ja si akurat robim na veceru ovocny salat kedze zajtra rano beham.....napr aj po treningu mam nakazane banany a citrusy.....sak by mi inak telo skolabovalo....
Odpovedať
Profilova fotka
@saintovci neviem, s pripadom 100% dukanky som sa este netretla, len co obcas citam na FB, ked sa chvalia kolko schudli a ako sa idu potrestat za "prehresky". ALe Pspominala, ze mnohe sa stazuju a maju nejake nasledky, ved to sa hned odrazi na pokozke a vlasoch a neskor na ostatnom. Mesiac, dva telo vydrzi taky rezim aj ked trpi, ale byt pol roka a viac bez prirodzenych vitaminov a sacharidov, telo im skolabuje a budu mat co chceli.
Odpovedať
Profilova fotka
@saintovci mne inac dietu konzultoval manzel, lekar. Som sa ho na to spytala, si to nastudoval a povedal, ze OK, len pridat ovocie, orechy a semena a obcas klasicku prilohu, strukoviny. A tak fungujem od decembra, odvtedy mi dvakrat dal robit krvne testy a vsetko je OK, tak dufam, ze bude aj nadalej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to Pspominala malo byt Pantaloni spominala, neviem kde sa zvysok stratil :D
Odpovedať
@saintovci Chces vedet jak to resi,ze nemaji energii,a jedna se ptala co ma delat,ze je zvykla cvicit a nema silu?vynadala ji tzv.ta stara zkusena dukanka a asi perfektni dukanka,ze nema cvicit dukan doporucuje jen chuzi nebo si ma precist v pravidlech jak se ma zachovat nez kdyz jde na trening bud sacharidy a cvicit nebo nic.To je rada fakt nad zlato,dal jsem to necetla.Vim jak moje dcera sla do prace a mela met taky bi den,a rekla kaslu na nej,neminim tam spat ani odpadnout a vaha ji nastesti stoji,otruby neji jen nekdy kdyz si vzpomene.ale musim dodat,ze ona celou 2.f.porusovala tim na co ma chut,a nekdy stala,nekdy hubla nekdy nic a vaha ji nezajima,nesleduje to.varim ji na co ma chut.
Odpovedať
@merulka ved jasneee...ja aj ked som sa vyjadrovala, tak k originalnej dukanovej diete, ze je to chore, lebo mi prislo chore nejest ovocie, v prvej faze len bielkoviny- odchod obliciek, to mi prislo chore....podla toho co som citala vy skor mate zdravu stravu ako dukanovu dietu....a ked si dovolujete rehresky o to lepsie :) moj trener to raz super pomenoval, ty MUSIS jest vsetko, ale v urcitych casoch a v urcitych mnozstvach :) cize vsetko povolene :-)
Odpovedať
@pantaloni a to jej nedoslo, ze ked nevladze, tak asi nie je nieco v poriadku? toto su teda rady nad zlato hmmm.....to moze uplne cloveka odpalit....to je hroznee....ja sa necudujem, ze potom tak prudko chudnu, ved telo "zere" samo seba. A ked si nahodou nieco daju tak jasne, ze prve co telo urobi je, ze si to ulozi a krasny jojo efekt, ale tak nie je to vas pripad chvalabohu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni jaj, no to je fakt sranda citat take, ze nemas cvicit a radsej nejest. Ja si veru radsej dam to ovocko a nudle a pekne si zacvicim potom :-) Uz dnes ma paralo, zas nabehnut, ale radsej som neriskla to koleno a pockam do nedele ako kazal lekar. Inac ako idu drepy? To dnes si uz kolko mala robit?
Odpovedať
@merulka,do Ne mam porad 80 drepu,zadek mi vzadu zatim neroste,skoda tak nebudu jak Jenifer Lopez,ale pozoruju ze mam svaly na nohach zepredu,jde to videt pres elasticke teplaky,tak vydrzim a snad mi ten zadek vzadu trosku naroste,ja to chcu..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?