Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@atota nevadí. Čo by to vadilo. Kedy si ich dáš, vtedy ich máš. Ja som ale nejak už naporogramovaná na štvrtky. Aj môj celý človek už je zvyknutý. Vie, že nemá byť hladný a má dať pokoj s vyžieraním. Teraz som prišla z rodička, takže až teraz varím kašu na olovrant. Dnes vôbec necítim hlad.
Odpovedať
@11xena11 Nechej ji,sak chuderka mela bi dny po sobe,at papka zeleninku a vychutnava si ju dosytosti.Mne zacina pobolivat opet hlava,vzdy vecer u bi dne.
Odpovedať
@merulka prečo sa trápiš s toľkými Bdňami. Pomáha to aspoň?
Odpovedať
@pantaloni chýba cukor. Že ?! Ja vtedy pijem jak blázen. Varím si stále bylinkové čaje. Okrem tej 1,5L fľaše s vodou.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni stitna zlaza je fakt na prd, hruza ake problemy vie narobit. :-| Tiez sa chcem zajtra vazit, ci mi zisli tie vikendove kila. Ale na veceru sa teda netesi, mame pozvaych hosti, svagrinu s partnerom a manzelovho najlepsieho kamarata s partnerkou. (sranda, tu vo FR sa uz nikto nesobasi, odkedy maju registrovane partnerstva, lebo je to vraj rychlejsie....smutne) Idem piect jahnacie stehno, tak z neho si dam a pre seba spravim dietnu panna cottu a im normalnu, len dufam, ze odolam vinu....ja uz som fakt ako alkoholik (ze Xeni :-D). Pivo a vino je jedina vec co mi chyba, ale az ako jar zacala mam take chute alkoholove.... ]-(
Odpovedať
@merulka :-D :-D :-D :-D :-D gá, gá, gá..........
Odpovedať
@atota Jak to baby na FB napsaly a nafotily,opsala jsem ti to.Takova zkusena kucharka jako ty da pozor u trouby a pichne do kolace spejli,pro kontrolu.Na fotkach to vypadalo prudce jedle a ten rez mel okraje zdobene tvarohem jako skutecny dortovy rez,pani se s tim pohrala a papkala cela jeji rodinka,jsou fakt sikovne,co dokazou,ja furt nemam rebarboru,zitra smer Lidl,chcu to aj ja.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 som si nasla system, ze 4 alebo 5 zeleninovych a 2-3 bielkovinove. Ale aj ked mam cisto bielkoviny, vzdy mam v strave nejaku cibulu, alebo kusok ovocia. Teraz boli 3 BL len koli tomu, ze vaha supsla dost hore a cez vikend bol alkohol a prehresky.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni u nas nemali v Lidli, ale este skusim na trznici ci nahodou uz niekto nepredava. Tu sa daju kupit aj lekvare a presnidavky aj jogurty rebarborove, ale vsade je kopa cukru, este viac ako inde, kedze rebarbora je kysla, tak to vykryvaju
Odpovedať
@11xena11 Mas pravdu chybi cukr,mam to uz vypozorovane,ja jeste mam aj nizky tlak,tak mam v sobe aj caje ten detoxikacni,on chutna a voni mi,ale ty tlaky,uz mam ibalgin.
Odpovedať
@merulka Je na prd,ale ja uz ji mam celou pryc,proto mi stale nastavuji hormony a TSH mam mit na nule a mam 1.Tak pomalu mi to pridavaji,nez pojedu v zari opet po roce na radiojod do Prahy na 3dny na kompletni snimkovani..To zas dojedu jak kula,minule jsem vysadila 1mesic leky dopredu,malo jedla a +6kg hore.Snad to dam zase dole,neda se to nabirani zastavit bez leku,leti to samo jak prastene i kdybyste cely den nejedli.Proto Habera kdyz kritizuje lidi s nadvahou a nevi nic,ma si dat pred kamerou facku at se nechova jak k...t.chudak chlapec,a zpivat umi.
Odpovedať
@merulka Tak tady jsem na to jeste nenarazila,jinak bych zkusila.chci si koupit rakytnikovy dzem jak ho uvidim,nejlip s fruktozou-to je ovocny cukr,takze zase opet jen dopoledne.a mam po ruce dia bonbony s alkoholovym cukrem bez kcal,tak cumlam a oblbuju telo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@merulka A chudnes po tech bi dnech?Nekdy to uz nefunguje jak se dieti dlouho nebo je telo zvykle.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni dnes som sa nevazila, ale brucho splaslo. Vazit sa budem zajtra :-)
Odpovedať
@pantaloni @merulka Aj ja som sa preto pýtala na tie Bdni.Či to stále funguje.
Odpovedať
Takže kaša je zjedená. Nejako som blbo posunula jedálniček. Za hodinu musím vypiť večeru. To všetko to rodičko. ]-( ]-( Takže zajtra máme váženie. Už som zvedavá. Pantaloni ty si z Moravy alebo z Čiech.?Píšeš taký zvláštny dialekt. Ani tak, ani tak :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ja som stale v druhej faze, takze striedam BL a BZ (nikdy nerobim biele dni, to by ma slahlo :-D) a najlepsie mi to vyhovuje 5/2 alebo 4/3. Skusala som 2/2 aj 1/1 aj 3/3, ale lepsie mi je mat stredu, stvrtok (popripade aj utorok) ako BL den a ostatne zeleninove. Len teraz po ikende som si to posunula uz na pondelok.
Odpovedať
@merulka áááá do kelu prepáč. Ja , že už si v 3.F. Tak potom OK. Ja som mala 1/1. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@merulka moja je hotova uz len cakam este asi hodku no laka ma urobit este ten vyssi recept co dala pantaloni ale uz nstiham prave prichadza navsteva tak v noci alebo zajtra
Odpovedať
ahojte. aj ja som držala dukanovu diétu. za necelé 2 mesiace som schudla 6 kg. (z 58 na 52). zo začiatku som mala strašný pocit hladu - prvé 2-3 dni. potom to už bolo v pohode. drží sa celkom ľahko, aj keď popri práci je to náročnejšie. odporúčané ovsené otruby sú ale podľa mňa na figu - ja som ich potom už nepoužívala. po skončení (sekla som s tým) som si cca 6 mesiacov udržala váhu, potom som postupne pribrala 3 kilá nazad. teraz som si kúpila knihu s receptami, tak začnem diétu znova. a dúfam, že ju dotiahnem dokonca po 4tú fázu. všetkým držím palce pri chudnutí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@atota veru ten rebarborovy by som si aj ja dala, len zohnat rebarboru.
Odpovedať
@11xena11 Ja su z Moravy,z Hradiste,ale pisu jak se mi chce,aj dialektem,takto u nas mluvime,jinak pisu spisovne.Sak tady to snad neva?
Odpovedať
@11xena11 Zlatko,ty mi rozumis,a protein uz jsem vypila,nevim dokdy vydrzim vzhuru kdyz me ta hlava nechce dat pokoj..
Odpovedať
@vendy_v No ale to jsi aj tak stihla,to se ti chce znovu do toho jen kvuli 3kilum?
Odpovedať
@merulka Tak nejak jsem aj ja drzela po vikende,to abychom zase nacali dalsi virtualni sampus pro tebe,to nas o chvilu dobehnes do konce,ze?aj ja citim uz placate bricho.
Odpovedať
@pantaloni preto som sa pýtala, lebo tvoj dialekt sa mi zdal povedomý. Na Strání mám kámošku a chodím plávať do Uh. Brodu. :-D :-D :-D Hlavu si nevšímaj a ona sviňa prestane. A možno to robí aj dnešné počasie. :-| Teš sa , že ťa nebolia zuby, to ťa ukľudní :-D :-D :-D
Odpovedať
@merulka teraz mali rebarboru v Lidli. To ti asi nepomôže.
Odpovedať
Pá baby. Ráno váženie!!!!!!!!!! ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni vobec neva
Odpovedať
@11xena11 Tak jak budes vedet kdy pujdes na ten bazen do Brodu,dej vedet a ja na Delfin dorazim aj s malou nebo sama za tebou..Mysli na to..Taky jdu spat.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?