Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni tak ok bo som sa zlaklaaaaa
Odpovedať
@merulka som polichotená tvojim záujmom o môj zadok. :-D :-D :-D Minuli sa mi citróny , tak som mala len tú jednu dávku. Na váhe nič. Dnes sa snažím o Bštvrtok. Zatiaľ mám v sebe mlieko, cottage, morčaciu šunku. Po včerajšom voľne mám svalovicu. Bola som v záhrade(sadila som, okopávala, z chodníka som likvidovala burinu...) Dnes mám vyložené noci a sviatkujem s CZ a AT. :-D :-D :-D. Takže aj muž prišiel z týždňovky. Našťastie mám navarené zo včera.
Odpovedať
@pantaloni s tými drepmi ťa obdivujem. Ja som už toľko krát začala brušáky, že už to ani nepočítam. Aj rotanu som si kúpila. Nemá ma kto k tomu dokopať. Super, že máš dcéru, ktorá drží nad tebou ruku. Mňa nemá kto dokopať. ]-( ]-( Lenivá som ako veš. Ale zasa si máknem na záhrade. Vždy som tak príjemne KO. Ako teraz. Radosť pozrieť do záhrady. Som hrdá na svoj kvetinový park. A s tými otrubami, ani som si to vlastne neuvedomila, ale máš pravdu. Včera večer som len tak zapila s Bolerom(zasa som skoro na ne zabudla). Bože a čo mi potom robili črevá, no katastrofa(ešte ma aj dulo jak kozu). ;-) Máš super nápad, rozdeliť to nadrobno(keď nebude chuť na kašu), momentálne ich zasa len zapíjam.
Odpovedať
@merulka prosím ťa prepáč. Až teraz čítam, že som zle prečítala žalúdok. Zmenila som na zadok. No neni som šiši?? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D obidve končí na :dok :-D :-D :-D Blbá a ešte aj slepá.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 :-D :-D :-D :-D :-D sisi, no ved aj zadok ma zaujima. Uz aj pantaloni na nom maka, len ja ho mam ako lodny kufor este :-D Dnes tiez BL den, ale na ranajky som ochutnala z rebarboroveho dzemu. Muz mi kupil rebarboru na trznici, ale sisi, kupil len 5 stoniek, tak mi vyslo len na dva pohare. No co uz, ked si sama nejdem nakupit.
Odpovedať
Profilova fotka
inac aj @myjuska sa nam nejak stratila. Este dietujes?
Odpovedať
@Xena s tema otrubama jsem ti napsala moji zkusenost,ktera se mi stala,kdyz jsem dala celou davku do mleka a vypila-nevyspala jsem se,hrozne ty krece.Jinak vcera jsem je mela jen v tiramisu,ale zas to nebyla cela davka,takze jsem si mela dat jeste 2PL,Ale pekla jsem kamosce piskoty dukan,tak jsem je vecer uz nejedla,at mi neni zle.A vaha me klesla aj tak o 20dkg.takze si s tim hlavu lamat nebudu,mam jen BZ dny a dopol.jim vsecko..aj zelatinove bonbony,normalne se cele dopoledne dopuju cukrama z ovoce,suseneho ovoce aj medvidku,ted mam zelen.polevku s kurec.masem,nudle z mungo fazolek..a pak jak dojde mala opet 80drepu do ne,pak zvysujeme,ale nohy uz boli zezadu,asi to zpevnuje nebo protahuje.jinak cely tyden jsem nepila protein,at vypozoruju ty otruby..
Odpovedať
Môj dnešný obed: 2ks párky, 2ks palacinky(nie dukan)suché
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky tak som dnes zacala,tak drzte palce..zatial vse ok len som nedostala kupit vsetko ..v lidli nic katastrofa nieco v kauflande... ovsene otruby nemozne zohnat...mam jedny a budem musiet este zohnat.som kavickarka kolko kav denne mozem s nizkotucnym mliekom?
Odpovedať
Profilova fotka
a na obed som i dala kuracie prsia na vode dusene s kari korenim a k tomu dresing z nizkotucneho jogurtu-mnamka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katkazaborska kavu mozes s nizkotucnym mliekom kolko chces :-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze dnes zas BL den R: otrubove toasty s rebarborovym dzemom D: uvarene vajicko O: hovadzia minutka Ol: latte, jogurt V: bud zavinac alebo kuracie prsia alebo len proteinovy napoj.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby to na SK asi dnes nieje statny sviatok ako tuna co?
Odpovedať
@merulka my sme mali sviatok včera
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka nie, vcera sme boli domka :-D
Odpovedať
@katkazaborska dobre si to v Kauflande prekutala? Tam tie ovsenné otruby majú vždy.
Odpovedať
@katkazaborska v Lidli kupujem nízkotučný cottage, 0,5%mlieko, nízkotučný tvaroh, údenáča, kyslé ryby, párky s vysokým % mäsa, kuraciu a morčaciu šunku.
Odpovedať
Takže už viem aký bude olovrant a večera: Ol - jogurt, otruby V - zajačie pečienky na cibuľke(už dávno som nemala)
Odpovedať
@11xena11 tak ty pecienky mam rada aj ja a k tomu okurkovy salat.dnes uz delam 2.dzban s mochitem,matu jsem si otrhala na zahradce,supla citrony,limety trtinovy cukr a sirup z agave bio a misku ledu,no kocky-to jedovate bolero se k tomu nemuze rovnat,pry je to detoxikacni napoj kdyz se udela bez sody jen s filtrovanou vodou.chutna skvele.
Odpovedať
@11xena11 jinak ty drepy to je fakt uz makacka-ledva jsem zlezka ze schodu,jak se mi nohy podlamuju,jdu si odpocinout k tv a pit moje mochito nez to dcerky vysosaju jak vcelky,v ne budu asi polomrtva ..
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zabudla, ze to u nas len osmeho je volno, tu bolo aj vcera volno a dnes je nanebovstupenie, tiez statny sviatok. A ja cakam ako puk na family, ze budem na skype a nikde nikoho....no jasne, ked vsetci makaji, chudatenka moje.
Odpovedať
Kočky idem sa vyžalovať :-S DD držím od 5.2.2013 začínala som na 70kg pri výške 168cm. Po troch mesiacoch som dala dole 9 kg a teraz už štvrtý deň len žeriem :-( to je ten správny výraz...teraz som sa postavila na váhu a tam že 65kg. Naozaj je veľmi dôležité neporušovať. ]-( Neviem čo ďalej, či začať znova alebo skúsiť 90 dňovú dietu. Prefackajte ma baby ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
@suzzzana plesk plesk. To za 4 dni ti vybehli 4 kila? Pekne krasne nabehni na prvu fazu 3 dni a pokracuj. Ja 90 dnovku neznasam, ale mozno niekomu sedi viac.
Odpovedať
@suzzzana samozrejme, ze to tak je, vdaka diete sa ti spomalil metabolizmus atelo ti nevie vytvarat enzymy na travenie inych jedal.....skor sa musis rozhodnut ci budes dietovat do konca zivota aby si si udrzala vahu,alebo sa zacnes stravovat spravne a investujes cas a energiu do cvicenia a schudnes na trvalo.....ja som tak schudla, a mam dni kedy fakt zeriem a nepriberiem vobec nic....lebo mam konecne zrychleny metabolizmus.....idem radsej na trening :-) nech nevidim ako sa nicite nejakym dukanom o ktorom sa vsade pise do jakych vaznych zdravotnych problemov moze doviezt
Odpovedať
@merulka to až z takej dialky? to po blizku nebolo nic?
Odpovedať
Profilova fotka
@hamajka pochodila som dost salonov v KE, a potom som bola na svadobnej vystave v BA, tam som videla jedny saty naaaaadherne (podla mna samozrejme) a sla som do salonu len koli nim, no a ten bol v senci. Az tak hrozne to nebolo, lebo vtedy som pracovala v BA, takze sa to dalo zvladnut. Len vratenie siat bol problem, nastastie som mala ochotnych kamosov co to mali po ceste.
Odpovedať
@merulka zaujímave teda,...ja som bola včera v polsku poskušala som zopár šiat ale nejako extra ma nezaujali až na jedny ale tie stály 1000 eur ale boli nááááááááádherne,...môžem len posnívať :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@suzzzana presne ako vravi merulka,nabehni na 1fazu a davaj pozor,ved vies ako budes bomba vyzerat ked si oblecies daco fasa maleeee?
Odpovedať
Profilova fotka
@saintovci tak chod na trening a nemiesaj sa do nas,ked nie si dukanka. Ked spravne dodrzujes nemoze sa nic stat,poznam ludi co to drzia uz viac rokov aj sa najedia aj porusia dd vsetko s mierou a nic im nieje,kazdy si to musim regulovat sam a poznam ludi co cviciaccely zivot a su ako gule.
Odpovedať
@atota tak si precitaj nazory odbornikov...mozno dooooooost zmenis nazor....alebo vyzivovych poradcov....ja som za tri mesiace schudla 12kil, zdravou stravou a cvicenim....a nie som v mojom okoli jedina.....http://www.chudnutie-ako.sk/diety-nepomozu/dukanova-dieta/ ... jedne z clankov.....pva faza len bielkoviny- odchod obliciek.....a preco drzia tu dietu viac rokov? ved po 4 faza mas svoju vahu a uz nepriberas ako hovoria nie? staci trochu pouzit google....dukanova dieta sama o sebe je velke zlo....hovorim teraz o dukanovej diete itself......a vazne starat sa uz nebudem, taketo telo znicujuce diety su pre ludi, ktorym sa nechce pohnut zadkom za dobrou postavou....tym nechcem nikoho urazit.....ale kolke z vas chodia do posilky? behat? pravidelne cvicia? a poriadne? asi nikto, lebo vyziva dukanovej diety presnej dukanovej diety na to vyzivovo ani nema, telo by skolabovalo.....snad som aspon par z vas dala do hlavy chrobaka a zacnu fakt trosku viac zaujimat co je zdrava strava a skutocne chudnutie......a nie nejaka faza ktora je tvorena z bielkovin....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?