Drží z vás niektorá Dukanovu diétu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte baby, drží z vás niektorá Dukanovu diétu?
Odpovedať
Mne v recepte este písalo rozpustit zelatinu v pol pohára horucej vody a keď vychladne,dať to k tvarohu.To tu všetku vodu tam vyliať a rozmixovat to?Bože som jak truba:-)
Odpovedať
@atota dakujem velmi pekne hned to idem vyskusat :)
Odpovedať
a este baby ked z toho tak chudnete to jete iba to tiramisu ? ci normalne klasika vsetko a sem tam si date namiesto sladkeho?
Odpovedať
@melbe Jez vsecko jak na DD ne jen to tiramisu,to jez i na veceri,jako zakusek po obede a jestli zvladnes,tak ke snidani.Kdyz to vydrzis aspon 3 porce denne,mas vahu dole.Ja mam ten samy recept,jen kdyz mam chut na kasu,tak ty otruby do neho nedavam.Je to kombinace bilkovin ne sladkosti z ktere nakyneme.Jen jsem se ho dost prejedla,tak ted mam pauzu a davam si po DD palacinkach s jahodama a skorici asi 3dcl proteinoveho 80% napoje original,tak 2 krat tydne a dnes mi vaha zletela zas o 0,8kg to co jsem zadrzela vodu pri ms,je pryc.Takze nehubnu,ale udrzuju se.
Odpovedať
@pantaloni ja potrebujem co najrychlejsie dat dole 5 kg a rozmyslala som uz viackrat nad tym proteinovym napojom ze by som skusila len to tyzden pit ale to s ami zda byt dost drasticke potom by bol asi riadny jojo efekt
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe ja jem vsetko povolene+tiramisu ked mam chut,cize stale x-) :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@layte tie otruby tam ani tak nezavazia ja zjem svoju davku otrub na ranajky sak kasicka nie?a potom aj v tiramiske,ved ju mam na 2 dni....dakedy =-) 8-) x-) ]-( a cesto je take chrumkavejsie a najme tie okraje mnam,mnam,to zjem len tak alebo do jogurtu
Odpovedať
@atota ja uz len konecne musim na to naskocit a tu pevnu volu udrzat lebo ja to drzim 5 dni pride navsteva schudnem najprv tri kila najem sa normalne tri kila s5 a takto hore dolu :D uz vazne musim drzat a nepustit :D
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe a nie,ze zjes hned,najprv daj do chladnicky asi tak na 2-3hodky,ked si uz v 3f mozes do toho pridat ovocicko,jahodky,kivi,maliny a tak
Odpovedať
Profilova fotka
@melbe drzim palce a nebooooj oni tie potvory kg niejak vyzenieme
Odpovedať
Profilova fotka
@layte zelatinu si stale miesam v studenej vode,teda pohar dam do stud.vody a tak chladim a az letne vymiesam
Odpovedať
@atota a mňa prečo nenapadlo dať tam tiež ovocie ? To musí chutiť mňamkavejšie. Prosím ťa keď tam dáš tie goji, oni tam trocha zmäknú alebo nabobnajú ? Nie sú tam tvrdé ? Ja ich chrúmem len tak, keď mám chuť na sladké. Max. tak 10. A ešte jedna otázočka. Môžu sa cez Bdeň ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@layte ano ale ja dam s poharo do studenej vody a miesam do letna a potom cely pohar vylejem fajne zamiesam v tom tvarohu
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 ano mozu sa cez bd a goji tam fajne zmaknu,ja som na ovoci iba tyzden tak vymysla ale kivi a jahody treba pokrat na malicke kusky lebo sa zle reze ked su vacsie
Odpovedať
@pantaloni to je super skoro kilo dole. Ja sa chcem odvážiť zajtra ráno po dnešnom Bdni. Ale aj tak, menzes mám až do nedele. Zatiaľ sa držím. Dodržujem predpísané menu a nalievam sa čajom zo zeleného jačmeňa(aj ten by mohol pomôcť) ;-) A nespala som celú noc. Žaluzie bolo zatiahnuté a neskutočné svetlo. Nikdy som so splnom nemala problémy, až tak dva roky čo sledujem.
Odpovedať
Ďakujem vám všetkým krásne za rady kočky.Ja som to tiramisu dala do srncieho chrbatu.Už som nevydržala a kúsok odkrojila,este musí trocha stuhnut.Dala som to aj muzickovi ochutnať,povedal,že výborne.Neviem či nepôjdem ešte jedno spraviť,lebo keď prídu deti zo školy určite sa na to vrhnu;-) .Ja som pila zelený jačmeň,ale o caji som este nepočula.Aj ja chcem;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby, sliny mi tecu z toho tiramisu, ze az. Keby sme zajtra rano, alebo uz dnes vecer necestovali na vikend navstivit rodinu, tak ho hned robim. Musim pockat do pondelka. Dnes stresy zase, doobedu som dostala do seba len pohar jogurtoveho mlieka. Bola som na pracovnom pohovore a potom zhanat darcek na striebornu svadbu manzelovho uja. (tento vikend oslava, to zas bude zatazkavajuca skuska...Xeni, hlavne co sa sampanskeho tyka :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D) Ale na obed som si kupila cele pecene kurca a z toho odjedam a budem odjedat az do vecera. Zase BL den a chladnicka pred vyletom skoro prazdna, nechcela som robit nakup ked na 3 dni ideme prec. Inac na tiramisu a svetky tvarohove kremy sa mi osvedcila platkova zelatina, ta mi nikdy nenechala hrudky.
Odpovedať
Profilova fotka
@pantaloni aky proteinovy napoj mas? Ten protifar? Rozmyslam, ze by som si to dala predpisat (super mat muza lekara) nech mi to preplatia a by som to pouzivala do pecenia miesto skrobu. Mas s tym skusenosti?
Odpovedať
@merulka neviem či tento víkend nedopadnem ako ty :-D :-D :-D :-D (múdra, dávam rozumy) Moje dievčatá, chúďatá aprílové majú narodeniny. Majú prísť nejaký "tínedžeri", takže musí byť všetkého dosť. Asi sa im z domu odklidím, aby som do všetkého nezobala :-D :-D :-D . Asi ako správna dcérenka , pôjdem navštíviť svoju mamičku. Tam nehrozí nič čo by mi pridalo na kilách :-D :-D :-D (má vysoký cholesterol, takže...) Práve teraz som sa rozhodla, že počkám na syna, kým príde zo školy a vyrazíme plávať. Hneď si aj nakúpim, takže zabité dve muchy jednou ranou. A navyše obidve činnosti sú príjemné :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ja tú želatinu miešam v teplej vode spolu so sladidlom, a nikdy sa mi hrčky nespravili.
Odpovedať
@layte ja si to tiramisu dávam do plastík a potom len s lyžičkou odjedám.
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 no vidim, ze to budes mat tiez tazke tento vikend :-D Uzi si plavanie. Ja tiez idem daco pocvicit, ked mi uz ta nadcha vcerajsia presla
Odpovedať
Práve som dojedla obed,no ze mnamka;-) .Nasucho som opiekla nakrájané krabie tyčinky,pridala cukinu,cesnak...Spravila som si omeletu z jedného vajíčka a dresing z tvarohu,bieleho jogurtu a horčice.Natrela som omeletu dresingom,pridala tie krabie tyčinky a preložila to.K tomu koooopec šalátu.Škoda,že som toho spravila tak dietne;-) ešte by som si dala:-) .Tak idem ochutnať to tiramisu,už určite stuhlo;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@layte vyborny obed si urobila gratulujem potom daj vediet co a ako s tiramisou
Odpovedať
Profilova fotka
@11xena11 tak,tak ani mne takto nezhrckavie
Odpovedať
@atota tiramisu suuuper,deti už polovicu zjedli a ja,že budem mať na 3dni,no určite.Len ešte mám výčitky ho len tak jesť...dala som tam 0,2%tvaroh.Je to dobre? Či je ešte dietnejsi;-)
Odpovedať
No a o chvíľu má prísť svagrina,tá sa snaží schudnut,tak jej ho dám ochutnať,ja sa rada podelim.Večer si dám pohár vody a bru noc;-) ...veď zajtra spravím znova a dám tam aj jahody...
Odpovedať
Profilova fotka
@layte ja davam aj z lidla 3% to nevadiiii,a rychlo rob druhu aby si mala co papkat
Odpovedať
@layte ako tak čítam,(že ti polovicu zjedli deti) teraz si pripadám ako zlá lakomá mater. :-( :-( Ja mám v chladničke dukan poličku a všetci tam majú zákaz. Len ohŕňajú nosy, ahá hento je zasa mamine... V podstate som ani zákaz nedala, tak nejak samy na to došli. Po tom tiramisu pokukovali, ale slúbila som im original s mascarpone. A tento víkend bude veľká čoko-banánová torta, tak im to hádam vynahradím. :-D :-D :-D
Odpovedať
Práve som prišla z plávania. Tie nákupy sa mi nejako pretiahli :-D :-D :-D :-D Na večeru som si dala po ceste acidko. A hurá konečne je po Bdni. Ráno skúsim čo ukáže váha. Kúpila som : BETA chlieb celozrnný s rozpustnou vlákninou Tuky:1,4 Bielkoviny:7,9 Vláknina:5,4 Sacharidy:43,9 Cukry:2,5 Má skvelý sýtiaci efekt. Čo si o tom myslíte?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?