Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
@11xena11 no veď ja som robila original tiramisu a to im nechutilo...a zázrakom,to moje,že mnam...
Odpovedať
@merulka Proteinový nemím profitar,ale hlavně,že mám na něj nějaké recepty na vánočku nebo tak nějak,musela bych kuknut do sešitu,ale mám original protein ze zdravé výživy,sášek 1 porce 20fr má 20gr bílkovin s min.tuku a cukru,je super,normálně se do 2.f nemá pít,ale kočky,kterým dlouho stála váha to jinde pily večer po večeři.Já prostě,když nemám chuť na tzv.normální maso/BÍLKOVINY/ piju toto v mléce a nepřiberu z něho,zapíjím tím někdy sladkosti a nepřibírám.Taky jsem dostala na mail rozpis,že když chceš hubnout rychlejc,tak to vlastně piješ ráno místo snídaně a pak večer aj pozdě.Má to černý obal WHITE PROTEINE 80%,a nekupuju celé velké 600gr balení ale beru si ty sáčkové 1porce a aromy si střídám jak mám chut,paní se vždy usmívá,že si nesu večeřičku.Jinak se mi nějak seká noťas,tak někdy nepíšu,nemám jak,jen čtu v mobilu.
Odpovedať
@merulka Ale holky na FB si kupují jen ten profitar, a pečou z něho pořád něco.Já chci zkusit ten protein udělát domácí zmrzku,takže to pak šupnu k tomu místo sušeného mléka a chtěla bych si zkusit někde najít recept na vlastní proteinové tyčinky,už jsem je někde viděla,ale já trouba si to nezapsala jak dělávám a nevím,kde to bylo.pak bych vám to taky dala opsat sem,ať máte nějaké dobré super věci na dietku a udržení nebo hubnutí,jak kdo potřebuje..ale hledám stále..
Odpovedať
@11xena11 Podle mě dobrý,tam kde píšou u sacharidů i vlákninu,to je výhoda pro nás,takže tu vlákninu vlastně odečítáš z té gramáže,šak těstoviny mají kolem 70% sacharidů na 100gr,už jsem si sehnala z kukuřičné mouky tzv.LOW KARB špagety.ani celozrnné nemají takové dobré složení,má to mít nízký glikemický index kvůli cukru do krve a u rýže je to úplně fuk,jestli je tzv.bílá,tmavá-hnědá nebo kterého šlaka,vařením se ten glykemický index u každé stejně zvyšuje a surovou ji stejně nikdo nepozře,tady pan dukan dost oblboval,a já hloupá se té tmavé snad nezbavím,vůbec mi nechutná a ještě byla dost drahá..teď jak jsem ve 3.f,dost informací si načtu a dává všecko smysl,proč některé baby přibírají zpět váhu,nemají informace,chuderky se dřou,dodržují 100% dukana a pak někdy šup a je něco zpět nebo i všecko zpět.proto vám ty informace sem budu dopisovat a vy to taky pište a komentujte..
Odpovedať
Složení mojeho WHEY PROTEINU 80,některé mají 50%,některé 100% i jiné,záleží na složení a účelu.mně dost chutná ten banánový,když nesmím moc divočit s banánama ve 100gr-v porci/25gr/ energetická hodnota 1562kj/368kcal-390kj/92kcal energie je stejná jako u 2ks jogurtů v porovnání bílkoviny 80gr-20gr v 1porci sacharidy 7,5gr-0,75gr v 1porci-což nezvládne ani activie bílá tuk 2gr-0,5gr v 1porci minerální látky a vitamín-to mě dost zaujalo,že to má,takže: vápník 500mg-62%,125 mg-15% v 1 porci hořčík 75mg-20%,19mg-5% je vyrobený z bílkovin živočišného původu,obohacených o aminokyseliny L-taurin,L-glutamin,no to přesně pan dukan nedoporučoval do 1.ani 2.f,ale mě někdy maso leze už i ušima a to ostatní taky.takže mě prosím neodsuzujte,že to občsa vypiju,ale chutná to a hubne se po tom.třeba syrovátka je pro mě utrpení,ten sáček co mám,bych nedala už ani svému psíkovi,ve vodě hrozné a o ničem..pište své zkušenosti.
Odpovedať
@11xena11 taky jsem se tomu divila,že břicho nafouklé a zafungovalo to i s menzesom,to s dukanem se mi ještě nestalo,ale tak zas nějak to neřeším,protože vím,že jak si dám něco opravdu chuťově pro mě úžasného,tak mi to poskočí nahoru a budu na stejnom,aj to tak beru..třeba to využijí holky,co chtějí dát ještě něco dole a dlouho stojí na váze a neví jak,ti fitnesáci ví proč to pijí..já to piju tak 3krát do týdne,začla jsem zafungovalo to.ale kdo ví,jak to bude fungovat na ostatní..že by samá Cindy Crawford tady pak psala? :-D :-D :-D babulky jdu spat,dobrou,sladkou hubenou noc.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni jeeej dakujem, presne toto ma moj muz doma uz asi pol roka, ked ho na jeden tyzden chytilo, ze ide cvicit s cinkami a stoji mi to v kuchyni. Obrovska pixla s cokoladovou prichutou. Tak to je pecka, este pockam take 2 kila a obcas si to spravim potom, alebo pridam ku cokoladovym susienkam. A receptom by som sa potesila, aj na proteinovu tycinku nejaku aj na tu vianocku. Ked budes mat potom kusok casu, tak to sem napis. Kocky krasny vikend vam prajem a drzte prsty nech na tej oslave odolam lakocinkam a alkoholu hlavne :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@atota no vidis ako dobre ti to ide :) a co tak papas ze zrazu vsetko zislo prec z teba ?
Odpovedať
@pantaloni prosím ťa a aký je rozdiel medzi Protein 50, 70 a 80 ? Nie je to nejak rozdelené, že pred a po cvičení a nejaký na svalovú hmotu - priberanie? Ešte v tomto by som chcela mať jasno. Ako náhrada za večeru by sa mi to zdalo skvelé, keďže sa odporúča večerať už len bielkoviny.
Odpovedať
Dievčatá dnes je úžasný deň "D". Hurá mojich 62kg je späť. :-D :-D :-D :-D :-D Po mesiaci. Ale posledný týždeň bola skutočne makačka. Teraz rozmýšľam, čo vlastne pomohlo. Čaj zo zeleného jačmeňa? Spln ?Tiramisu ? Bielkovinové večere? Bol to taký týždeň 3.F. bez hodov(alebo toto?). Teraz zasa budem mať dilemu ! ]-( ]-( . Keby som na to prišla, možno by som ozaj raz mala tých vysnívaných 60kg(bola by som síce už vychrtlá, ale nedá mi to pokoja :-) :-) )
Odpovedať
@11xena11 rob ďalší týždeň tak ako doteraz a budeš mať tých 60kg;-) ...samozrejme okrem toho splnu,ten neovplyvnis:-) ...ten čaj si kde kupila?
Odpovedať
@layte dík za radu :-D :-D :-D :-D Ten čaj som si objednala z internetu z : mojalekaren.sk
Odpovedať
Článok sa načítava...
@pantaloni už som si tie proteiny preštudovala. našla som aj toto : Night 80 Protein - Vision Nutrition Balenie Príchuť Bežná cena Ušetríte 2,25 kg Mix 55.22 € 10% 49.70 € 690 g Mix 21.44 € 10% 19.30 € Informácie o produkte: Stručný popis: Night 80 Protein - Vision Nutrition: Postupne vstrebateľný proteín, ktorý ochráni svaly najmä počas spánku alebo pri dlhších pauzách medzi jedlami. Popis produktu: Night 80 Protein - Vision Nutrition NIGHT 80 PROTEIN micelárny kazeín. - Postupne vstrebateľný proteín, ktorý ochráni svaly najmä počas spánku alebo pri dlhších pauzách medzi jedlami. NIGHT 80 PROTEIN MICALLAR casein - vhodné pre športovcov, sa sladidlami. NIGHT 80 PROTEIN micelárny kazeín je postupne vstrebateľný proteín s relatívne rýchlym nástupom a postupným uvoľňovaním aminokyselín do krvi. Tento proces trvá pomerne dlhú dobu, cca 7 - 8 hodín. Z tohto dôvodu je veľmi vhodný pre preklenutie dlhšieho časového úseku, v ktorom z nejakého dôvodu nie je možné dopĺňať bielkoviny. Predovšetkým v noci (preto NIGHT PROTEIN). Je však vhodné používať tento liek v prípade potreby aj ako denný proteín. Nie vždy máme čas a možnosť dopĺňať bielkoviny v krátkych intervaloch. Veľmi efektívne je využitie tohto lieku pri redukčných diétach. Vzhľadom k vyššie uvedeným vlastnostiam sa NIGHT 80 PROTEIN micelárny kazeín chová antikatabolicky. To znamená, že zabraňuje strate svalovej hmoty. Navyše pomerne dobre zasýti. Je to skutočne univerzálny pomocník, ktorý nesklame. Dávkovanie: Odporúčané dávkovanie: 1 - 3 x denne vrecúško prípravku rozmiešaného v 200 - 250 ml mlieka alebo vody. Prvú dávku po ráno, druhú popoludní a tretiu pred spaním spaním. Prípadnú jednu dávku iba pred spaním. Jeden sáčok (dávka) obsahuje 30 g prípravku. Tabuľka nutričných hodnôt: Príchute: Mix: čokoláda, vanilka, jahoda, káva. Tento spôsob balenia dáva Vašej výžive nový rozmer. Žiadne odmeriavanie a odsypávanie nie je nutné, všetko je pripravené v jednotlivých vreckách. V každom sáčku - dávke sa nachádza 30 g vysoko kvalitného perfektne rozpustného NIGHT 80 PROTEIN MICELLAR casein. Už nemusíte odmeriavať potrebné množstvo, ani odsypávat potrebnú po tréningovú dávku do rôznych nádob alebo vreciek. Balenie: 690 g (23 sáčkov / 30 g) 2250 g (75 sáčkov / 30 g) Priemerné výživové hodnoty: v 100 g v dávke (30 g) Energetická hodnota 1479,17 kJ / 354,34 kcal 443,75 kJ /106,3 kcal Bielkoviny 80,22 g 24,07 g Sacharidy 5,53 g 1,66 g Tuk 1,26 g 0,38 g Aminokyselinové spektrum v 100 g: Esenciálne aminokyseliny: Neesenciálne aminokyseliny: L-histidín 2141,9 mg L-arginine 2775,6 mg L-izoleucín 4035,07 mg L-Glycine 1331,7 mg L-leucine 7115,5 mg L-aspartic acid 5487 mg L-lysine 5928,3 mg L-cysteín 264,7 mg L-metionín 1652,5 mg L-PROLINE 9843 mg L-fenylalanínu 3762,3 mg L-alanín 2310,3 mg L-treonín 3096,5 mg L-serín 3762,3 mg L-tryptophan 1403,9 mg L-glutamic acid 15795,3 mg L-Valin 4973,6 mg L-tyrozín 3754,3 mg Zloženie: Micelárny kazeín, aróma (príchuť uvedená na veku), pre príchuť jahoda farbivo červená repa, pre príchuť čokoláda, oriešok a káva kakaový prášok, zmes vitamínov, sladidlá: Sucralose, acessulfam K.
Odpovedať
@pantaloni kámoška moja namotala si ma. Objednala som to. 20eur ma nezabije. To bude na mesiac večera. Ak sa to osvedčí a bude mi to chutiť tak doobjednám. :-D :-D Píšu, že pomáha aj pri redukcii váhy, takže...vidíš čo spraví dobrá reklama ??
Odpovedať
Baby to je rýchlosť. Už mi aj volali, že mi to v pondelok poobede dovezú. To si dávam sama sebe ako darček pre radosť. :-D :-D
Odpovedať
@11xena11 Night 80 má dobré složení,tu ber má na 1 porci cca 30gr asi 24gr bílkovin,tzn.že ti to ochrání svaly,a máš to jako když sníš vaničku tvarohu nízkotučného o hmotnosti 250gr,akorát ten protein má hlavně výživu,co v tom tvarohu nenajdeš.Záleží,jestli chceš váhu udržovat nebo hubnout,já udržuju,ale hubnu s tím,prostě večer to pij v mléku jako poslední večeři,u mě normálka aj ve 21h jako včera,nedělá to nic opravdu se nemusíš bát,svaly ti to nezvětší,na to je něco jiného úplně,je to výživa svalů.Já chci právě i zmrzku z toho udělat a dat zmrazit do kostiček do mrazáku.ten tvůj protein je ještě lepší,někdo to pije i ráno s vločkama místo mléka,ale já jím i 3vejce na smažinici atak,takže to by bylo už moc.Na váhu asi 60kg potřebuješ 60gr bílkoviny minimálně,ať máš výživu svalů,když zvládneš o něco víc,hubneš.Takže při 5porcí jídla denně si to musíš spočítat,kde co sníš,kdybys byla jen na koktejlu,což je nesmysl musíš vypít 3denně 3x24gr ale nejsi kulturista.Zkus třeba jen vešer pít,pokud máš větší balení a máš vyhráno,jadna kočka která stála s váhou to pila 2měsíce a pak se pohla a držela dietu podobnou jako dukan,ale ještě každý večer i běhala..Nebo podle sebe,mně stačí 3krát v týdnu a netloustnu..
Odpovedať
@11xena11 Ne že po měsíci napíšeš,že ti aj kosti odpadly moja.. :-D :-D :-D
Odpovedať
Slíbila jsem recept na PROTEINOVOU VÁNOČKU,12pl vanilkového nebo banánového proteinu, 2pl sušené syrovátky,sůl,1pl prášku do pečiva,-smíchat a pak 4pl jogurtu,3vejce,2pl vody a 1pl oleje,namočené goji.je lepší ty bílky našlehat,drží to pohromadě,takže i koláčky jdou.péct podle trouby-takže zkuste špejlí cca 30min při 175c odhadem..
Odpovedať
@melbe poradim ti asi co bych udelala ja.Nemuzes jen pit cely tyden proteinovy napoj vecer a doufat,ze timto zhubnes.Zkus vydrzet 2.f. Dukanky a timto si mas dopomoct,pak uberes napr.jen 3krat tydne tento napoj na udrzeni.V techto hnusnych vedrech,to piti proteinu me nadchlo,nebo nektere sladkosti od dukana nemam chut uz pect,a to jsem je milovala a zkousela stale neco.spocitej si vahu na 1kg musis mit na udrzeni vahy 1gr bilkovin.u me se to pohybuje kolem 90gr bilkovin a mam vahu 63,3 uz dlouho ale ja uz jen udrzuju.ale hlavne vypiju 4l vody s citronem.
Odpovedať
@11xena11 Zapomnela jsem ti odpovedet v cem je ten hlavni rozdil 50-80-100% protein-cim vyssi cislo,tim vic ma kvalitnich bilkovin a je i vyssi cena..Ale to uz mozna zjistilas i sama,zlata stredni cesta je 80%.
Odpovedať
@pantaloni ty si tá najochotnejšia žena na svete. Toto som ešte nezažila. Som rada, že ťa tu máme. ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@misipajka presla som do 3f a zatial neprehanam ,pijem vela vody ,chodim stale curat a kazdu chvilu papam tiramisu.pisala som ti osobne ked chodis v ke do skoly,ze ci nechces brigadu alebo tvoje kamosky-potrebujem dievcata na ochutnavky nie stale len obcas daco malinko si privyrobit
Odpovedať
@atota tie ochutnávky by bral môj chlap. Nechceš ho ? :-D :-D :-D :-D :-D :-D nemusela by som toľko variť :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 chlapov neberieme lebo,ze vraj nie su taky sikovny ako my zeny tak bohuzial musis varit ale posielaj ho niekedy do sieti tam je vela ochutnavok tak by sa aj najedol aj napil a usetrene :-D :-D :-D ,ale naozaj potrbujem volajake sikulky studentky no z kosic alebo okolia...
Odpovedať
@11xena11 dekuju,ale neprehanej.Kdyz muzu,tak se vam snazit poradit.A ty objednej kybl sampusu a prepravku jahod,tento tyden posledni 3.f.Ale co si budem nalhavat,4.f neni.
Odpovedať
@11xena11 Jeste ten tvuj night protein 80%,ma primo v nazvu na co funguje,spis a pracuje to v noci na svalech,existuji i denni napr.60,ale pres den my jime bilkoviny-jsme naucene dukanem,ale kdybys rano nestihala,a vedela ze budes dlouho dopol.bez jidla,pijes to rano napr.k tem cerealiim.proteinove tycinky maji 32% nebo 20%protein a moc sacharidu nebo tuku..nedokazou tolik jak ten napoj.
Odpovedať
@atota Ja bych se na ochutnavku prihlasila,no bohuzel se nevlezu vekove do skatulky /mlade baby/,tam je ted moje 19leta dcera,tak hodne stesti...
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni ani ja sa do toho veku veru nevojdem ale obcas tam strcim aj vyssi vek,no kazdy chce len mlade baby,nie nas chude ale mlade tak co budeme robyt?mlade sme uz boli,studentky tiez tak neviem vymysli nieco...no teraz musim zhanat mlade baby aby co to predali hoci si myslim,ze my :-):-)starsie :-o ;-( :-) ;-) by sme predali ovela viac ci? :-D :-D :-D
Odpovedať
Modelky moje,jsem tak prekvapena,ze koncim 3.f a behem tohoto tydne jsem zhubla -1,2kg aniz bych se o to snazila,takze dnes mam hody a cely den.Jinak napisu,ce jsem jedla vcera a mam dnes o -0,4kg dole,neverila jsem tomu,mam min nez jsem chtela.snidane-3vejce smazenice+100gr tofu+zampiony.+2ks knackebrot.svac-250gr nizkot.bily tvaroh+1jogobela light malina.+1banan+2Pl strouhaneho kokosu+1pl mandli,obed-varene uzene stehno+varene sojove nudlicky v zeleninove huste polevce s noky z ovesnych otrub a kukuric.polohrube mouky velky talir,velky zeleninovy salat+1ks 45%mozarely +2pl olivoveho oleje+2dcl jahodoveho kefiru s cukrem,vecere-zase ledovy salat,paprika,rajcata,okurky,redkvicky+2pl oliv.oleje+1ks mozarela 8%+krabi tycinky+1pl sezamovych seminek,2.vecere-paprikovy tvaroh 120gr+bananovy 80%protein+otruby v nem.jinak piju vodu s citronem,hlavne hned rano a behem dne a asi 2kavy.
Odpovedať
@pantaloni nemohla by si mi poslať polovicu z tvojej pásomnice? To si ako dokázala všetko do seba natlačiť a nepribrať ani deko? =-) =-) Dnes máme tú oslavu, ako som písala. Takže dám si na teba, vitaj v klube akože v 4. F. ale naozaj v 3.F. Moje dnešné menu: R - celozrnná žemla+treska D - pomaranč O - fúúúúú som ako sud. Fazulová mliečna polievka(alebo omáčka, my hovoríme), kura, ryža, ľadový šalát Ol - plánujem rozkrájať torty(dva darčeky vsunuté do seba, na jednom 16 a na druhom 19)-čoko-banánová :-p :-p :-p V - cestovinovo-zeleninový šalát V2 - šampánske(na zdravie našej pantaloni :-D :-D ) V3 - opekačka-grilovačka Huráááá do schudnutia !!! :-D :-D :-D Dúfam, že ma neodvezú na pohotovosť. Ak sa zajtra nebudem ozývať, tak funím v posteli. :-S :-S A inak, nedá mi nepovedať, tie mladé by sme určite ľavou zadnou pichli do vrecka !!! Už teraz mi hovoria, že sme s dcérou(19)ako sestry :-D :-D 8-) 8-) @atota takže odbremeniť si ma nechcela :-( :-( :-( :-( , čo už narobím. V KE som bola raz v živote na prázdniny u bývalej spolužiačky(na KVP). Pamätám si útržkovo len spievajúcu fontánu (to bolo pred 20rokmi) :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?