Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
PS: Som srdciar a mama ochorenie stitnej zlazy, znizenu funkciu...cize najhorsie podmienky na chudnutie ake su....
Odpovedať
@atota ale ona ma pravdu v tom,ze pokud ju drzi nekdo na 100%,tak to telo nici,to se ji musim zastat,ale to si kazdy musi rozhodnout sam,za jakou cenu se do toho da.
Odpovedať
Profilova fotka
@saintovci ok,beriem na vedomie,ja cvici,beham pravidelne a je to fakt na kazdej z nac co bude robit,nazory odbornikov su aj take aj take,kazdy potlaca to svoje a nie sme deti vieme co robime/ospravedlnujem sa /
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni nie sme deti,mame internety,citame,zvazujeme a musime zvazovat,ktora co moze. V niecom ma aj pravdu ale kazdy odbornik iny nazor,kazdy pretlaca to svoje je to obchod,no na nadd nedam dopustit,najviac mi pomohla
Odpovedať
@atota ma pravdu v tom,ze jak uplne skrtneme sacharidy a vyloucime ovoce a zeleninu,tim je myslena v realu vlasne 1.f a to fakt neni zdrave,ale bohuzel se tim zacina na dd,.nastesti my si dietu upravujeme stale dle sebe,tak jsem to myslela.moje kamaradka zase se nemuze hybat,ma jeste porad nadvahu,z toho boli kolena a jine problemy,ale chodi vsude dost pesky,takze chuzi denne zvladne i hodinu.ja jsem si vytiskla 60denni jidelnicek pro inspiraci od Havlicka z poradu jste to,co jite a je to podobne co jim,ale ja si dost pridavam a kombinuju dle me chute.a na fb se ted vraci holky,co delali dietu uz pred rokem a maji bohuzel vsechno zpet,.ale otazkou je proc,nedodrzovali dietu,prejidali se,nebo neco jineho,nevim.ja nemam problem napsat o cemkoliv,jestli se mi to vrati ty kg,hodim to sem at si kazdy rozmysli,jak chce hubnout,nastesti se da vybrat z vice moznosti ve stravovani.mne nebavi pocitat kcal,ani vazit .
Odpovedať
Baby pe upresnenie hovorila som o dukanovej diete ako je popisana.....ak si ju niekto upravuje, pridava siv eci a podobne tak samozrejme, ze to moze byt uplne inac.....ja hovorim o dukanovej diete tak ako je zverejnena.....a ak uz je upravovana a pridavane veci a podobne tak uz to nie je dukanova dieta ci?...ved prave ze jojo efekt ako @pantanoli hovori je dost nezdravy pre telo....a clovek ked ide takto hore dole s vahou tak aj strie a podobne, ja mam sice 22,ale niekedy som robila delenu stravu, tiez mi vaha chodila hore dole a mam v okoli brucha noh same strie.....vlaste jojo efekt bol pre mna to podsttane, ze som vyhladala odbornu pomoc aneb trenera a poradcu pre vyzivu.....
Odpovedať
Profilova fotka
maaaaam kontaktne sosovkyyyyyyy :D prave som 20 minut nacvicovala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@saintovci chod radsej trenovat a nestaraj sa o nas alebo si najskor precitaj celu diskusiu...a preco drzia ludia niekolko rokov, ked ako ty pises po stvrtej faze ma byt vsetko v pohode??? tak asi dukanku nepoznas...precitaj si o diete poriadne a potom sa staraj...alebo ani nestaraj, pretoze o nas a "nasej" podoplnanej dietke vies akurat....nebudem sprosta...
Odpovedať
@saintovci my tady vsecky dodrzujeme svoju dietu,pridanou svyma zdravyma potravinama,takze to uz dukanka neni,jen dodrzujeme pravidla jak kombinovat bilkoviny se zeleninou hlavne na veceri kdyz vecer si uz telo sacharidy uklada a nestaci je zpalit.Mas pravdu v tom,ze pravidla v Dd jsou tvrda,ale vem to z te druhe stranky,pokud nekdo vyzkousel uz uplne vsecko a nezhubl,co mel delat,kdyz ani nadvaha mu nedovolila sportovat,ty klouby meli co nosit a o zadychavani se ani nemluvim.tak mu zbylo zkusit jeste dukana..sam si rozhodne,zda pokracovat nebo ukoncit..
Odpovedať
zeny nehadejme se,mne nebavi tady cist jak na sebe utocime.sem si chodime pro radu,pochvalit se,postezovat,napsat zkusenosti..krasne uz jsme tak co nam chybi??
Odpovedať
@pantaloni tak ale potom nehovorime o dukanovej diete :-) co som rada, lebo prave aj ydrava strava je yaloyena o nejedeni sacharidov poobede, resp len nizkokoncetrovanych..ja mam jedalnicek asi tk, ye na ranajkz jem v podstate co chcem, okrem prayenica, to je najnevhodnejsie na ranajky, resp vajcia no, napr si dam vianocku s dzemom, alebo chlebik celozrny s niecim, olovrant je bud celozrny chlebik so sunkou alebo rybickou,alebo dve porcie ovocia. obed normal, resp vacsinou je to masko so zemiakmi, ryba....v pripade ze mam chut na polievku tak iba polievka, a poobede v podstate len bielkoviny uky a nizko koncetrovane sacharidy, ked mam treningy tak ovocie, inak na veceru prazenicka,masko, zeleninka,,rybky, sem tam syry....ale mliecne vyrobky nie su moc prospesne pre telo, tak to az tak nejedavam....ale toto je zdrava strava, nie dieta....papam aj cokoladu :D aj vecer..ked ma nad 80% kakaa.....mne sa po tomto zlepsilo travenie, lebo som s nim mala problemy.....o klboch mi nieco vrav, mne posuvali cele koleno aj s pistalou a klincovali :-D ale zas ja mam sport strasne rada a vzdy si najdem nieco, ked mam bolesti tak idem plavat co nie je na klby narocne moc, ked bolesti nemam tak robim vsetko....ked som prisla do posilky, trener si zo mna robil srandu, som bola taky nemtak :D a ked vidim sama na sebe tie pokroky ( napr som nevedela urobit ani jedne klik na zaciatku, teraz ich robim so zdvihnutou jendou nohou a aspon 20 v serie) a tento pocit by som dopriala kazdej z vas....plus ked vidite ako sa vam telo formuje...odchadza tuk, zadok zaobluje, krasne sa crta chrbat....to je nadheraaa...a ta kondicka, uz ziadne zadychavanie ked vybehnete po schodoch.....to je uzasne..... @cukrik580.....mas pravdu bola som cvicit, a prepac, ze ja som necitala 490 stran, ale keby si si ty precitala, co som ja pisala v dvoch prispevkoch, tak by si zistila, ze ja som pisala o dukanovej diete ako o nej pise dukan a nie o tom ako si ju vy upravujete.
Odpovedať
ked uz hovorime o cviceni, jojo efekt nenastava preto, ze ked civcite vytvarate si svaly, a svaly spotrebuju neskutocne mnozstvo energie uz len na svoje bytie....cize potom ked aj jete viacej, tak nepriberate, lebo svaly si to beru na ich cinnost....co je super....a to netreba zdvihat 50kg cinky :D aj pilates je super...spevnuje svaly teloveho jadra :) vlastne kazda aktivita je super, rata sa aj upratovanie :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@saintovci nemyslela jsi to zle,ale pochopila jsi,ze my tady nedrzime 100%dukana ale vsecko zdrave jsme pridaly.ja ted delam drepy kazdy den 80,jinak se hrabu v zahrade a budu zase s dcerou chodit na bazen,take jsem mela snizenou funkci sz,ale po operaci jsem pribrala,a nemela zadnou fyzickou silu,ani na uvareni obeda.ted ji mam celou pryc,mam leky a hybu se v ramci mych sil,moznosti,nebo jak se mi chce..jim vsecko,ale od 15h uz si davam pozor na sacharidy..prijimam je jen ze zeleniny a bile maso nebo nejakou rybu.ja nestradam,aj hresim sladkostma dopoledne a nesere me to,i kdyz jsou to rychle cukry.
Odpovedať
@pantaloni iha to budes mat krasny zadocek :) dufam, ze ich robis pekne drepy cez paty :) lebo ja osobne ked som ukazala trenerovi drep, tak samozrejme cez spicky :D som ja hotentot :D
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyy, klud uz some to tu riesili 100 krat, nemusime sa hadat. :-) Pekne usmev na tvar, dnesna vaha na minime 70,2 kg, tak sa teste so mnou R: jogurt, cerstve cucoriedky, toast D: uhorka, 2 kocky cokolady O: kuracie prsia, nudle, uhorkovy salat Ol: latte V: varena spargla zapecena so sunkou a syrom, jogurtovy dressing
Odpovedať
Čafte baby. Dnes mám žravý deň. Mám strašnú svalovicu z tej mojej záhrady. Telo si pýta sladké na energiu. R - celozrnné cereálie s mliekom, káva, čaj D - jahodová jogobela+5ks celozrnné BB, kúsok torty Po mojej desiate sa mi telo ukľudnilo a o hodinku to budú zase zajačie pečienky na cibuľke. Inak pre ostatných členov rodiny idem spraviť granatír. A keďže mám dnes sladký deň, na olovrant to bude otrubová kaša. V - proteín
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka ja sa nehadam a veeeeelmi sa s tebou tesiiiim,len tak dalej
Odpovedať
@merulka Tesim se s tebou,ze uz ti vaha zase klesa,uz bylo na case,sak papkas zdrave,asi se te uz lekla.Uz mam dcerku doma,upekla jsem 2chlebiky dukanovsky a jeden z celozrnny z mouky Lidlu,co doporucovala Xena.Jdu drepovat,starsi dcera jak videla jak dreme s malou a stoname u toho,podotkla Ja ti sanitku volat nebudu,tak jsem se smala ze sanitku,asi byl na me zajimavy pohled..sranda musi byt.
Odpovedať
@pantaloni to je zlatá dcérenka. Vidíš ???? Bojí sa o maminku. :-) :-)
Odpovedať
Jeste se musim pochvalit s vama,jako odmenu jsem si dnes jak jsem zadelala testo na chleby koupila krasnou modrou tuniku a bile boty otevrene na leto k satam aj ke kalhotum,a jak mne uz ted nikde z boku nepreteka takoveto bricho ktere podpiraly rifle,mam z toho radost.Uz me dnes 2 lidi pochvalili,ze to vypada dobre..no uz jen toto slyset mi zveda zase o neco sebevedomi kocky..Drzme se vsecky,at jsme spokojene a neodolatelne aspon same pro sebe,pak to z nas vyzaruje na vsechny kolem...
Odpovedať
@11xena11 nevim jestli se boji,ale vzdy se smeje jak nas pozoruje pri psani diplomky k maturite,ze ona by to ohrala..tak jdu na to..
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni starsia by sa mala pridat ku vam, nech si oddychne od ucenia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ja som si kupila nove rifle motivacne, uz ich obleciem aj zapne, ale stale v nich vyzeram napchata, ale tak dufam, ze bududci mesiac uz budu dobre :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka na to mozes vziat jed,ze ti budu dobre.....len do toho
Odpovedať
@merulka ty je obleces,vim to,jen at ti pak nepadaji jako mne,musim mit s elastanem,at drzi na fest,kdyz jsou na boky a ne do pasu..
Odpovedať
Profilova fotka
vecera :-) ked uz je ta sparglova sezona :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka mnaaaam
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcata ahojte drzim drhy den piekla ste niektore tie chlebiky? z krabich tyciniek,alebo tie zemlicky robila som chcem sa len opytat jednu vec :aj nicim vytierate a vysypete plechy?mne sa ten chlebik pripiekol a nesiel von z toho :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@katkazaborska jednoznacne treba bud papier na pecenie alebo silikonove formicky
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka dobre dakujem :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?